Klosterskogen Travbane 10.05.2018

Start ca kl. 18:15 V65-1
GENTLE TILLYS HOPPESERIE
GENTLE TILLYS HOPPESERIE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 75.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-3 Plass : 4-9-3
Start ca kl. 18:35 V65-2
KLOSTERTRAVETS DAMEGRUPPE's DAMELØP
MAIDEN SPESIAL - DAMELØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 115.000 kr. Også for 3-15-årige som ikke har seiret.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-6 Plass : 3-5-6
Start ca kl. 18:55 V65-3
MONTÉLØP - NTAF MONTÉ-CUP
NTAF MONTÉ-CUP - MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
For 4-12-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-6 Plass : 4-10-6
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
CASSANDRAs løp

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 37.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-1 Plass : 3-7-1
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1
EMMEROS HANNAs løp

Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 800.000 kr. Også for 3-15-årige, som har tjent maks 30.000 kr i de 5 siste starter.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-6 Plass : 5-3-6
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2
MYS BELIOs løp
SPORTRAPP / POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 570.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-5 Plass : 7-3-5
Start ca kl. 20:12 V5-4
ORKANs løp

Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 42.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-8 Plass : 6-3-8
Start ca kl. 20:27 V5-5
ASSARs løp
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 6.001 kr.
For 3-15-årige høyest 15.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-14 Plass : 5-3-14
Start ca kl. 17:05 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1700 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:13 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :