Magnor Travbane 01.05.2018

Start ca kl. 14:40 MAGNOR GLASSVERKS LØP

Kaldblods 2000 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 35.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-4 Plass : 7-5-4
Start ca kl. 15:02 ODD HAGERUDS LØP

Varmblods 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 10.001 kr.
For 3-12-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-6 Plass : 3-7-6
Start ca kl. 15:25 JAN OLAF OLSENS LØP

Varmblods 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr.
For 3-12-årige høyest 115.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-7 Plass : 1-2-7
Start ca kl. 15:50 V5-1
GUNNAR HOLTH GRUSFORRETNINGS LØP

Varmblods 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr.
For alle 3-12-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-8 Plass : 1-4-8
Start ca kl. 16:12 V5-2
EMV CONSTRUCTIONS LØP
MONTÉLØP
Varmblods 2000 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr.
For 4-12-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-3 Plass : 2-7-3
Start ca kl. 16:34 V5-3
STALL SVENHAUGS LØP
TIDSLØP
Kaldblods 2000 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-3 Plass : 2-6-3
Start ca kl. 16:56 V5-4
DD-1
HELLIN FAXENS LØP

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 700.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-9 Plass : 3-2-9
Start ca kl. 17:13 V5-5
DD-2
SPAREBANKEN HEDMARKS LØP

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 130.001 kr.
For 3-15-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-8-5 Plass : 12-8-5
Start ca kl. 13:35 Prøveløp
Prøveløp
2000 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :