Biri Travbane 20.04.2018

Start ca kl. 18:30 ANTARES LØP

Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 4.001 kr.
For 3-12-årige høyest 18.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-3 Plass : 4-2-3
Start ca kl. 18:55 V65-1
ASTRO GAMES LØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 265.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-1 Plass : 4-3-1
Start ca kl. 19:15 V65-2
FRANCE DU PONTS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 52.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-9 Plass : 3-7-9
Start ca kl. 19:40 V65-3
BLUE FIGHTERS LØP
MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
For 4-12-årige høyest 450.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-9 Plass : 1-4-9
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
BESTJERKERS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 440.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-1 Plass : 5-7-1
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
DRILLOS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 440.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-7 Plass : 8-5-7
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
BRISKEBY JENTAS LØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 215.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-9 Plass : 8-1-9
Start ca kl. 21:00 V5-4
FLATVARS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-6 Plass : 2-7-6
Start ca kl. 21:13 V5-5
ELEFS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 22.001 kr.
For 3-15-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-7 Plass : 3-2-7
Start ca kl. 17:15 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:22 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :