Bodø Travbane 17.09.2017

Start ca kl. 14:00 MALERMESTER BØRRE KNUTSEN (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 0 - 35.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-2 Plass : 4-5
Start ca kl. 14:25 PK STRØM AS

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 65.001 kr., 40 m. ved 110.001 kr.
For 3-15-årige høyest 190.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-1 Plass : 6-5
Start ca kl. 14:50 V5-1
LA FRANCE INTERFLORA (ELITEN)
ELITEN
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 600.001 kr., 40 m. ved 1.000.001 kr., 60 m. ved 2.000.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-2 Plass : 7-1-2
Start ca kl. 15:12 V5-2
INDRE SALTEN TRAVLAG (DELINGSLØP)
DELINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige minst 35.001 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-4-6 Plass : 10-4-6
Start ca kl. 15:35 V5-3
HARSTAD BUDTJENESTE (TIDSLØP)
TIDSLØP -
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.30,0 og bedre, 40 m. for tid 1.28,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.27,0 og dårligere.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-3 Plass : 5-6-3
Start ca kl. 16:00 V5-4
DD-1
ESPERANZA FRISØRER A/S (DELINGSLØP)
DELINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige minst 35.001 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-7 Plass : 5-4-7
Start ca kl. 16:20 V5-5
DD-2
DAHL FISKERI (DELINGSLØP)
DELINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige minst 35.001 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-8 Plass : 2-5-8
Start ca kl. 16:40 THON HOTEL NORDLYS

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 15.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 2/5 Duo : Trippel : 2-5-3/5-2-3 Plass : 2-5-3
Start ca kl. 13:00 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :