Forus Travbane 20.09.2016

Start ca kl. 18:50 V65-1
POENG SPESIAL
POENG SPESIAL
Varmblods 1600 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 200.000 kr. Også for 3-12-årige høyest 240.000 kr med høyest 200 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-9 Plass : 1-2-9
Start ca kl. 19:10 V65-2
DAMELØP
DAMELØP
Varmblods 1600 m. Autostart.
For 3-12-årige 20.001 - 70.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-10 Plass : 2-1-10
Start ca kl. 19:32 V65-3
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr., 40 m. ved 45.001 kr.
For 3-15-årige høyest 85.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 100.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-8 Plass : 5-6-8
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
DAMELØP
DAMELØP
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 135.001 kr., 40 m. ved 250.001 kr.
For 3-15-årige høyest 415.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-4 Plass : 3-5-4
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Varmblods 1600 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 450.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-4/2-6-8 Plass : 2-6-4-8
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
ELITEN
ELITEN
Varmblods 1600 m. Autostart.
For alle 3-12-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-8 Plass : 1-3-8
Start ca kl. 20:55 V5-4


Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr.
For 3-15-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-10 Plass : 3-8-10
Start ca kl. 21:08 V5-5


Varmblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
For 3-12-årige høyest 20.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-12 Plass : 2-1-12
Start ca kl. 17:55 Prøveløp
Prøveløp
2040 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 18:00 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1600 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :