Bjerke Travbane 17.09.2016

Start ca kl. 13:50 TGN-SERIEN - FINALE
TGN-SERIEN - FINALE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 160.000 kr. I denne proposisjonen unntas det fra bestemmelsene for kjøre- og riderettighet.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-7 Plass : 2-8-7
Start ca kl. 14:10 V5-1
TRENERFORENINGENS LØP
TRENERFORENINGENS LØP
Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr.
For 3-12-årige høyest 240.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-12-8 Plass : 7-12-8
Start ca kl. 14:30 V5-2
PER ARNE ENHOLMS MINNELØP
PER ARNE ENHOLMS MINNELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 450.000 kr. I denne proposisjonen unntas det fra bestemmelsene for kjøre- og riderettighet.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-2-4 Plass : 5-2-4
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
BRONSEDIVISJONEN - FINALE/O.B.WIIK LØPET
BRONSEDIVISJONEN - FINALE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige norskfødte.
Premier: 110.000-55.000-27.500-13.000-9.000-(7.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-11 Plass : 5-3-11
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
GRUNNDIVISJONEN - FINALE/NORSK HESTEIERFORBUNDS POKALLØP
GRUNNDIVISJONEN - FINALE/NORSK HESTEIERFORBUNDS POKALLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige norskfødte.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-8 Plass : 5-3-8
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
HOPPECUPEN - FINALE/Q-PARK LØPET
HOPPECUPEN - FINALE
Kaldblods 2120 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 375.001 kr., 60 m. ved 650.001 kr.
For alle 3-8-årige hopper.
Premier: 110.000-55.000-27.500-13.000-9.000-(7.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-10-2 Plass : 11-10-2
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
HOPPEDIVISJONEN - FINALE/EIK SENTERETS LØP
HOPPEDIVISJONEN - FINALE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-7-årige norskregistrerte hopper.
Premier: 110.000-55.000-27.500-13.000-9.000-(7.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-2-9 Plass : 12-2-9
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
GRUNNCUPEN - FINALE/CHAMPION GULL-LØPET)
GRUNNCUPEN - FINALE (CHAMPION GULL-LØPET)
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-6 Plass : 7-5-6
Start ca kl. 16:48 V75-6
V4-3
DD-1
SØLVDIVISJONEN - FINALE/LØVÅS TRANSPORT LØPET
SØLVDIVISJONEN - FINALE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-12-årige.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-6-3 Plass : 8-6-3
Start ca kl. 17:05 V75-7
V4-4
DD-2
KALDBLODSCUPEN - FINALE/WABA GRUPPENS LØP
KALDBLODSCUPEN - FINALE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-2 Plass : 4-10-2
Start ca kl. 17:25 4-ÅRINGSLØP - NORSKFØDTE/HØYDESPSIALISTEN LØPET
4-ÅRINGSLØP - NORSKFØDTE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige norskfødte høyest 75.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
11. Løp
Orange Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-9 Plass : 4-1-9