Biri Travbane 04.12.2015

Start ca kl. 18:50 V65-1
Eina Travlags montéløp
MONTÉLØP
Varmblods 1609 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
4-12-årige høyest 600.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-2 Plass : 4-8-2
Start ca kl. 19:10 V65-2
Carl Wollebæks Minneløp-DNT's Unghestserie

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 24.000-14.000-10.000-7.000-5.000-4.000-4.000-4.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-2-3 Plass : 10-2-3
Start ca kl. 19:32 V65-3
Eina Travlags løp

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-8-10 Plass : 11-8-10
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
Litra Grus-løpet

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 210.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-8 Plass : 4-10-8
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
Jens Barlunds løp/Damegruppas Pokalløp

Varmblods 1609 m. Autostart.
3-12-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-8-4 Plass : 6-8-4
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
Gjøvik Hud og Fotklinikks løp

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 160.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-11 Plass : 7-3-11
Start ca kl. 21:00 V5-4
Steinar Bratlien/Snertingdal Bygg & Graveservise's løp

Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 30.001 kr., 40 m. ved 50.001 kr.
3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-9 Plass : 1-2-9
Start ca kl. 21:20 V5-5
Vestmann Trykk&Reklame/Birikiosken/Eina Travlags løp

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 6.001 kr.
3-15-årige høyest 16.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-2 Plass : 6-3-2
Start ca kl. 17:40 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :