Momarken Travbane 15.08.2015

Start ca kl. 17:20 Kval. Per Arne Enholms minneløp (amatørløp)

Varmblods 2140 m. Autostart.
3-12-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-8 Plass : 1-4-8
Start ca kl. 17:40 V5-1
Momarken Arena løpet

Varmblods 1640 m. Autostart.
3-12-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-3-1 Plass : 11-3-1
Start ca kl. 18:00 V5-2
Momarken løpet

Varmblods 2140 m. Autostart.
3-12-årige høyest 320.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-4-2 Plass : 8-4-2
Start ca kl. 18:30 V75-1
V5-3
DNTs Hoppechampionat

Kaldblods 2140 m. Autostart.
4-årige hopper.
Premier: 150.000-75.000-35.000-20.000-15.000-(10.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-3 Plass : 7-5-3
Start ca kl. 18:52 V75-2
V5-4
DNTs Hoppeserie

Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 295.001 kr.
3-5-årige norskregistrerte hopper minst 50.000 kr. samt 6-7-årige norskregistrerte hopper 50.000 - 800.000 kr.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-8 Plass : 2-4-8
Start ca kl. 19:14 V75-3
V5-5
Eidsberg Sparebanks løp (Grunncupen - kval. 10 av 11)

Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-6 Plass : 5-7-6
Start ca kl. 19:36 V75-4
V4-1
Festdager løpet (Grunndivisjonen- hopper kval. 9 av 10)

Varmblods 1640 m. Autostart.
3-12-årige norskfødte hopper 40.000 - 150.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-3 Plass : 2-8-3
Start ca kl. 19:58 V75-5
V4-2
Momarken Restaurant løpet (Hoppecupen kval. 6 av 7)

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 300.001 kr., 40 m. ved 575.001 kr.
3-8-årige hopper høyest 1.000.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-3 Plass : 6-1-3
Start ca kl. 20:18 V75-6
V4-3
DD-1
Per Rakkestads minneløp

Varmblods 1640 m. Autostart.
3-12-årige med rekord 1.12,0 og dårligere.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-2/1-5-8 Plass : 1-5-2-8
Start ca kl. 20:35 V75-7
V4-4
DD-2
Ole Uttisruds minneløp

Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige med rekord 1.23,0 og dårligere.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-7 Plass : 3-1-7
Start ca kl. 16:20 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2140 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 16:30 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2140 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :