Klosterskogen Travbane 14.10.2010

Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 5.000 kr.
3-15-årige høyest 12.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : 10-9 Trippel : 10-9-11 Plass : 10-9-11
Start ca kl. 18:35 V5-1


Kaldblods 1700 m. Autostart.
3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : 1-9 Trippel : 1-9-3 Plass : 1-9-3
Start ca kl. 18:55 V5-2


Varmblods 1700 m. Autostart.
3-12-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : 7-11 Trippel : 7-11-6 Plass : 7-11-6
Start ca kl. 19:15 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 250.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : 2-7 Trippel : 2-7-9 Plass : 2-7-9
Start ca kl. 19:35 V5-4
V5B-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : 7-11 Trippel : 7-11-12 Plass : 7-11-12
Start ca kl. 19:55 V5-5
V5B-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 480.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : 11-9 Trippel : 11-9-12 Plass : 11-9-12
Start ca kl. 20:10 V5B-3


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 215.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : 4-2 Trippel : 4-2-1 Plass : 4-2-1
Start ca kl. 20:30 DD-1
V5B-4


Varmblods 1700 m. Voltestart.
3-12-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 9 Duo : 9-1 Trippel : 9-1-8 Plass : 9-1-8
Start ca kl. 20:50 DD-2
V5B-5


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 215.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 1 Duo : 1-2 Trippel : 1-2-6 Plass : 1-2-6
Start ca kl. 17:15 Monté Prøveløp
Monté Prøveløp
2100 m. Monté. Voltestart.
Alle, åpent for alle montelisenser.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:28 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:35 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1700 m. Voltestart.
2-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :