Klosterskogen Travbane 21.07.2014

Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
3-15-årige høyest 5.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-12-9 Plass : 1-12-9
Start ca kl. 18:30 V65-1
Klostertravets Damegruppe's Dameløp

Kaldblods 1700 m. Autostart.
3-15-årige høyest 120.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-5-1 Plass : 12-5-1
Start ca kl. 18:50 V65-2


Kaldblods 1700 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 235.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-8 Plass : 6-1-8
Start ca kl. 19:17 V65-3
Ungdomsserien

Varmblods 1700 m. Autostart.
3-12-årige høyest 145.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-9 Plass : 1-5-9
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1


Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr.
3-12-årige.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-9 Plass : 6-1-9
Start ca kl. 20:03 V65-5
V5-2
DD-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 20.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-12 Plass : 1-4-12
Start ca kl. 20:23 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-9 Plass : 4-3-9
Start ca kl. 20:45 V5-4
#MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr.
4-12-årige høyest 150.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-4-2 Plass : 8-4-2
Start ca kl. 21:05 V5-5


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-2 Plass : 7-5-2
Start ca kl. 17:15 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:25 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1700 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :