Biri Travbane 13.06.2014

Start ca kl. 18:00 Sterud Miljøservice's løp

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 2.001 kr.
3-årige høyest 8.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-6 Plass : 2-4-6
Start ca kl. 18:30 V65-1
Hadeland Maskindrifts løp

Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-1 Plass : 6-2-1
Start ca kl. 18:50 V65-2
B.I. Alm Maskindrifts løp

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-11-2 Plass : 4-11-2
Start ca kl. 19:17 V65-3
MEDUS-løpet

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-10-5 Plass : 9-10-5
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1
Vigga Bygg-løpet

Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-5-6 Plass : 9-5-6
Start ca kl. 20:03 V65-5
V5-2
DD-1
Oppland Tørkefabrikks løp

Varmblods 1609 m. Autostart.
3-12-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-2-6 Plass : 12-2-6
Start ca kl. 20:23 V65-6
V5-3
DD-2
EIK-senterets løp

Varmblods 1609 m. Autostart.
3-12-årige høyest 605.000 kr. med høyest 500 poeng.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-2 Plass : 5-1-2
Start ca kl. 20:45 V5-4
Hadeland Kornsilo og Mølle's løp

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 235.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-2 Plass : 1-3-2
Start ca kl. 21:05 V5-5
Oppland og Omegn Hesteeierforenings løp
MONTÉLØP
Kaldblods 1600 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 550.001 kr., 40 m. ved 900.001 kr.
5-15-årige.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-14-8 Plass : 2-14-8
Start ca kl. 21:20 Per Arne Enholms Minneløp-kvalifisering

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-4-6 Plass : 9-4-6
Start ca kl. 21:35 Oppland og Omegn Hesteeierforenings løp

Varmblods 2100 m. Voltestart.
3-12-årige høyest 42.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
11. Løp
Orange Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-11-8 Plass : 7-11-8
Start ca kl. 17:00 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:05 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:15 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
23. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:20 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
24. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 21:40 #Monté #Prøveløp
Monté Prøveløp
2100 m. Monté Voltestart.
Alle.
25. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :