Biri Travbane 17.11.2013

Start ca kl. 17:30

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 2.001 kr.
3-15-årige høyest 9.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-10-7 Plass : 5-10-7
Start ca kl. 18:00 V65-1


Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.000 kr., 40 m. ved 60.000 kr.
3-12-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-4-1 Plass : 9-4-1
Start ca kl. 18:22 V65-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.29,0 og bedre 40 m. for tid 1.27,5 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.26,0 og dårligere.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-8 Plass : 2-1-8
Start ca kl. 18:44 V65-3


Varmblods 2100 m. Voltestart.
3-12-årige norskfødte høyest 45.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-9-12 Plass : 11-9-12
Start ca kl. 19:06 V65-4
V4-1
Carl Wollebæks Minneløp

Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 70.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-8 Plass : 1-10-8
Start ca kl. 19:28 V65-5
V4-2
DD-1


Varmblods 1609 m. Autostart.
3-12-årige høyest 315.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-8-5 Plass : 12-8-5
Start ca kl. 19:48 V65-6
V4-3
DD-2


Varmblods 2600 m. Autostart.
3-12-årige høyest 170.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-5 Plass : 3-4-5
Start ca kl. 20:03 V4-4
Spang-Berg Hingstestasjons løp

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.000 kr.
3-15-årige hopper.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-8 Plass : 7-2-8
Start ca kl. 16:00 #Monté #Prøveløp
Monté Prøveløp
2100 m. Monté Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 16:10 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 16:15 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 16:20 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
23. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :