Klosterskogen Travbane 15.08.2013

Start ca kl. 18:00

Varmblods 2100 m. Voltestart.
3-12-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : 7-9 Trippel : 7-9-3 Plass : 7-9-3
Start ca kl. 18:30 V5-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 775.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : 3-6 Trippel : 3-6-2 Plass : 3-6-2
Start ca kl. 18:50 V5-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 26.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : 10-1 Trippel : 10-1-6 Plass : 10-1-6
Start ca kl. 19:15 V5-3


Kaldblods 1700 m. Autostart.
3-15-årige høyest 142.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : 1-9 Trippel : 1-9-10 Plass : 1-9-10
Start ca kl. 19:40 V5-4
V5B-1
D.N.T's Unghestserie

Varmblods 2100 m. Voltestart.
3-årige norskfødte høyest 50.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-3.000-3.000 (7 premier)
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : 9-8 Trippel : 9-8-3 Plass : 9-8-3
Start ca kl. 20:00 V5-5
V5B-2
Moe Odin's Hoppeserie (kval 1 av 9)

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige hopper høyest 100.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 4 Duo : 4-7 Trippel : 4-7-8 Plass : 4-7-8
Start ca kl. 20:20 V5B-3


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.000 kr.
3-15-årige høyest 42.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 10 Duo : 10-3 Trippel : 10-3-4 Plass : 10-3-4
Start ca kl. 20:35 V5B-4
Ungdomsserien 2013

Varmblods 1700 m. Autostart.
3-12-årige høyest 173.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : 3-1 Trippel : 3-1-9 Plass : 3-1-9
Start ca kl. 20:55 V5B-5


Varmblods 2500 m. Autostart.
3-12-årige høyest 452.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 9 Duo : 9-2 Trippel : 9-2-5 Plass : 9-2-5
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:18 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1700 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :