Klosterskogen Travbane 17.06.2013

Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2100 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 5.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : 4-10 Trippel : 4-10-5 Plass : 4-10-5
Start ca kl. 18:30 V65-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 472.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : 5-1 Trippel : 5-1-7 Plass : 5-1-7
Start ca kl. 18:52 V65-2


Varmblods 2100 m. Voltestart.
3-12-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : 3-8 Trippel : 3-8-6 Plass : 3-8-6
Start ca kl. 19:15 V65-3
UNGDOMSSERIEN (Sponset av Skien Travklubb)

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 76.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : 1-6 Trippel : 1-6-7 Plass : 1-6-7
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1
HOPPELØP

Varmblods 1700 m. Autostart.
3-12-årige hopper høyest 240.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : 3-1 Trippel : 3-1-7 Plass : 3-1-7
Start ca kl. 20:03 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 31.000 kr.
3-15-årige høyest 62.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : 9-11 Trippel : 9-11-6 Plass : 9-11-6
Start ca kl. 20:23 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 143.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : 5-9 Trippel : 5-9-3 Plass : 5-9-3
Start ca kl. 20:43 V5-4


Kaldblods 2500 m. Autostart.
3-15-årige høyest 195.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : 1-8 Trippel : 1-8-2 Plass : 1-8-2
Start ca kl. 20:58 V5-5


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 750.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : 4-3 Trippel : 4-3-7 Plass : 4-3-7
Start ca kl. 17:15 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1700 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:23 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :