Klosterskogen Travbane 04.04.2011

Start ca kl. 18:00

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 5.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : 7-4 Trippel : 7-4-6 Plass : 7-4-6
Start ca kl. 18:35 V5-1


Varmblods 1700 m. Autostart.
3-12-årige norskfødte høyest 105.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : 4-2 Trippel : 4-2-7 Plass : 4-2-7
Start ca kl. 18:55 V5-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for tid 1 28 0 og bedre.
3-15-årige med rekord 1. 26,5 og dårligere.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : 9-10 Trippel : 9-10-1 Plass : 9-10-1
Start ca kl. 19:15 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : 1-5 Trippel : 1-5-9 Plass : 1-5-9
Start ca kl. 19:35 V5-4
V5B-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige hopper høyest 135.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : 9-3 Trippel : 9-3-8 Plass : 9-3-8
Start ca kl. 19:55 V5-5
V5B-2
Kiwanis Club Skien

Varmblods 1700 m. Autostart.
3-12-årige høyest 530.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 4 Duo : 4-7 Trippel : 4-7-6 Plass : 4-7-6
Start ca kl. 20:15 V5B-3
Skien Travklubbs Amatør/Ungdomsserie

Varmblods 1700 m. Voltestart.
3-12-årige høyest 21.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : 7-6 Trippel : 7-6-3 Plass : 7-6-3
Start ca kl. 20:35 V5B-4
DD-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 115.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : 6-3 Trippel : 6-3-7 Plass : 6-3-7
Start ca kl. 20:50 V5B-5
DD-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 290.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : 4-2 Trippel : 4-2-8 Plass : 4-2-8
Start ca kl. 17:05 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:08 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :