Bjerke Travbane 08.05.2019

Start ca kl. 19:00 V75-1
VIVALDI EIENDOMS SERIE FOR STALLANSATTE
VIVALDI EIENDOMS SERIE FOR STALLANSATTE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 150.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-3 Plass : 1-9-3
Start ca kl. 19:20 V75-2
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte høyest 25.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-7 Plass : 6-9-7
Start ca kl. 19:40 V75-3
VG+ LØPET (4- OG 5-ÅRINGSLØP)
4- OG 5-ÅRINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 4-5-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-6 Plass : 7-2-6
Start ca kl. 20:05 V75-4
V5-1
BERIT AXWORTHYS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 125.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-10 Plass : 6-1-10
Start ca kl. 20:25 V75-5
V5-2
LYKKE GUTTENS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 475.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-7-5 Plass : 10-7-5
Start ca kl. 20:45 V75-6
V5-3
DD-1
ORCHID HUNTERS LØP

Varmblods 2600 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 250.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-4 Plass : 2-1-4
Start ca kl. 21:00 V75-7
V5-4
DD-2
MEGAMAN NEOS LØP (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 200.000 - 525.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-6 Plass : 4-2-6
Start ca kl. 21:15 V5-5
SALOMONS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 45.001 kr.
For 3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-12 Plass : 2-1-12
Start ca kl. 17:50 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 18:00 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :