Forus Travbane 04.05.2019

Start ca kl. 14:10 V5-1
OPTIMERA - LØPET
OPTIMERA - LØPET
Kaldblods 1600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 280.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : Plass : 8-12-3
Start ca kl. 14:30 V5-2
DNTs HOPPECHAMPIONAT - VARMBLODS
DNTS HOPPECHAMPIONAT - VARMBLODS
Varmblods 2040 m. Autostart.
For 4-årige norskfødte hopper.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-5 Plass : 6-3
Start ca kl. 15:00 V5-3
V75-1
DNTs HOPPECHAMPIONAT - KALDBLODS
DNTS HOPPECHAMPIONAT - KALDBLODS
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr., 40 m. ved 375.001 kr.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-9-2 Plass : 12-9-2
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
NORGESHUS BYGGLAGET - STAYERLØP
NORGESHUS BYGGLAGET - STAYERLØP
Varmblods 2990 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr., 40 m. ved 250.001 kr., 60 m. ved 450.001 kr.
For 3-12-årige høyest 1.250.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-11 Plass : 3-2-11
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
NORGESHUS VARHAUG - LØPET
NORGESHUS VARHAUG - LØPET
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 300.001 kr., 40 m. ved 525.001 kr.
For 3-15-årige høyest 925.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-10-6 Plass : 8-10-6
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
KJELL HÅKONSENS MINNELØP
KJELL HÅKONSENS MINNELØP
Varmblods 2040 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige minst 300.001 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-7 Plass : 1-3-7
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
AB RØR - LØPET - V75 RESERVEN
AB RØR - LØPET - V75 RESERVEN
Varmblods 2040 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-5 Plass : 6-7-5
Start ca kl. 16:50 V75-6
V4-3
DD-1
GAUTE GUDMESTADS ÆRESLØP
GAUTE GUDMESTADS ÆRESLØP
Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.200.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-6-9 Plass : 1-6-9
Start ca kl. 17:10 V75-7
V4-4
DD-2
BERGENE MASKIN - LØPET
BERGENE MASKIN - LØPET
Varmblods 1600 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 875.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-11 Plass : 5-4-11