Klosterskogen Travbane 28.01.2019

Start ca kl. 18:55 V65-1
MAX 500 POENG
MAX 500 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 600.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-6 Plass : 4-8-6
Start ca kl. 19:15 V65-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 18.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-2 Plass : 1-3-2
Start ca kl. 19:40 V65-3
MONTÉLØP
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 90.001 kr., 40 m. ved 160.001 kr.
For 5-15-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-4 Plass : 6-2-4
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 47.001 kr., 40 m. ved 78.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 130.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-5-6 Plass : 10-5-6
Start ca kl. 20:25 V65-5
DD-1
V5-2
MAIDEN SPESIAL - FORMLØP
MAIDEN SPESIAL - FORMLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 110.000 kr. Også for 3-12-årige som ikke har seiret, som har tjent maks 20.000 kr i de 5 siste starter.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-7/6-7-5 Plass : 6-5-7
Start ca kl. 20:45 V65-6
DD-2
V5-3


Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 245.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2/8 Duo : Trippel : 2-8-11/8-2-11 Plass : 2-8-11
Start ca kl. 21:00 V5-4


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 42.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-6 Plass : 3-2
Start ca kl. 21:13 V5-5
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-4 Plass : 6-3-4
Start ca kl. 17:40 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :