Bjerke Travbane 16.01.2019

Start ca kl. 19:00 V75-1
LUTZS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 250.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-4 Plass : 5-9-4
Start ca kl. 19:20 V75-2
DNTs 4-ÅRINGSSERIE
DNTs 4-ÅRINGSSERIE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige norskfødte høyest 40.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-1-2 Plass : 9-1-2
Start ca kl. 19:40 V75-3
SØLVSTJERNAS LØP
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER SAMT 4-ÅRIGE
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 5-15-årige høyest 65.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 80.000 kr. Også for 4-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-5 Plass : 4-1-5
Start ca kl. 20:00 V75-4
KVALIFISERING TIL CHAMPION TEMPO-LØPET
KVALIFISERING TIL CHAMPION TEMPO-LØPET
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-10 Plass : 4-5-10
Start ca kl. 20:20 V75-5
KVALIFISERING TIL CHAMPION TEMPO-LØPET
KVALIFISERING TIL CHAMPION TEMPO-LØPET
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-2-6 Plass : 9-2-6
Start ca kl. 20:40 V75-6
DD-1
VIVALDI EIENDOMS SERIE FOR STALLANSATTE
STALLMANNSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 198.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-11-3 Plass : 9-11-3
Start ca kl. 20:55 V75-7
DD-2
DONNA VILTERS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 565.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-7 Plass : 3-6-7
Start ca kl. 21:10 VG+ LØPET

Varmblods 2140 m. Voltestart.
For 3-12-årige høyest 8.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-6 Plass : 4-2-6
Start ca kl. 18:00 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 3-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :