Sørlandets Travpark 02.12.2018

Start ca kl. 18:15 V65-1
ELMA'S BOYS LØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 260.001 - 865.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-8 Plass : 3-1-8
Start ca kl. 18:35 V65-2
SESMARS LØP
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 122.001 - 234.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-5 Plass : 10-1-5
Start ca kl. 18:55 V65-3
GAME BOYS LØP

Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 260.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-2 Plass : 3-8-2
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
NETTE HILLS LØP

Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 62.001 kr.
For 3-12-årige høyest 145.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-10-3 Plass : 5-10-3
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1
GRANLI PRINSENS LØP
DELINGSLØP - SPESIAL - DATOLØP - SPORTRAPP/GRUNNLAG
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 234.001 - 450.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-10-1 Plass : 2-10-1
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2
GRANLI BAUSENS LØP
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 50.001 - 122.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-11-10 Plass : 3-11-10
Start ca kl. 20:12 V5-4
MIKKOLAS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 650.001 kr., 40 m. ved 1.100.001 kr.
For 3-15-årige høyest 2.200.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-1 Plass : 2-7-1
Start ca kl. 20:27 V5-5
SJURBELLS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr., 40 m. ved 20.001 kr.
For 3-15-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-5 Plass : 3-1
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :