Biri Travbane 30.09.2018

Start ca kl. 18:15 V65-1
FRANCES SONG'S LØP.
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 35.001 - 450.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-8 Plass : 2-3-8
Start ca kl. 18:35 V65-2
GLOBAL CHANCE'S LØP.

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 35.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-4 Plass : 6-7-4
Start ca kl. 18:55 V65-3
LYKKE KNUT'S LØP.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-6 Plass : 5-4-6
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
GUNSLINGER LADY'S LØP.
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 35.001 - 450.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-10 Plass : 3-4-10
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1
PILMIN'S LØP.

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 425.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-8 Plass : 4-9-8
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2
LET'S DANCE'S LØP. - DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 35.001 - 450.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-3-2 Plass : 8-3-2
Start ca kl. 20:12 V5-4
LANNEM TORA'S LØP. - DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-7-4 Plass : 12-7-4
Start ca kl. 20:27 V5-5
MØRTVEDT ALMA'S LØP.

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr.
For 3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-7 Plass : 4-8-7
Start ca kl. 17:15 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:08 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :