Jarlsberg Travbane 21.09.2018

Start ca kl. 18:55 V65-1
Revetal Senter's løp
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 300.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 500.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-2 Plass : 5-7-2
Start ca kl. 19:15 V65-2
CIRCLE K, Revetal's løp
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 145.000 kr. Også for 3-15-årige hopper med høyest 500 poeng som ikke har seiret.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-3 Plass : 4-8-3
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1
Autobjørn AS's løp
MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr.
For 4-12-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-12-9 Plass : 2-12-9
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-2
Jan HASLESTAD GRAVING & TRANSPORT A/S' løp
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 27.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 43.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-5 Plass : 3-9-5
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-3
DD-1
Byggmester Ole A. Langedrag's løp
3-, 4-, OG 5-ÅRINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-5-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-4 Plass : 1-10-4
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-4
DD-2
Maskinentreprenør R.O. Larsen's løp
HOPPELØP
Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige hopper høyest 340.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-4 Plass : 5-3-4
Start ca kl. 21:03 V5-5
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,5 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.35,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-15 Plass : 5-1-15
Start ca kl. 18:20 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 18:28 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :