Sørlandets Travpark 01.07.2018

Start ca kl. 18:15 V65-1
SOUTH GUNSLINGERS LØP
DATOLØP
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-2 Plass : 8-1-2
Start ca kl. 18:35 V65-2
BUDDYS LØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 0 - 55.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-7 Plass : 4-3-7
Start ca kl. 18:55 V65-3
KVIK III'S LØP
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.001 kr., 40 m. ved 70.001 kr. 20 m. ved mer enn 1000 poeng.
For 3-15-årige 15.001 - 85.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-6-4 Plass : 13-6-4
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
HASSELS LØP
DELINGSLØP SPESIAL-DATOLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 140.001 kr.
For 3-15-årige 85.001 - 210.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-2 Plass : 4-3-2
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1
JAKSONPAVENS LØP
DELINGSLØP SPESIAL-DATOLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 300.001 kr.
For 3-15-årige 210.001 - 500.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-8 Plass : 2-4-8
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2
TORBJØRN FRØYSNES' LØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 200.000 - 480.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-7 Plass : 5-4-7
Start ca kl. 20:12 V5-4
PRINCE IDEALS LØP
DATOLØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 255.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-4 Plass : 1-3-4
Start ca kl. 20:27 V5-5
BAUS JAKSONS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr.
For 3-15-årige høyest 15.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-4 Plass : 10-1-4
Start ca kl. 17:20 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 17:27 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2140 m. Voltestart.
2-årige.
24. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :