Bergen Travpark 15.02.2018

Start ca kl. 18:55 V65-1
DELINGSLØP SPESIAL
DELINGSLØP SPESIAL
Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 600.001 kr.
For 3-12-årige minst 350.001 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-3 Plass : 4-1-3
Start ca kl. 19:15 V65-2
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 60.001 - 150.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-5 Plass : 4-10-5
Start ca kl. 19:40 V65-3


Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.001 kr., 40 m. ved 25.001 kr.
For 3-12-årige høyest 60.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-8 Plass : 4-1-8
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
TIDSLØP - SPESIAL
TIDSLØP - SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-6-5 Plass : 8-6-5
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
DELINGSLØP SPESIAL
DELINGSLØP SPESIAL
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 258.001 - 335.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-3-4 Plass : 10-3-4
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
DELINGSLØP SPESIAL
DELINGSLØP SPESIAL
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 151.001 - 257.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-11-6 Plass : 10-11-6
Start ca kl. 21:00 V5-4
MALERMESTER ERIK LANDAAS' REKRUTTSERIE
MALERMESTER ERIK LANDAAS REKRUTTSERIE
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 40.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-1 Plass : 5-4-1
Start ca kl. 21:13 V5-5


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr., 40 m. ved 15.001 kr.
For 3-15-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-2 Plass : 5-8-2
Start ca kl. 18:10 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :