Biri Travbane 15.02.2019

Start ca kl. 18:55 V65-1
NORDBOHUS GJØVIKS LØP
DELINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 50.000 - 225.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-9 Plass : 2-8-9
Start ca kl. 19:15 V65-2
KOLBU LØPET (GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE)
GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 5-15-årige høyest 65.000 kr. Også for 4-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-4 Plass : 5-8-4
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1
EINA LØPET (GRUNNLAGSFORDEL HOPPER)
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 215.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 260.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-3 Plass : 4-6-3
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-2
EINA TRAVLAGS VARMBLODSLØP
DELINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 50.000 - 225.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-2-4 Plass : 5-2-4
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-3
DD-1
BØVERBRU LØPET (POENG SPESIAL)
POENG SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 455.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 650.000 kr med høyest 200 poeng.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-6 Plass : 3-2-6
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-4
DD-2
GJØVIK LØPET (DELINGSLØP)
DELINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 50.000 - 225.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-1 Plass : 3-6-1
Start ca kl. 21:03 V5-5
EINA TRAVLAGS KALDBLODSLØP (GRUNNLAGSFORDEL 3- OG 4-ÅRIGE)
GRUNNLAGSFORDEL 3- OG 4-ÅRIGE
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 6.001 kr., 40 m. ved 13.001 kr.
For 5-15-årige høyest 25.000 kr. Også for 3-4-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-8-4 Plass : 1-8-4
Start ca kl. 18:00 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :