Klosterskogen Travbane 19.10.2017

Start ca kl. 18:50 V65-1
SØR-NORSK BORING A/S
POENG SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 400.000 kr med høyest 600 poeng. Også for 3-15-årige høyest 600.000 kr med høyest 200 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 19:10 V65-2
VOLVO MASKINSERVICE AS
AMATØR- OG UNGDOMSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 160.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 19:32 V65-3
NORSK HESTEEIERFORBUNDS POKAL - SPORTRAPP / GRUNNLAG
NORSK HESTEEIERFORBUNDS POKAL - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 60.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
B.S. BUSS OG TRANSPORT A/S
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 275.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 450.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
MOTORFORUM TELEMARK AS
AMATØR- OG UNGDOMSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 160.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
NORSJØ SAG OG HØVLERI AS

Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 410.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 20:55 V5-4
SERVIE AS
BREDDEPREMIERINGSLØP
Varmblods 2100 m. Voltestart.
For 3-12-årige høyest 6.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 21:08 V5-5
VETLESEN STILLAS A/S
DNT-REKRUTTEN - BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :
Start ca kl. 18:10 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :