<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
V4-3
DD-1
HANS PETTER THOLFSENS MINNELØP
HANS PETTER THOLFSENS MINNELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte.
Premier: 300.000-150.000-60.000-30.000-15.000-(10.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -10 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Chinetti 1 Plass 10 000
3 år BRUN V v.Pastor Stephen (US) D. Dalen Bjerke Travbane 7 08/5 - 02 / 3 2100 17,0ag 460
e. Corazza v. King Conch* (US) D. Dalen Bjerke Travbane - 24/4 - 08 / 8 2100 dg a 587
Øistein Eriksen /Frogner V. Hop Bjerke Travbane 7 27/3 - 08 / 1 2100 18,7ag 175
Dag-Sveinung Dalen (T) Øistein Eriksen E. Høitomt Bjerke Travbane P 13/3 - 20 / 1 2140 21,2 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Bjerke Travbane - 21/11 - 21 / 4 1640 dgpp N
2 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -31 212 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Secret Snap 2 Plass 31 212
3 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) L. Kolle Bjerke Travbane 4 08/5 - 02 / 5 2100 16,2a 106
e. W.J. Anker N'or v. Double Eagle* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 1 03/4 - 08 / 1 2140 17,7 11
Per Hauger-Erling Olsen L. Kolle Färjestad 6 25/3 - 02 / 9 2140 18,4 64
Lars Anvar Kolle (T) Sigbjørn Kolnes (T) L. Kolle Bjerke Travbane P 27/2 - 20 / 1 2140 19,4 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
3 2019: -4 -3 -0 -0 -0 -184 236 2018: -5 -1 -3 -0 -0 -235 776
Custom Colt 3 Plass 420 012
3 år BRUN H v.Offshore Dream* (FR) E. Høitomt Forus Travbane - 03/5 - 01 / 4 2040 dg a 11
e. Kentucky Avenue (DK) v. Viking Kronos* (IT) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 24/4 - 08 / 1 2100 14,3a 12
Henry Rorgemoen /Skien E. Høitomt Örebro 1 11/4 - 06 / 1 2100 14,1a 63
Eirik Høitomt (T) Henry Rorgemoen (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/3 - 08 / 2 2100 16,2a 16
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Untersteiner Örebro 0 20/10 - 08 / 9 1609 14,7a 67
4 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -52 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Deep Sea Candy 4 Plass 52 000
3 år LYSBRUN HP v.Offshore Dream* (FR) S. Wassberg Forus Travbane 1 03/5 - 01 / 3 2040 17,4a 143
e. Deep Sea Lady v. Laddie* (US) S. Wassberg Bergen Travpark 1 11/4 - 07 / 1 2100 18,4 29
Bente Hvidsten /Alversund S. Wassberg Bergen Travpark P 14/3 - 20 / 2 2100 21,0 P
Svein Ove Wassberg (T) Gaute Lura (T) R. Hop Bergen Travpark 19/7 - 21 / 2 1600 27,0 g B
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. G. Lura Bergen Travpark 21/6 - 24 / 2 1600 26,2 B
5 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -47 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Golden Dream M.E. 5 Plass 47 000
3 år MELL.BR. H v.Buzzin Brian (US) N. Brækken Leangen Travbane 8 29/4 - 04 / 1 2140 25,1 g 11
e. T.J. Mixy v. Armbro Plush (CA) N. Brækken Bjerke Travbane 3 24/4 - 08 / 7 2100 14,5a 123
Lars Mikal Brækken /Melhus N. Brækken Leangen Travbane 1 07/4 - 09 / 5 2140 16,4a 16
Noralf P. Brækken (T) N. Brækken Leangen Travbane 1 25/3 - 10 / 1 2140 19,4 16
hvit m/røde ermer,krage,1/2 stolpe,rek N. Brækken Leangen Travbane - 18/3 - 08 / 1 2140 dg 14
6 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -64 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Partyman 6 Plass 64 000
3 år BRUN H v.Yarrah Boko (S) G. Flåten Bjerke Travbane 1 08/5 - 02 / 6 2100 15,5ag 59
e. Alphabet St (US) v. Self Possessed* (US) G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 08/4 - 04 / 7 2120 18,2 21
Stall Partyman G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 29/3 - 07 / 4 2100 18,3a 18
Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 4 2100 19,3 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 12/10 - 20 / 3 2100 25,5 B
7 2019: -4 -2 -2 -0 -0 -70 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Strong Pepper 7 Plass 70 000
3 år BRUN H v.Orlando Vici (FR) H. Holm Bjerke Travbane 2 24/4 - 08 / 4 2100 14,3a 50
e. Hot Babe v. Hot Chili Pepper H. Holm Bjerke Travbane 2 27/3 - 08 / 4 2100 16,4a 26
Stall Pepper H. Holm Bjerke Travbane 1 14/3 - 02 / 4 2100 17,8a 18
Hans Chr. Holm (T) Rune Flaskerud H. Holm Bjerke Travbane 1 13/2 - 08 / 4 2140 20,2 25
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 15/7 - 21 / 1 2100 25,3 B
8 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -19 424 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Welcome Malcolm 8 Plass 19 424
3 år MØRKBR H v.Muscles Wiking B.R. E. Høitomt Åby 3 02/5 - 02 / 6 2140 16,8 32
e. Nabucca Eastwind (DK) v. Lucky D'hilly* (FR) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 08/4 - 04 / 3 2100 19,0 g 22
Preben Haagensen-Sondre Høitomt E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 17/3 - 08 / 3 2140 18,0 15
Marius Høitomt (T) Preben Haagensen E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 1 2100 19,4 P
Sølv m/svarte ermer, rød kant, reklame
9 2019: -2 -0 -2 -0 -0 -28 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gaia Barsk 9 Plass 28 000
3 år MØRKBR HP v.Orlando Vici (FR) J. Blekkan Leangen Travbane 2 29/4 - 04 / 7 2140 16,8 56
e. Exercise To Go (US) v. Muscles Yankee* (US) J. Blekkan Leangen Travbane 2 07/4 - 09 / 4 2140 16,6a 39
Kolbjørn Selmer /Trondheim J. Blekkan Leangen Travbane P 25/2 - 21 / 1 2140 20,3 P
Jomar Blekkan (T)
Blå m/rød ermstripe + rekl.
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bolero 10 Plass 4 000
3 år MØRKBR H v.Weingartner* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 30/4 - 09 / 7 2140 17,7 94
e. Dancing Doll (S) v. Pine Chip* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 10/4 - 20 / 2 2140 22,3 g P
Camel Benkheira /Oslo A. Solhus Leangen Travbane 02/7 - 20 / 2 1640 25,4 B
Åsbjørn Tengsareid (T) Anders Lundstrøm Wolden (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
11 2019: -5 -1 -0 -0 -4 -55 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vicky Vici 11 Plass 55 000
3 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) D. Dalen Leangen Travbane 1 29/4 - 04 / 3 2140 16,7 128
e. Boggy Victoria v. Victory Abroad* (US) D. Dalen Leangen Travbane 5 07/4 - 09 / 2 2140 16,9a 49
Monica Steinshaug-Torkil Steinshaug Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 27/3 - 08 / 5 2100 17,2a 747
Per Oleg Midtfjeld (T) Torkil Steinshaug (A) T. Steinshaug Leangen Travbane 4 18/3 - 08 / 3 2140 22,3 117
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek J. Blekkan Leangen Travbane 5 04/3 - 07 / 2 2140 21,5a 57