<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
DNTs 4-ÅRINGSLØP
DNTS 4-ÅRINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige norskfødte minst 40.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -30 000 2018: -16 -8 -4 -0 -3 -1 859 310
Catherine's Chevy 1 Plass 2 103 467
4 år BRUN H v.Catherine's Cavalli E. Høitomt Bjerke Travbane 1 20/3 - 01 / 2 2100 14,0a 19
e. Bullyoung v. Buckaroo K. (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 08 / 9 2100 16,9a 51
Henry Rorgemoen /Skien E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 10/11 - 03 / 6 2100 14,0a 18
Eirik Høitomt (T) Henry Rorgemoen (A) E. Høitomt Bergen Travpark 2 27/10 - 07 / 6 2100 15,8ag 13
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Hippodrome de Vincennes 4 12/10 - 03 / 6 2100 12,7a 170
2 2019: -3 -2 -0 -1 -0 -35 000 2018: -7 -1 -2 -1 -0 -47 333
I.D. Ownersdestiny 2 Plass 82 333
4 år BRUN H v.Main Wise As* (IT) E. Rennesvik Biri Travbane 1 10/5 - 07 / 5 2600 21,3a 30
e. Jim's Girl (US) v. Malabar Man* (US) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 28/4 - 02 / 2 2100 15,4a 38
Stall Nordbytraver'n E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 15/4 - 04 / 2 2100 15,3a 49
Gunnar Austevoll (T) Glenn Kramer Stenberg (T) G. Stenberg Sørlandets Travpark 0 03/11 - 08 / 8 2140 16,8a 136
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Stenberg Sørlandets Travpark 2 21/10 - 02 / 8 2140 18,0ag 31
3 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -30 000 2018: -9 -4 -1 -1 -3 -579 000
Blueridge Sun 3 Plass 609 000
4 år BRUN HP v.Revenue* (S) G. Gundersen Forus Travbane 3 04/5 - 02 / 5 2040 16,1a 132
e. Blue Ridge Gal (US) v. Tom Ridge (US) G. Gundersen Momarken Travbane 3 20/10 - 02 / 1 2140 14,3a 186
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Momarken Travbane 1 09/10 - 02 / 6 2140 15,5a 28
Magnus Teien Gundersen (S) Geir Vegard Gundersen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/9 - 01 / 1 2100 14,6a 223
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 1 27/8 - 09 / 1 2100 15,3a 21
4 2019: -9 -1 -2 -2 -3 -66 500 2018: -18 -2 -2 -4 -6 -125 500
Miss Tanic 4 Plass 201 000
4 år BRUN HP v.Thai Tanic D. Dalen Leangen Travbane 2 13/5 - 06 / 4 2140 16,3 29
e. Be My Mistress v. Deliberate Speed* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 30/4 - 04 / 5 2100 15,5a 447
Monica Steinshaug-Torkil Steinshaug A. Solhus Leangen Travbane 1 21/4 - 05 / 2 1640 14,5a 32
Åsbjørn Tengsareid (T) Torkil Steinshaug (A) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 09/4 - 04 / 4 2160 16,7 597
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Steinshaug Bjerke Travbane 5 27/3 - 09 / 5 2100 16,8a 55
5 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -26 898 2018: -7 -3 -2 -0 -1 -92 511
Strong Case 5 Plass 119 409
4 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) A. Wolden Bjerke Travbane 1 15/4 - 01 / 1 2100 16,5a 15
e. Sweet Case v. Dream Vacation* (US) J. Juel Jägersro - 30/1 - 09 / 10 2140 dg a 110
Ingrid Joshi /Eidfjord P. Ingves Jägersro 3 12/1 - 02 / 5 2140 15,5a 30
Lars Anvar Kolle (T) Anders Lundstrøm Wolden (T) M. Nielsen Århus 2 28/12 - 04 / 1 1800 16,2a 29
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Nielsen Billund 1 14/12 - 04 / 12 2020 16,7 23
6 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -22 500 2018: -13 -3 -4 -2 -1 -268 384
Gogo Hall 6 Plass 290 884
4 år SVART H v.Googoo Gaagaa (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 5 13/5 - 02 / 12 2609 14,9a 61
e. Valentine Queen (US) v. Andover Hall* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 28/4 - 04 / 9 2609 15,2a 78
Walther Larsen /Sandnes F. Hamre Leangen Travbane 3 13/4 - 10 / 11 2140 15,3a 80
Frode Hamre (T) F. Hamre Jarlsberg Travbane - 10/3 - 06 / 3 2609 dg a 20
Mørkblå/lysblå todelt, reklame G. Mikkelsen Bjerke Travbane 1 15/12 - 05 / 5 2100 15,4a 63
7 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -25 000 2018: -13 -0 -3 -2 -5 -123 000
Welldone Wilma 7 Plass 246 848
4 år MØRKBR HP v.Cromwell (US) T. Steinshaug Leangen Travbane 7 13/5 - 06 / 10 2160 16,1 145
e. Boggy Victoria v. Victory Abroad* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 30/4 - 02 / 8 1609 13,3a 473
Monica Steinshaug-Torkil Steinshaug M. Djuse Leangen Travbane 2 21/4 - 05 / 10 1640 14,9a 33
Per Oleg Midtfjeld (T) Torkil Steinshaug (A) D. Dalen Momarken Travbane 0 09/4 - 04 / 5 2160 16,9 537
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 27/3 - 02 / 7 1609 14,5a 134
8 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -60 000 2018: -13 -3 -2 -3 -4 -475 991
Thankful 8 Plass 535 991
4 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 04/5 - 02 / 3 2040 15,9a 196
e. Peaceful Way (US) v. Angus Hall* (US) Ø. Tjomsland Momarken Travbane 0 09/4 - 04 / 7 2160 16,8 72
Rune H. Eriksen-Morten Simon Moe Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 4 10/11 - 03 / 3 2100 14,4a 133
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 20/10 - 02 / 10 2140 15,0a 271
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Momarken Travbane 3 09/10 - 01 / 3 2140 15,7a 125
9 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -31 000 2018: -17 -2 -3 -4 -4 -469 500
Catherine's Chic 9 Plass 569 785
4 år RØD HP v.Love You* (FR) E. Høitomt Forus Travbane 4 04/5 - 02 / 4 2040 16,8a 88
e. Cassiopeia Dream (CA) v. Andover Hall* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 0 22/4 - 05 / 6 1640 12,7a 118
Henry Rorgemoen /Skien E. Høitomt Momarken Travbane 5 09/4 - 04 / 8 2160 16,7 351
Herman R. Tvedt (T) Henry Rorgemoen (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 27/3 - 04 / 3 2100 15,9a 121
Hvit m/sort V og ermer, reklame. E. Høitomt Drammen Travbane 5 22/12 - 08 / 9 2100 16,9a 305
10 2019: -6 -3 -1 -1 -1 -96 000 2018: -14 -4 -3 -0 -6 -203 000
S.K.'s Mystic Titan 10 Plass 299 000
4 år BRUN H v.Whitesand Titan (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 28/4 - 04 / 8 2609 15,1a 36
e. Mystic Trick (S) v. Armbro Trick* (CA) T. Solberg Bjerke Travbane 1 15/4 - 05 / 3 2100 13,6a 14
Valentina Sommerland /Bø I Telemark T. Solberg Momarken Travbane 5 23/3 - 09 / 2 2140 14,1a 404
Tom Erik Solberg (T) Kjetil Roe (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 10/3 - 06 / 8 2609 16,6a 64
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 3 23/2 - 05 / 9 2160 16,3 30
11 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -44 428 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -60 386
Thai Explosive 11 Plass 104 814
4 år BRUN V v.Explosive Matter (US) E. Rennesvik Färjestad 1 29/4 - 10 / 1 2140 16,3 15
e. Thai Gypsy v. Super Arnie* (US) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 08/4 - 04 / 3 1609 13,5a 12
Team Explosive P. Midtfjeld Solvalla 8 26/9 - 05 / 10 2140 16,1a 114
Erlend Rennesvik (T) Kim Pedersen (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 11 09/9 - 08 / 9 2100 16,4ag 408
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 28/8 - 06 / 2 2100 15,5a 80
12 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -12 000 2018: -12 -3 -2 -0 -4 -204 000
Delight Classic 12 Plass 216 000
4 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) K. Malmin Momarken Travbane 4 09/4 - 04 / 9 2160 16,5 85
e. Bahama Delight (US) v. Yankee Glide* (US) D. Dalen Momarken Travbane 0 20/10 - 02 / 9 2140 br ag 227
Stall Delight Classic K. Malmin Momarken Travbane 2 09/10 - 02 / 7 2140 16,4a 56
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 6 09/9 - 01 / 4 2100 15,0a 429
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 2 27/8 - 07 / 1 2100 15,2a 30