<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
MENY JARLSBERGS TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.24,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.21,5 og dårligere.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -8 -3 -2 -1 -1 -129 000 2018: -13 -3 -1 -2 -0 -317 200
Brenne Banker 1 Plass 578 200
5 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 2 30/4 - 01 / 6 2100 26,1a 26
e. Brenne Vinni v. Lome Elden V. Hop Klosterskogen Travbane 1 19/4 - 08 / 4 2100 26,4a 14
Stig Flaata /Tinn Austbygd V. Hop Bjerke Travbane 2 10/4 - 05 / 6 2100 24,9a 18
Vidar Hop (T) Frode Hamre (T) V. Hop Biri Travbane 4 30/3 - 05 / 12 2100 26,7ag 46
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 13/3 - 07 / 11 2100 26,8a 54
2 2019: -12 -1 -2 -3 -1 -70 878 2018: -26 -6 -0 -4 -5 -216 375
Strikkeprinsen 2 Plass 735 753
11 år RØD V v.Håkon Jo* M. Sørvik Momarken Travbane 2 07/5 - 04 / 7 1660 25,7 20
e. Marina Lill v. Marine Svarten M. Sørvik Bjerke Travbane 3 30/4 - 08 / 10 2200 25,9 126
Bjørn Humborstad /Kongsvinger A. Molin Romme 1 27/4 - 04 / 6 2160 26,6 40
Bjørn Humborstad (A) B. Humborstad Färjestad 0 19/4 - 06 / 9 1660 24,1 g 1113
gul m/grått belte og ermring M. Sørvik Klosterskogen Travbane 3 08/4 - 01 / 4 1740 27,1 g 80
3 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -100 000 2018: -11 -9 -1 -0 -1 -1 483 533
Rappstjernen 3 Plass 1 583 533
4 år MØRKBR H v.Bork Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 06/4 - 06 / 2 2100 24,9ag 17
e. Rappeldi v. Elding Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 10/11 - 02 / 6 2140 27,5 15
Tor Gunnar Johnsen /Tiller Ø. Tjomsland Gävle 1 25/10 - 06 / 9 1680 24,8 12
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Biri Travbane 1 13/10 - 09 / 6 2100 24,7a 21
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Leangen Travbane 1 29/9 - 02 / 5 2180 27,1 11
4 2019: -8 -0 -2 -2 -0 -60 000 2018: -22 -4 -5 -3 -6 -496 000
Troll Solen 1 Plass 1 144 200
6 år MØRKBR H v.Voje Faks M. Gundersen Forus Travbane 0 04/5 - 08 / 4 1600 22,9 456
e. Troll Spika v. Spikeld M. Gundersen Biri Travbane 0 30/3 - 09 / 10 3120 29,0 68
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Drammen Travbane 3 16/3 - 09 / 9 1700 25,8a 259
Magnus Teien Gundersen (S) Frode Hamre (T) M. Gundersen Sørlandets Travpark 0 09/3 - 09 / 12 2140 25,8ag 108
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 05 / 1 2100 26,5ag 48
5 2019: -6 -1 -1 -0 -2 -57 823 2018: -21 -4 -4 -5 -5 -504 179
Nordby Frøy 2 Plass 765 056
7 år SVART H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 03/4 - 07 / 3 1609 24,0a 288
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 23/3 - 08 / 2 2140 25,0 576
Stall Le Meridien J. Mjølnerød Romme 4 08/3 - 07 / 4 1640 24,2a 20
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 27/2 - 07 / 5 1660 25,4 68
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 19/1 - 06 / 5 2660 27,7 135
6 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 3 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld S. Løvvold Momarken Travbane 0 07/5 - 04 / 11 1680 27,1 170
e. Silje Spretta v. Pajaprins L. Trudvang Färjestad 5 19/4 - 04 / 13 2200 26,3 467
Gunnar Kværne /Sem K. Johansen Biri Travbane 0 30/3 - 09 / 9 3120 29,7 512
Geir Flåten (T) Gunnar Kværne Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 23/3 - 08 / 7 2160 25,1 1307
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame A. Robertsen Bjerke Travbane 4 13/3 - 03 / 9 2180 27,3 123
7 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -43 500 2018: -18 -5 -6 -1 -4 -355 500
Vetle Petter 4 Plass 729 500
7 år BRUN H v.H.G. Balder A. Røren Bjerke Travbane 0 11/5 - 09 / 7 2100 25,7ag 401
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 08 / 9 2100 26,7a 77
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Biri Travbane 5 30/3 - 09 / 2 3100 28,9 114
Arnt-Sverre Røren (A) A. Røren Drammen Travbane 2 16/3 - 03 / 1 2100 27,5a 284
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Jarlsberg Travbane 5 10/3 - 01 / 6 2100 28,3a 57
8 2019: -11 -6 -1 -1 -2 -402 000 2018: -22 -6 -3 -3 -6 -306 000
G. Jerken 5 Plass 1 193 500
6 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld O. Gudmestad Forus Travbane 5 04/5 - 08 / 3 1600 22,8 g 92
e. Hjertusota v. Moe Odin O. Gudmestad Klosterskogen Travbane 1 20/4 - 06 / 9 2100 23,4a 31
Gaute Gudmestad-Ole Gaute Gudmestad O. Gudmestad Bjerke Travbane 0 06/4 - 08 / 6 2140 24,5 277
Ole Gaute Gudmestad (A) O. Gudmestad Drammen Travbane 1 16/3 - 09 / 6 1700 25,6a 23
hvit m/grønt kryss. O. Gudmestad Sørlandets Travpark 2 09/3 - 09 / 7 2140 23,9a 21
9 2019: -8 -2 -0 -0 -1 -44 000 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -19 000
Balder Mollyn 6 Plass 716 000
5 år BRUN H v.Wik Stjernen T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 02/5 - 08 / 9 2120 27,3 16
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld S. Hjørnerød Momarken Travbane 0 22/4 - 04 / 3 1640 22,7a 293
Sverre Hjørnerød /Fredrikstad T. Solberg Biri Travbane 0 30/3 - 09 / 4 3100 br 331
Tom Erik Solberg (T) Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Drammen Travbane 4 16/3 - 03 / 4 2100 27,9a 29
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 10/3 - 01 / 4 2100 26,5a 93
10 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -64 476 2018: -13 -4 -0 -2 -1 -413 913
Will Prinsen 7 Plass 1 544 898
6 år BRUN H v.Tekno Odin M. Gundersen Åby 5 27/4 - 02 / 10 2160 23,4 239
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 06/4 - 08 / 2 2140 25,7 g 395
Kolbjørn Selmer /Trondheim Å. Tengsareid Biri Travbane 2 30/3 - 09 / 13 3140 27,0 84
Åsbjørn Tengsareid (T) Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 15/3 - 05 / 6 2100 27,6a 21
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 23/2 - 06 / 4 2660 25,8 269
11 2019: -7 -1 -0 -1 -4 -72 474 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -101 991
Tord Viking 8 Plass 1 598 309
15 år BRUN V v.Spikeld T. Solberg Åby 0 27/4 - 02 / 5 2160 25,5 563
e. Dalletti v. Finstad Per E. Høitomt Biri Travbane 6 30/3 - 09 / 12 3140 27,9 124
Team Toten Trotters E. Høitomt Momarken Travbane 7 23/3 - 08 / 12 2160 24,6 769
Eirik Høitomt (T) Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 05 / 8 2100 27,3a 55
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Leangen Travbane 3 26/1 - 08 / 11 2180 25,8 218
12 2019: -8 -1 -2 -2 -1 -49 500 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -29 000
Røster 9 Plass 781 000
11 år BRUN H v.Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 12/5 - 01 / 6 1609 24,0a 55
e. Rappspika v. Spikeld T. Karlsen Bergen Travpark 3 01/5 - 01 / 4 2120 25,9 64
Kåre Refsland & Team Røster Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 08 / 8 2100 26,4a 54
Per Oleg Midtfjeld (T) Kåre Refsland Ø. Hegdal Forus Travbane 1 26/3 - 06 / 7 2060 26,9 56
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Ø. Hegdal Forus Travbane 5 19/3 - 01 / 4 2080 26,4 157
13 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -12 -4 -3 -0 -2 -313 783
Søndre Jerkeld 10 Plass 1 085 283
10 år BORKET H v.Mørtvedt Jerkeld P. Buer Bergen Travpark 1 01/5 - 01 / 9 2140 24,8 28
e. Søndre Lill v. Atom Vinter P. Buer Bergen Travpark 4 25/4 - 09 / 8 1660 26,0 31
Stall Søndre P. Buer Bergen Travpark 0 04/4 - 01 / 7 2160 26,3 g 26
Pål Buer (T) Jan-Eirik Bergesen P. Buer Bergen Travpark 2 18/8 - 10 / 11 2140 23,9 49
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Bjerke Travbane 1 04/8 - 03 / 7 3160 26,1 32
14 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -32 000 2018: -20 -0 -4 -3 -9 -179 262
Torpa Nicklas 11 Plass 1 086 148
8 år BRUN H v.Lome Kongen V. Hop Forus Travbane 4 04/5 - 08 / 5 1600 22,7 52
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Momarken Travbane 1 22/4 - 04 / 5 1640 21,8a 56
Stall Prosecco O. Sagholen Bjerke Travbane 0 19/1 - 08 / 2 1609 23,8a 460
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 09 / 10 2100 27,5a 548
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane - 27/12 - 09 / 6 1640 dg 241
15 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -17 500 2018: -20 -0 -2 -0 -5 -43 491
Tojo Prinsen 12 Plass 910 702
10 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) G. Austevoll Biri Travbane 3 10/5 - 03 / 7 2140 27,7 g 221
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen C. Engebråthen Sørlandets Travpark 0 14/4 - 04 / 4 2180 27,2 g 140
Oddvar Dahlen /Nøtterøy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 08/4 - 06 / 2 1700 28,7ag 61
Gunnar Austevoll (T) Connie Engebråthen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 27/2 - 07 / 11 1660 25,2 335
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 06 / 4 1700 br ag 409