<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
FELLESKJØPETS LØP (HOPPECUPEN)
HOPPECUPEN
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr., 40 m. ved 150.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 290.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 12. november 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -3 -1 -2 -62 500
Kleppe Spødå 1 Plass 65 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Bachmann Bjerke Travbane 0 14/3 - 05 / 8 2100 34,9a 159
e. Kleppe Trøa v. Trø Faks G. Bachmann Momarken Travbane 8 08/1 - 03 / 3 2160 35,3 g 84
Jonny Kongevold-Anita Isaksen G. Bachmann Bjerke Travbane 0 15/12 - 02 / 4 1640 39,6 g 259
Eirik Høitomt (T) Jenny Thygesen (T) G. Bachmann Momarken Travbane 1 29/11 - 02 / 1 2140 32,5a 115
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Bachmann Bjerke Travbane 0 22/11 - 03 / 1 2100 31,4a 75
2 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 1 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven P. Kals Bjerke Travbane 4 08/5 - 01 / 7 2100 30,1a 165
e. Modina Elken v. Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 6 30/4 - 05 / 1 2140 27,8 303
Harald Nordhagen /Kapp V. Hop Biri Travbane 2 12/4 - 01 / 10 2100 29,9a 62
Vidar Hop (T) Harald Nordhagen V. Hop Momarken Travbane 1 28/3 - 06 / 4 1640 27,8a 40
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 20/3 - 03 / 9 2100 30,0a 324
3 2019: -9 -1 -1 -1 -4 -56 714 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -36 210
Thess Prinsessa 2 Plass 133 701
6 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Bjerke Travbane 1 24/4 - 02 / 7 2100 28,5a 267
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 01 / 11 1700 29,4a 338
Stall Trekløveret H. Ydersbond Bjerke Travbane 5 17/4 - 08 / 9 2100 31,0ag 281
Haakon A. Ydersbond (A) H. Ydersbond Momarken Travbane 3 28/3 - 06 / 7 1640 28,2a 198
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Drammen Travbane 6 16/3 - 05 / 5 2120 33,5 744
4 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -21 476 2018: -14 -1 -1 -2 -8 -97 421
Lykkje Tora 3 Plass 146 661
5 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Romme 3 02/5 - 01 / 5 2140 29,4 51
e. Ylblesa v. Pajaprins L. Hansen Bjerke Travbane 2 17/4 - 08 / 5 2100 29,7a 103
Stall Lykkjekvartetten B. Steinseth Momarken Travbane 5 04/12 - 07 / 4 2160 32,9 g 37
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 4 17/10 - 04 / 1 2100 29,2a 36
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bollnäs 5 24/9 - 07 / 3 1640 28,1 31
5 2019: -7 -1 -0 -0 -2 -26 000 2018: -22 -0 -2 -6 -9 -79 500
Kilestjerna 4 Plass 138 500
5 år MØRKBR HP v.Alm Taragon V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 12/5 - 03 / 12 2160 30,1 284
e. Kilerosa v. Alm Hellin P. Kals Forus Travbane 1 03/5 - 10 / 5 2080 30,2 118
Stall 1.2.3. Kile J. Undem Sørlandets Travpark 0 27/4 - 03 / 9 2140 29,9a 1256
Per Vetle Kals (S) Åge Jan Kile J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 01 / 6 1700 29,1ag 234
Gull M/rødt sidefelt og ermer. J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 31/3 - 04 / 4 2180 29,6 252
6 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 1 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 4 24/4 - 06 / 6 1609 26,7ag 95
e. Pålsflya v. Pål Even O. Kjenner Bjerke Travbane 2 10/4 - 04 / 6 2100 26,9a 131
Mona Syvertsen /Brandbu O. Kjenner Bjerke Travbane 4 06/4 - 01 / 3 2140 28,6 39
Ole-Christian Kjenner (S) Mona Syvertsen O. Kjenner Bjerke Travbane 3 27/3 - 03 / 12 1609 26,6a 214
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 4 13/3 - 05 / 10 1609 27,4a 114
7 2019: -12 -1 -3 -3 -1 -85 000 2018: -20 -5 -2 -1 -3 -164 500
Thale 2 Plass 286 500
6 år SVART HP v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane 0 11/5 - 03 / 2 2140 27,0 235
e. Tora Stjerna v. Spikeld H. Holm Bjerke Travbane 2 17/4 - 05 / 8 2180 27,8 g 36
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus H. Eggen Bjerke Travbane - 10/4 - 04 / 8 2100 dg a 59
Hans Chr. Holm (T) Torbjørn Smedsrud H. Holm Drammen Travbane 1 04/4 - 04 / 12 2100 28,5a 19
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 2 28/3 - 07 / 1 2140 27,0 33
8 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 3 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane - 30/4 - 05 / 14 2160 dg 446
e. Perle Maria v. Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 5 17/4 - 05 / 9 2180 28,5 89
Erling Bottolfs-Johnny Ekra G. Austevoll Bjerke Travbane 2 06/4 - 03 / 5 2160 29,0 54
Gunnar Austevoll (T) Jan Martin Bjerring (T) G. Austevoll Bjerke Travbane - 06/3 - 02 / 10 1609 dg a 50
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 23/2 - 04 / 5 2140 29,8 37
9 2019: -9 -0 -0 -3 -3 -45 000 2018: -17 -0 -2 -5 -7 -70 500
Njølstad Jela 4 Plass 233 500
5 år SVARTBRUN HP v.Norheim Svenn T. Gudmestad Forus Travbane 3 04/5 - 01 / 3 1600 27,6a 657
e. Solberg Jela v. Mørtvedt Jerkeld T. Gudmestad Forus Travbane - 23/4 - 04 / 1 2040 dg 459
Tormod Gudmestad /Nærbø E. Høitomt Bjerke Travbane 4 06/4 - 03 / 6 2180 28,9 g 89
Tormod Gudmestad (A) T. Gudmestad Forus Travbane 0 02/4 - 05 / 4 1600 31,4ag 128
rød m/hvitt sk.stk., seler & ermstripe O. Gudmestad Forus Travbane 3 19/3 - 06 / 1 2040 29,4 g 165
10 2019: -9 -2 -2 -1 -3 -66 000 2018: -16 -1 -3 -4 -5 -76 000
Lome Perla 5 Plass 200 500
6 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 02/5 - 05 / 2 2120 29,2 22
e. Lomevilja v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 14/4 - 03 / 6 2160 28,1 110
Ludvig Jensen /Tveit O. Østre Sørlandets Travpark 6 31/3 - 06 / 5 2160 27,6 122
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 17/3 - 03 / 7 2160 29,2 37
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 09/3 - 02 / 1 2160 29,2 82
11 2019: -8 -1 -2 -2 -3 -61 500 2018: -13 -0 -1 -4 -3 -80 000
Bjørnemyr Tara 6 Plass 258 500
5 år SVART HP v.Alm Taragon J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 27/4 - 01 / 4 2140 27,0a 85
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 14/4 - 03 / 4 2160 27,8 51
Anne Marie Horrisland /Nodeland J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 31/3 - 06 / 7 2180 26,7 139
Johan Kringeland Eriksen (T) Anne Marie Horrisland J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 09/3 - 04 / 5 2140 26,1a 158
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 24/2 - 03 / 3 2140 28,1 261
12 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -55 000 2018: -15 -4 -3 -1 -2 -110 000
Sirikit 7 Plass 283 636
7 år SVART HP v.Moe Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 11/5 - 03 / 3 2140 28,2 g 172
e. Vivendel v. Viljesterk O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 06/4 - 01 / 12 2160 27,6 50
Helene Finess Aunemo /Fannrem O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 6 09/3 - 04 / 12 2140 27,2a 91
Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 23/2 - 09 / 2 2140 28,3 111
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 2 15/2 - 03 / 6 1609 27,0a 32
13 2019: -9 -5 -1 -1 -1 -154 428 2018: -12 -1 -4 -1 -2 -106 736
Osen Expressa 8 Plass 289 164
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 18/4 - 05 / 9 1660 25,4 22
e. Venn Vara v. Bork Rigel C. Kjenner Bjerke Travbane 1 10/4 - 04 / 4 2100 26,5a 117
Rune Jensen-Ludvig Jensen J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 23/3 - 02 / 8 2160 28,1 49
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Drammen Travbane 2 16/3 - 08 / 1 2100 29,8 125
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 20/2 - 02 / 4 2100 28,1ag 40
14 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -27 000 2018: -18 -3 -2 -5 -6 -129 000
Irma H.R. 9 Plass 229 000
6 år BRUN HP v.Voje Faks T. Solberg Bjerke Travbane 7 11/5 - 03 / 5 2140 26,9 374
e. Rinde Elda v. Elding S. Heimdal Sørlandets Travpark 0 31/3 - 01 / 8 2160 28,6 g 109
Birger Heimdal /Treungen T. Solberg Sørlandets Travpark 2 09/3 - 04 / 4 2140 26,0a 47
Tom Erik Solberg (T) Birger Heimdal S. Heimdal Drammen Travbane 0 22/12 - 03 / 9 2120 32,0 49
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek S. Heimdal Bjerke Travbane 1 14/11 - 06 / 11 2160 28,9 g 136
15 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -41 000 2018: -18 -4 -2 -5 -4 -129 000
Møller Viktoria 10 Plass 256 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor G. Gudmestad Forus Travbane 7 04/5 - 05 / 1 2040 28,9 447
e. Linspika v. Spikeld G. Gudmestad Bergen Travpark 3 11/4 - 05 / 4 1620 27,4 58
Stall Aase G. Gudmestad Bergen Travpark 4 28/3 - 06 / 12 2140 29,4 61
Åsbjørn Tengsareid (T) Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Forus Travbane 1 19/3 - 06 / 3 2040 29,3 128
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Gudmestad Forus Travbane 0 19/2 - 09 / 3 2040 29,5 104