<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:36 V5-5
DD-2
AINO LADYS LØP (ALLE - MAX 350 POENG - SPORTRAPP / GRUNNLAG)
ALLE - MAX 350 POENG - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 1700 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige med høyest 350 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Solliedox 1 Plass 232 000
8 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 02/5 - 06 / 5 2540 18,4 261
e. Twisty v. Gunslinger Spur (US) T. Solberg Drammen Travbane 0 28/6 - 05 / 3 2100 18,6a 565
Asbjørn Lognvik-Eldbjørg Lognvik Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 06 / 2 1700 16,1ag 597
Tom Erik Solberg (T) Asbjørn Lognvik Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 05 / 2 2100 19,6a 717
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Forberg Jarlsberg Travbane 6 02/3 - 02 / 8 2100 19,3a 727
2 2019: -11 -1 -1 -3 -1 -43 000 2018: -22 -4 -2 -2 -8 -132 733
Place Your Bet (S) 2 Plass 383 362
8 år BRUN V v.Gift Kronos* (IT) J. Øveraasen Biri Travbane 2 26/4 - 04 / 1 2100 16,9a 31
e. Harriet Vane* (S) v. Tipadoras Hero L. (S) A. Rasmussen Bjerke Travbane 4 17/4 - 09 / 2 1609 13,2a 173
Tommy Røssland /Gjøvik J. Kvikstad Jarlsberg Travbane - 08/4 - 03 / 5 1609 dg a 69
Jørn Morten Kvikstad (T) Karina Ulvin Vudduaune (T) J. Kvikstad Biri Travbane 0 30/3 - 08 / 2 2100 16,0a 400
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 06/3 - 06 / 5 2100 14,6a 89
3 2019: -12 -0 -1 -0 -3 -18 000 2018: -23 -1 -0 -2 -7 -73 500
Vici Sun 3 Plass 415 000
8 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) A. Andersen Drammen Travbane 0 09/5 - 05 / 8 1700 16,5a 504
e. Millsize v. Varenne* (IT) A. Andersen Magnor Travbane 4 01/5 - 01 / 2 2000 17,9 214
Anette Larsen /Våle A. Andersen Bjerke Travbane 0 17/4 - 09 / 6 1609 13,6a 392
Anders Andersen (T) A. Andersen Drammen Travbane 6 11/4 - 01 / 7 2100 15,8a 359
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Bjerke Travbane 0 03/4 - 03 / 3 2100 15,0a 1687
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -9 000 2018: -12 -1 -2 -0 -3 -76 000
Chellas Girl 4 Plass 601 500
11 år SVART HP v.Face Of Speed (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 05 / 7 1609 14,6a 371
e. Chella Ride v. Express Ride* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 17/3 - 06 / 11 2140 16,4a 169
Camilla Gjeruldsen Fidje /Grimstad V. Hop Bjerke Travbane 4 02/1 - 01 / 1 1609 13,7a 73
Vidar Hop (T) Camilla G. Fidje (A) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 03/11 - 03 / 9 2160 16,0 332
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/9 - 07 / 9 1609 13,6a 71
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -16 000 2018: -13 -3 -3 -0 -3 -217 718
Joe Hoo Lee (S) 5 Plass 697 082
7 år SVARTBRUN V v.Judge Joe* (US) L. Kolle Leangen Travbane 0 13/4 - 09 / 8 2140 15,1ag 129
e. Constance Bay* (US) v. Ken Warkentin (US) L. Kolle Biri Travbane 5 30/3 - 08 / 8 2100 15,1a 74
Herman Schlaupitz Kihle /Stange L. Kolle Sørlandets Travpark 5 09/3 - 08 / 7 1609 13,5a 404
Lars Fredrik Kolle (S) Geir Kihle (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 15/12 - 09 / 8 2100 15,9a 224
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek L. Kolle Bjerke Travbane 0 05/12 - 07 / 3 2100 14,2a 179
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -10 474 2018: -9 -1 -1 -0 -4 -36 000
Divided By Zero 6 Plass 775 501
7 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 17/4 - 03 / 5 2100 14,0a 508
e. Huxtable Lady (S) v. Huxtable Hornline* (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/2 - 04 / 3 2100 15,8a 257
Lena Opsahl /Rykkinn M. Jakobsson Färjestad 0 21/1 - 09 / 6 2660 18,0 g 562
Eirik Høitomt (T) Anders Lundstrøm Wolden (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 09/1 - 07 / 12 1609 13,0a 585
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Rennesvik Momarken Travbane - 27/12 - 08 / 9 2140 dg a 497
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -5 -2 -2 -81 787
Mymanyyouare 7 Plass 1 121 807
9 år MØRKBR H v.Thai Tanic G. Antonsen Biri Travbane 0 11/1 - 04 / 7 2100 18,1a 46
e. Cappuccino v. Coktail Jet (FR) C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 08 / 12 2540 19,6 237
Cato Antonsen /Mysen G. Antonsen Bjerke Travbane 0 12/12 - 08 / 15 2160 15,4 251
Cato Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane 3 21/11 - 06 / 3 2100 14,7a 147
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Momarken Travbane 0 20/10 - 03 / 13 4220 17,7 161
8 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -19 500 2018: -7 -1 -2 -1 -2 -98 500
Ready Eddie 8 Plass 1 128 095
9 år BRUN V v.From Above* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 30/4 - 06 / 11 1609 12,7a 199
e. Delana (S) v. Shogun Lobell* (US) Å. Tengsareid Leangen Travbane 5 13/4 - 07 / 4 2140 13,7a 254
Tor Olaf Halle-Jan Roar Kristiansen D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 05/4 - 06 / 2 2100 13,6a 666
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Olaf Halle (T) D. Dalen Forus Travbane 0 09/2 - 03 / 9 2080 16,8 g 96
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Leangen Travbane 5 26/1 - 06 / 9 1640 14,8a 169
9 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -16 990 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ewald F. Boko (DE) 9 Plass 835 627
8 år MØRKBR V v.Super Arnie* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 4 30/4 - 06 / 1 1609 12,1a 110
e. Blackberry Hanover (US) v. Donerail* (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 17/4 - 03 / 6 2100 13,8a 354
Even Westby /Hønefoss M. Jakobsson Årjäng 6 07/4 - 06 / 7 2660 15,1 453
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 27/3 - 07 / 6 2160 18,1 g 305
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 5 07/3 - 04 / 5 2100 15,7a 69
10 2019: -11 -0 -1 -2 -5 -45 000 2018: -18 -0 -3 -3 -3 -89 284
Hades Håleryd (S) 10 Plass 891 277
8 år BRUN V v.Olimede* (FR) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 05 / 12 1609 13,5a 271
e. All American Chill* (S) v. Giant Chill* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 3 30/4 - 06 / 3 1609 11,9a 167
Jonny Kongevold /Kristiansand S D. Dalen Bjerke Travbane 5 17/4 - 03 / 9 2100 14,0a 429
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) G. Tollefsen Forus Travbane 6 19/3 - 02 / 6 2040 14,3a 197
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 6 13/3 - 06 / 8 2100 15,8a 218