<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:24 V5-4
DD-1
FRANCIS DAYS LØP (MAX 600 POENG)
MAX 600 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 90.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -1 -1 -3 -21 000 2018: -15 -1 -1 -2 -3 -36 000
Lins Above 1 Plass 83 000
8 år BRUN V v.From Above* (S) H. Holm Drammen Travbane 5 02/5 - 01 / 8 1700 16,8a 353
e. Linsybell v. Dell Ridge Image* (CA) T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 07/3 - 03 / 10 1700 16,9a 141
Gyri Kaasin /Skien Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 28/2 - 02 / 8 1700 17,7a 166
Åsbjørn Tengsareid (T) Gyri Kaasin T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 01/2 - 08 / 1 2100 18,7a 131
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 17/1 - 02 / 7 1700 18,1a 167
2 2019: -6 -0 -2 -0 -3 -30 000 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -53 591
Vicky Waiting 2 Plass 83 591
4 år MØRKBR HP v.Coktail Jet (FR) V. Hop Bjerke Travbane 4 06/5 - 03 / 4 2100 17,1a 180
e. Chocolatique v. Chocolatier* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 5 28/4 - 06 / 9 1609 14,5a 187
Ove Hellekås /Hørte V. Hop Bjerke Travbane 0 17/4 - 06 / 6 2100 16,7a 257
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Sørlandets Travpark 6 09/3 - 07 / 3 2140 16,6a 54
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 27/2 - 03 / 1 2100 16,3a 19
3 2019: -6 -1 -0 -1 -4 -32 500 2018: -2 -1 -0 -1 -0 -16 000
Master Joshua 3 Plass 62 500
8 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) A. Andersen Drammen Travbane 1 02/5 - 02 / 6 2100 17,8a 40
e. Sweet Cocktail (S) v. Coktail Jet (FR) A. Andersen Biri Travbane 4 26/4 - 02 / 1 2100 17,4a 591
Erik Solberg-Bjørn Gulbransen A. Andersen Biri Travbane 5 22/3 - 05 / 7 1609 17,6a 327
Anders Andersen (T) A. Andersen Jarlsberg Travbane 4 15/3 - 04 / 6 1609 17,1a 108
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Klosterskogen Travbane 4 28/1 - 07 / 4 2100 19,7a 36
4 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -15 500 2018: -18 -1 -2 -2 -8 -55 000
Ultimate Love 4 Plass 70 500
5 år BRUN HP v.Gentle Tilly (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 02/5 - 02 / 10 2100 18,6a 115
e. Lass Joy (S) v. Defi D'aunou* (FR) T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 19/4 - 03 / 4 2100 18,4a 461
Trond Hansen /Skien T. Hansen Sørlandets Travpark 0 24/2 - 07 / 5 2160 br 231
Tom Erik Solberg (T) Trond Hansen (A) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 07 / 1 2100 19,7a 78
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek M. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 01/2 - 08 / 6 2100 18,3a 317
5 2019: -6 -0 -1 -2 -3 -30 000 2018: -10 -1 -0 -3 -4 -55 500
Ecko 5 Plass 85 500
4 år MØRKBR H v.Gentle Tilly (S) V. Hop Drammen Travbane 5 16/3 - 04 / 10 2500 20,2a 126
e. Eck Jola v. Felix Santana* (DE) D. Dalen Bjerke Travbane 2 28/2 - 02 / 11 1609 14,5a 24
Hellekås Holding AS /Hørte V. Hop Bjerke Travbane 4 20/2 - 09 / 7 2160 18,5 93
Gunnar Austevoll (T) Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Forus Travbane 3 09/2 - 02 / 5 2040 16,6a 72
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Momarken Travbane 5 17/1 - 01 / 2 2140 20,2ag 21
6 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -11 -0 -1 -2 -6 -36 250
Stand Up 6 Plass 78 250
7 år BRUN H v.Gigant Neo* (S) J. Revheim Drammen Travbane 4 09/5 - 01 / 5 1700 17,0a 51
e. Lovely Lexby v. Speedy Tomali (US) E. Høitomt Momarken Travbane 2 18/4 - 04 / 3 1640 15,2a 86
John Revheim /Ramnes E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 08/4 - 04 / 5 1609 15,6a 71
Eirik Høitomt (T) John Revheim (A) J. Revheim Momarken Travbane - 27/12 - 02 / 2 2140 dg a 378
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 4 13/12 - 02 / 4 1700 17,7a 113
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -1 -0 -3 -9 -53 255
Global Teamtalk (S) 7 Plass 75 334
6 år M.BRUN V v.Pastor Stephen (US) S. Granlund Axevalla 0 21/12 - 05 / 2 2140 18,7a 649
e. Precious Player (S) v. Supergill* (US) A. Christiansson Åby 0 13/12 - 02 / 2 1640 16,8a 220
May-Liss Westli-Ingunn Henriksen A. Christiansson Åby 7 05/12 - 03 / 4 2160 17,8 711
Hans Chr. Holm (T) May-Liss Westli A. Christiansson Åby 1 10/11 - 10 / 4 2140 17,6a 363
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl B. Falsig Åby 8 18/10 - 09 / 10 2160 18,1 299
8 2019: -8 -0 -1 -0 -4 -20 000 2018: -12 -1 -0 -4 -5 -48 500
Starlight Morning 8 Plass 68 500
5 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) C. Engebråthen Drammen Travbane 5 09/5 - 01 / 2 1700 17,2a 149
e. Miss Mary Morning v. Staro Showbiz (S) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 06 / 11 1609 15,1a 885
Bent Brustad /Lunde C. Engebråthen Bjerke Travbane 5 10/4 - 02 / 4 2100 16,2a 1009
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 2 24/3 - 03 / 7 2100 17,0a 406
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 14/3 - 01 / 10 2100 18,6a 283
9 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -29 131
Carte Cachet 9 Plass 83 131
5 år MØRKBR HP v.Cromwell (US) M. Sørvik Jarlsberg Travbane 6 28/4 - 06 / 10 1609 14,9a 264
e. Pippi Laukko (FI) v. Black Laukko (FI) M. Sørvik Bjerke Travbane 5 17/4 - 06 / 4 2100 16,5a 466
Linda Vinjor-Svein Riise O. Østre Drammen Travbane 5 11/10 - 03 / 6 2100 16,8a 63
Martine O. Sørvik (T) Linda Vinjor O. Østre Klosterskogen Travbane - 01/10 - 04 / 5 2100 dg a 48
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek O. Østre Momarken Travbane 3 18/9 - 03 / 5 1640 15,4a 36
10 2019: -8 -0 -1 -1 -3 -22 500 2018: -9 -2 -0 -2 -2 -40 500
Bless You (DK) 10 Plass 72 987
6 år BRUN HP v.Earthquake* (US) D. Dalen Drammen Travbane 3 09/5 - 01 / 3 1700 17,0a 52
e. Imagination (DK) v. Bostonian* (US) D. Dalen Drammen Travbane 4 02/5 - 01 / 6 1700 15,9a 149
Berit Kvernrød-Erik Korsvolla D. Dalen Bjerke Travbane 4 25/4 - 01 / 4 1609 16,4a 193
Kristian Malmin (T) Erik Korsvolla D. Dalen Biri Travbane 0 22/2 - 02 / 6 2100 19,9a 121
Mørkblå med gul reklame/bånd P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 30/1 - 02 / 8 2100 18,5a 294
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tarantino Hawk 11 Plass 63 000
9 år MØRKBR V v.Pearsall Hanover* (US) H. Tvedt Jarlsberg Travbane P 28/4 - 20 / 1 2100 18,6 P
e. Macbeth v. Nordin Hanover* (US) H. Kolle Momarken Travbane 0 09/10 - 03 / 1 2140 19,2ag 134
Stall Bøs S. Løvvold Biri Travbane 2 23/9 - 04 / 1 2100 17,3a 69
Lars Anvar Kolle (T) Stine Brog S. Løvvold Sørlandets Travpark P 04/9 - 22 / 3 2140 21,0 g P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 19/5 - 02 / 5 2100 17,8a 192
12 2019: -5 -1 -0 -1 -1 -25 500 2018: -7 -1 -2 -0 -4 -42 500
Wunder's Caviar (S) 12 Plass 68 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Caviar* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 06/4 - 07 / 4 2140 br 101
e. NeuesWunder H.B.D.* (IT) v. Lindy Lane* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 03 / 9 2100 16,8a 55
Ulf Johansen /Drammen D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/3 - 01 / 2 2100 18,5a 27
Dag-Sveinung Dalen (T) Bjørn Larsen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 3 27/2 - 03 / 2 2100 16,3a 261
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/2 - 03 / 11 2100 19,1a 187