<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-2
ULVINNIS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
For 3-15-årige høyest 10.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -5 999 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nattbris* 1 Plass 5 999
6 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip P. Strømberg Momarken Travbane 3 07/5 - 03 / 1 2140 35,7 140
e. Nathalie v. Tangen Scott P. Strømberg Magnor Travbane 5 01/5 - 04 / 5 2000 36,2 g 35
Sverige J. Silvén Årjäng P 14/4 - 13 / 8 2160 38,9 P
Peter Strømberg (T) Reidun Bøhn
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring
2 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cuba Vind Kula 2 Plass 7 500
4 år RØD HP v.Stiv Kuling E. Knutsen Jarlsberg Travbane 2 05/5 - 07 / 1 2100 33,8 185
e. Cuba Torita v. Nøstetor G. Austevoll Biri Travbane 4 26/4 - 07 / 10 2100 37,5 98
Annette Stordal /Lierskogen G. Austevoll Bjerke Travbane P 17/4 - 21 / 1 2140 37,1 P
Gunnar Austevoll (T) Annette Stordal (A) A. Stordal Bjerke Travbane P 27/12 - 20 / 1 2140 45,4 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 26/5 - 21 / 8 2120 54,6 B
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Haugs Blesa 3 Plass 0
4 år SVART HP v.Skibber K. Ødegaard Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 5 2160 39,7 P
e. Spang Loma v. Lome Elden K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 12/9 - 23 / 7 2120 53,0 B
Sverre Haug /Askim K. Ødegaard Momarken Travbane 05/9 - 24 / 7 2160 56,0 B
Knut Arne Ødegaard (T)
blå m/rød bunn.
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sørdal Faksa 4 Plass 2 000
3 år SVART HP v.Norheim Faksen J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 02/5 - 01 / 1 2100 dg 446
e. Sørdal Vår v. Tangen Scott J. Undem Klosterskogen Travbane 8 18/2 - 07 / 6 2100 42,2 234
Henning Undem /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane P 09/12 - 20 / 3 2120 44,1 P
Dag-Sveinung Dalen (T) Henning Undem V. Hop Klosterskogen Travbane 16/8 - 21 / 5 1720 48,9 B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Undem Klosterskogen Travbane 10/5 - 20 / 1 1700 55,7 B
5 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -5 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Stolt Elma 5 Plass 7 500
4 år BRUN HP v.Åsajerven O. Sagholen Momarken Travbane 0 07/5 - 03 / 11 2160 35,8 g 517
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane 3 18/4 - 01 / 7 2140 37,1 104
Odin Viken /Høylandet O. Sagholen Momarken Travbane 0 12/3 - 02 / 4 2140 42,4 g 945
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 5 12/2 - 08 / 9 2140 40,5 335
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 0 11/12 - 08 / 11 2140 41,8 g 618
6 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skar Bella 6 Plass 4 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor E. Knutsen Klosterskogen Travbane 3 08/4 - 07 / 5 2100 38,7 g 169
e. Hofton Pila v. Kos Knekten E. Knutsen Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 9 2120 41,0 g P
Ellen N. Tråen /Rollag V. Hop Drammen Travbane 16/11 - 20 / 4 1720 50,1 B
Ernst-Petter Knutsen (A) Ellen N. Tråen G. Austevoll Bjerke Travbane 23/7 - 20 / 6 1660 48,3 B
Rød m/svart reklame
7 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Alta Faksa 7 Plass 6 500
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks E. Rennesvik Momarken Travbane 5 07/5 - 03 / 6 2140 36,1 134
e. Embra v. Spikeld E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 4 15/3 - 08 / 4 2100 35,5 351
Team Alta Faksa G. Stenberg Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 9 2120 39,2 P
Erlend Rennesvik (T) Glenn Kramer Stenberg (T) H. Holm Jarlsberg Travbane 5 19/1 - 07 / 7 2100 38,9 71
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/12 - 08 / 5 2140 br g 127
8 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mc Vilja 8 Plass 5 000
4 år MØRKBR HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 2 26/4 - 07 / 1 2100 35,4 20
e. Høyby Rutta v. Høiby Kongen Å. Tengsareid Momarken Travbane P 09/4 - 20 / 6 2160 34,5 P
Roger Kristiansen-Bjørg Irene Kristiansen J. Brenne Momarken Travbane 19/9 - 22 / 3 2160 54,5 B
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T) J. Brenne Momarken Travbane 22/8 - 23 / 5 2160 57,9 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Hvatt Mari 9 Plass 4 000
4 år SVART HP v.Jarli Svarten P. Hvattum Biri Travbane 5 12/4 - 07 / 8 2100 36,9 56
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Momarken Travbane 8 11/12 - 08 / 10 2140 38,1 46
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Biri Travbane P 24/8 - 20 / 1 2100 38,0 P
Per M. Hvattum (A) P. Hvattum Bjerke Travbane 11/10 - 20 / 4 1660 49,6 B
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Bjerke Travbane 21/6 - 20 / 3 2140 52,9 B
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
L.B. Valborg 10 Plass 2 000
3 år SVART HP v.Bork Odin J. Eriksen Momarken Travbane 6 07/5 - 03 / 4 2140 36,2 118
e. H.G. Luna v. Åsajerven E. Høitomt Sørlandets Travpark P 14/4 - 20 / 4 2140 36,8 P
Geir Arne Eriksen /Aksdal Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 17/3 - 20 / 5 2160 dg N
Johan Kringeland Eriksen (T)
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Austvass Perla 11 Plass 6 000
8 år LYSBRUN HP v.Frigg Mollyn A. Isaksen Biri Travbane P 26/4 - 20 / 9 2120 38,6 P
e. Sala Sara v. Braute G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 16/9 - 01 / 4 2100 40,0 rg 55
Line Therese Hagen /Austvatn G. Austevoll Drammen Travbane 3 17/8 - 02 / 5 2100 37,0 136
Ole Johan Østre (T) Line Therese Hagen G. Austevoll Biri Travbane P 30/6 - 23 / 2 2100 37,3 P
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 25/9 - 20 / 7 1660 57,6 B
12 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cuba Stormvinna 12 Plass 2 000
3 år RØD HP v.Stiv Kuling A. Stordal Jarlsberg Travbane 8 05/5 - 07 / 8 2100 35,0 464
e. Cuba Torita v. Nøstetor A. Stordal Bjerke Travbane P 17/4 - 21 / 2 2140 37,3 P
Annette Stordal /Lierskogen A. Stordal Drammen Travbane 21/6 - 21 / 1 1700 55,2 g B
Lars Anvar Kolle (T) Annette Stordal (A) A. Stordal Bjerke Travbane 30/5 - 20 / 10 1660 54,9 g B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
13 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Silver 1 Plass 2 000
4 år BRUN V v.Moe Odin H. Holm Jarlsberg Travbane 5 05/5 - 07 / 4 2100 34,1 207
e. Jærvsøsirpa (S) v. Babsson* (S) O. Østre Biri Travbane 0 24/8 - 09 / 9 2100 40,7 g 335
Dag Lindheim /Lunner H. Holm Bjerke Travbane P 25/7 - 22 / 3 2160 44,9 g P
Hans Chr. Holm (T) Dag Lindheim
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl