<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V75-2
ORCHID PRINCESS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 60.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -2 -3 -0 -0 -58 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Indiana Fortuna (DE) 1 Plass 58 000
4 år MØRKBR HP v.Conway Hall* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 24/4 - 05 / 1 2100 14,8a 43
e. All This Hanover (US) v. Yankee Glide* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 10/4 - 08 / 6 2100 18,2ar 12
Stall Grini AS /Eiksmarka K. Malmin Bjerke Travbane 1 01/4 - 04 / 5 2100 15,6a 27
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 01/3 - 07 / 7 2100 19,1ag 12
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 1 16/1 - 08 / 4 2140 18,4 14
2 2019: -6 -1 -1 -1 -1 -32 500 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -18 858
Delicious Babe (DK) 2 Plass 51 358
4 år MØRKBR HP v.Great Challenger (US) H. Holm Jarlsberg Travbane 4 28/4 - 02 / 3 2100 16,0a 107
e. Super Torino (S) v. Super Arnie* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane - 15/4 - 02 / 3 2100 dg a 33
Per Gottling /Porsgrunn L. Kolle Bjerke Travbane 3 27/3 - 01 / 2 2100 14,9a 104
Lars Anvar Kolle (T) Per Gottling (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 10/3 - 02 / 9 2100 17,3a 28
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 20/2 - 09 / 4 2140 19,8 g 42
3 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -44 823
Jetske Beemd* (NL) 3 Plass 58 823
3 år M.BRUN HP v.Timoko* (FR) F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 15/4 - 02 / 4 2100 15,4a 51
e. Bibi Beemd* (NL) v. General November (DE) A. Akselsen Bjerke Travbane - 20/3 - 09 / 6 2100 dg a 18
Sverige D. Tesselaar NEDERLAND 1 07/10 - 05 / 1 1700 19,0a 15
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T) D. Tesselaar Wolvega 2 02/9 - 03 / 3 1609 15,5a 158
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv D. Tesselaar Wolvega P 24/8 - 16 / 1 1609 20,5a P
4 2019: -4 -1 -3 -0 -0 -34 518 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -4 891
Harmke Schermer (NL) 4 Plass 39 409
5 år BRUN HP v.Love You* (FR) H. Ebbinge Wolvega 2 04/3 - 02 / 7 2100 16,2a 47
e. Wolment Schermer (NL) v. Incredible Crafts* (US) H. Ebbinge Wolvega 2 18/2 - 05 / 4 2100 16,7a 16
Bjørnar Høgseth /Nyborg H. Ebbinge Wolvega 2 01/2 - 07 / 2 2100 17,4a 16
Eirik Høitomt (T) Sigbjørn Kolnes (T) H. Ebbinge Wolvega 1 07/1 - 02 / 5 2100 17,2a 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Ebbinge Wolvega 3 21/12 - 05 / 2 2100 17,2a 23
5 2019: -5 -1 -1 -2 -0 -36 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sophia Frecel 5 Plass 47 000
5 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 06/4 - 07 / 2 2140 16,9 41
e. No Way Back (S) v. Viking Kronos* (IT) H. Holm Bjerke Travbane 2 27/3 - 01 / 1 2100 14,5a 133
Jenny Ernstrøm-Vidar Skogdalen H. Holm Bjerke Travbane 3 21/3 - 07 / 7 2100 16,6a 37
Hans Chr. Holm (T) Vidar Skogdalen H. Holm Bjerke Travbane 3 07/3 - 06 / 1 2100 17,5a 38
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 1 08/2 - 02 / 5 2100 19,0a 210
6 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -18 000 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -42 000
Joey Krobak 6 Plass 60 000
4 år SVART HP v.Ens Snapshot (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/4 - 05 / 9 2100 16,2a 331
e. Aqua Symphony v. Chipmate* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 14/4 - 05 / 3 2140 br a 30
Kristine Sørensen-Enok Antonsen T. Solberg Sørlandets Travpark 5 31/3 - 07 / 8 2140 18,6a 86
Tom Erik Solberg (T) Kristine Sørensen (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 02 / 7 2100 18,4a 210
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Momarken Travbane 0 21/2 - 02 / 2 2140 21,8ag 139
7 2019: -2 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -8 -0 -2 -1 -2 -13 549
Gulomgoarre (NL) 7 Plass 45 016
6 år BRUN HP v.Expo Bi (IT) K. Malmin Biri Travbane 3 26/4 - 02 / 2 2100 17,3a 27
e. Wala Paasloo (NL) v. Express Ride* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 1 10/4 - 08 / 3 2100 18,2a 74
Fun Invest AS /Gjøvik R. Bakker Wolvega 0 28/4 - 06 / 10 2100 17,4a 838
Dag-Sveinung Dalen (T) Trond Anderssen (T) R. Bakker NEDERLAND 3 15/4 - 03 / 3 2300 18,7a 32
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Bakker NEDERLAND 2 01/4 - 03 / 7 1700 17,8a 31
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -3 -2 -0 -38 155
State of Indiana (S) 8 Plass 38 155
5 år M.BRUN HP v.Make It Happen (US) D. Dalen Momarken Travbane 0 27/12 - 06 / 8 2140 17,0ag 82
e. Befana Lavec (IT) v. Lemon Dra* (IT) M. Amundsen Biri Travbane 2 14/12 - 02 / 4 2100 18,1ag 19
Toyni Amundsen-Mina Amundsen M. Amundsen Bjerke Travbane 1 22/11 - 02 / 8 2100 16,9a 49
Mina Amundsen (A) M. Amundsen Momarken Travbane 3 11/11 - 07 / 9 2140 18,9ag 110
Blå,grønt skråbånd&mansj,sv.kant S. Johansson Odense 0 08/6 - 04 / 1 2140 17,7a 276
9 2019: -5 -2 -2 -0 -1 -42 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
World Peace 9 Plass 42 000
5 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 05/5 - 03 / 10 2100 16,7a 19
e. Zoya's Dream v. Silver Pine* (US) E. Høitomt Biri Travbane 1 12/4 - 02 / 1 2100 16,3a 18
Ellen Marie H. Folkvord-Ellen Beate Folkvord E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 07 / 3 2100 19,6a 38
Kai Johansen (T) Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 06/3 - 09 / 1 2140 18,2 108
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Høitomt Biri Travbane 6 22/2 - 07 / 4 2100 20,7a 18