<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V75-5
V5-1
BRAGES LØP ELITEN)
ELITEN
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -65 474 2018: -13 -0 -1 -2 -5 -59 183
Finnskog Sjefen 1 Plass 1 260 115
14 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Bergsåker 0 08/5 - 06 / 3 1640 23,5a 1562
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 06 / 8 2100 25,1a 344
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog L. Kolle Drammen Travbane 2 16/3 - 09 / 7 1700 25,8a 90
Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Sørlandets Travpark 5 09/3 - 06 / 5 1609 23,3a 233
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj L. Kolle Bjerke Travbane 4 19/1 - 08 / 3 1609 22,7a 420
2 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -24 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 2 Plass 2 021 488
11 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) K. Malmin Forus Travbane 0 04/5 - 08 / 8 1620 23,2 391
e. Norheim Elle v. Elding P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 22/4 - 04 / 8 1640 22,5a 67
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 23/2 - 06 / 9 2680 25,4 573
Per Oleg Midtfjeld (T) Stian Eilefsen (T) P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 06 / 7 1700 27,6a 74
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek S. Eilefsen Bjerke Travbane P 30/1 - 20 / 2 2160 28,4 P
3 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -14 -3 -0 -1 -5 -145 350
Hellin Faxen 3 Plass 2 292 732
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Magnor Travbane 7 01/5 - 07 / 12 1640 24,0 94
e. Nebbenes Faxa v. Røder O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 22/4 - 04 / 11 1640 22,6a 103
Håkon Hermansen /Holmestrand O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 27/2 - 07 / 4 1660 27,0 36
Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 12/2 - 06 / 10 2200 27,5 143
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/11 - 01 / 6 2160 27,0 r 87
4 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -21 000 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -154 000
Tin Balder 4 Plass 1 416 000
9 år MØRKBR V v.Lome Kongen J. Rasmussen Momarken Travbane 6 22/4 - 04 / 10 1640 22,7a 450
e. Evenspia v. Pål Even V. Hop Biri Travbane 0 30/3 - 09 / 14 3140 28,2 522
Joakim Rasmussen /Kapp J. Rasmussen Bergen Travpark 3 21/3 - 08 / 6 2140 26,8 21
Joakim Rasmussen (S) Kjetil Helgestad (T) V. Hop Leangen Travbane 0 26/1 - 08 / 14 2180 26,5 146
Hvit m/røde stolper og ermer.rekl. J. Rasmussen Bjerke Travbane 0 09/1 - 01 / 5 2140 28,6 g 105
5 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 5 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin K. Kvasnes Åby 6 27/4 - 02 / 3 2160 24,9 211
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 4 20/4 - 06 / 12 2100 24,9a 68
Morten Langli /Oslo K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 03/4 - 07 / 11 1609 22,8ag 28
Kristine Kvasnes (T) K. Kvasnes Momarken Travbane 4 23/3 - 08 / 13 2160 23,8 1017
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Drammen Travbane 4 16/3 - 08 / 15 2160 27,8 101
6 2019: -7 -1 -0 -1 -4 -72 474 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -101 991
Tord Viking 6 Plass 1 598 309
15 år BRUN V v.Spikeld T. Solberg Åby 0 27/4 - 02 / 5 2160 25,5 563
e. Dalletti v. Finstad Per E. Høitomt Biri Travbane 6 30/3 - 09 / 12 3140 27,9 124
Team Toten Trotters E. Høitomt Momarken Travbane 7 23/3 - 08 / 12 2160 24,6 769
Eirik Høitomt (T) Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 05 / 8 2100 27,3a 55
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Leangen Travbane 3 26/1 - 08 / 11 2180 25,8 218
7 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 7 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor D. Dalen Magnor Travbane 0 01/5 - 07 / 13 1640 24,3 g 199
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 06 / 3 2100 26,3ag 700
Merete Viksås /Roa D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/4 - 07 / 1 1609 24,3ag 230
Dag-Sveinung Dalen (T) Merete Viksås O. Kylin-Blom Romme 0 29/3 - 06 / 9 2160 27,4 659
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Solberg Drammen Travbane 0 16/3 - 08 / 14 2160 28,3 345
8 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -50 974 2018: -13 -1 -0 -4 -5 -143 102
Særpefanten 8 Plass 3 617 398
14 år BRUN H v.Moe Odin K. Kvasnes Momarken Travbane 1 07/5 - 04 / 13 1680 24,3 51
e. Rilitha v. Alm Rigel S. Adolfsson Färjestad 0 19/4 - 04 / 12 2200 30,0 g 48
Åge Johansen /Grålum O. Østre Klosterskogen Travbane 1 08/4 - 06 / 1 1700 26,5a 30
Ole Johan Østre (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 4 15/3 - 05 / 5 2100 27,6a 52
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Sørlandets Travpark 4 09/3 - 06 / 4 1609 22,2a 351
9 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -64 476 2018: -13 -4 -0 -2 -1 -413 913
Will Prinsen 9 Plass 1 544 898
6 år BRUN H v.Tekno Odin M. Gundersen Åby 5 27/4 - 02 / 10 2160 23,4 239
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 06/4 - 08 / 2 2140 25,7 g 395
Kolbjørn Selmer /Trondheim Å. Tengsareid Biri Travbane 2 30/3 - 09 / 13 3140 27,0 84
Åsbjørn Tengsareid (T) Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 15/3 - 05 / 6 2100 27,6a 21
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 23/2 - 06 / 4 2660 25,8 269
10 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 10 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott K. Johansen Klosterskogen Travbane 5 20/4 - 06 / 2 2100 25,0a 368
e. Stumne Saga v. Spang Best T. Solberg Bjerke Travbane 3 03/4 - 07 / 2 1609 23,3a 93
Merete Viksås /Roa F. Fransson Romme 4 29/3 - 06 / 15 2160 25,0 1147
Tom Erik Solberg (T) Merete Viksås T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 15/3 - 05 / 4 2100 28,0a 157
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 3 27/2 - 07 / 3 1660 24,5 110
11 2019: -7 -0 -2 -0 -3 -39 500 2018: -21 -3 -2 -2 -7 -270 500
Galileo 11 Plass 2 498 908
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) H. Kolle Momarken Travbane 5 07/5 - 04 / 12 1680 25,1 46
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Momarken Travbane 0 22/4 - 04 / 12 1640 22,9a 34
Stall Galileo D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 08/4 - 06 / 3 1700 26,5a 20
Geir Flåten (T) D. Dalen Momarken Travbane 5 23/3 - 08 / 15 2180 23,5 586
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 05 / 3 2100 27,3a 39