<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V75-6
V5-2
DD-1
TIDEMANDRAUENS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 235.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -2 -0 -0 -2 -55 000 2018: -15 -3 -3 -1 -5 -144 500
Tangen Frikk 1 Plass 220 000
5 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Biri Travbane 0 30/3 - 07 / 11 2120 27,8 48
e. Tangen Tina v. Elding T. Solberg Sørlandets Travpark 1 17/3 - 02 / 3 2140 28,0a 17
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Bergen Travpark 5 02/3 - 05 / 13 2140 29,8 59
Tom Erik Solberg (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 20/2 - 03 / 4 2100 28,1a 19
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Leangen Travbane - 26/1 - 03 / 7 2160 dg 38
2 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -46 500 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -62 971
Rigel Øyvind 2 Plass 231 379
5 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy M. Gundersen Bjerke Travbane 1 24/4 - 06 / 2 1609 25,8a 53
e. Rigel Snerta v. Metsgar K. Malmin Biri Travbane 2 12/4 - 06 / 8 1609 27,6a 80
Stall Rigel Øyvind M. Gundersen Drammen Travbane 4 04/4 - 04 / 10 2100 29,4a 107
Magnus Teien Gundersen (S) Heidi Moen (T) M. Gundersen Biri Travbane 3 22/3 - 06 / 4 2100 nc a 59
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame O. Kjenner Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 10 2100 29,8a 281
3 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -16 000 2018: -7 -4 -0 -1 -0 -87 000
Fløya 3 Plass 208 000
9 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 4 30/4 - 05 / 7 2160 26,8 36
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur M. Gundersen Bjerke Travbane 2 15/4 - 03 / 5 2100 26,5a 23
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane 1 15/10 - 01 / 7 2100 26,6a 16
Geir Vegard Gundersen (T) Toril Hansen M. Gundersen Bjerke Travbane 1 19/9 - 04 / 3 2100 28,2a 22
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Bjerke Travbane 1 07/9 - 01 / 11 2100 26,1a 231
4 2019: -4 -1 -2 -0 -0 -50 000 2018: -14 -2 -4 -1 -4 -102 000
Solva 4 Plass 201 000
6 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Bjerke Travbane 2 13/3 - 05 / 8 1609 26,6a 83
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Bjerke Travbane - 28/2 - 06 / 1 1609 dg a 38
Anders Bye /Røyse P. Sem Bjerke Travbane 1 20/2 - 02 / 1 2100 27,4a 101
Pål Sem (T) Anders Bye P. Sem Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 06 / 8 1609 26,4a 91
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 2 28/11 - 07 / 3 2100 28,2a 116
5 2019: -10 -2 -2 -3 -2 -77 500 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170
M.H. Herkules 5 Plass 225 936
6 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Momarken Travbane 1 07/5 - 01 / 2 2140 28,4a 25
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Bjerke Travbane 7 30/4 - 05 / 8 2160 26,9 122
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Bjerke Travbane 3 15/4 - 03 / 9 2100 26,5a 35
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 3 09/4 - 01 / 4 2140 28,2ag 101
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane 0 22/3 - 06 / 12 2100 dg a 36
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -9 -4 -0 -1 -3 -85 000
Veels Netta 6 Plass 228 579
9 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Bjerke Travbane 5 15/4 - 03 / 7 2100 27,4ag 82
e. Veels Stjerna v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 9 1609 27,4ag 43
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen O. Østre Jarlsberg Travbane - 07/12 - 05 / 4 2100 dg 38
Åsbjørn Tengsareid (T) Anders Lundstrøm Wolden (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 05 / 2 2100 28,2 g 17
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Momarken Travbane 1 30/10 - 05 / 4 2140 30,8 18
7 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 000 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -46 000
Sølv Gutt 7 Plass 191 000
8 år RØDBRUN V v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 05 / 10 1700 27,1a 72
e. Kraftsol v. Alm Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 05/4 - 05 / 5 1609 27,8ag 43
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 0 13/3 - 05 / 9 1609 29,6ag 159
Lars Anvar Kolle (T) Sissil Pedersen T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 28/2 - 06 / 3 2120 31,5 g 57
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 06 / 1 1700 29,5a 71
8 2019: -4 -1 -0 -2 -1 -37 000 2018: -12 -2 -5 -1 -1 -112 736
Rådim Faksen 8 Plass 196 736
6 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Bjerke Travbane 3 30/4 - 05 / 15 2160 26,8 140
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Jarlsberg Travbane 1 15/4 - 05 / 12 2100 27,0a 53
Halgeir Skaarer /Kråkstad O. Østre Jarlsberg Travbane 3 05/4 - 05 / 6 1609 28,3a 31
Ole Johan Østre (T) Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 5 20/2 - 03 / 3 2100 30,4a 34
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 2 2100 30,9a 287
9 2019: -3 -1 -2 -0 -0 -35 000 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000
Alm Elden 9 Plass 195 000
6 år SVART V v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 2 06/5 - 04 / 11 1609 27,3a 11
e. Alm Nora v. Nordli Svarten V. Hop Klosterskogen Travbane 1 02/5 - 03 / 4 2100 28,3 17
Helge Olav Asphaug /Bø I Telemark V. Hop Jarlsberg Travbane 2 15/4 - 05 / 5 2100 27,1a 65
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) T. Solberg Bergen Travpark 0 27/10 - 08 / 2 2120 br 79
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Drammen Travbane 3 11/10 - 01 / 4 1700 25,6a 47
10 2019: -5 -2 -0 -2 -0 -58 000 2018: -5 -1 -0 -1 -2 -27 000
Kolbu Kæsj 10 Plass 186 000
6 år SVART V v.Eldfaksen* (S) A. Stensen Bjerke Travbane 0 30/4 - 05 / 13 2160 27,2 294
e. Valle Terna v. Metsgar M. Gundersen Bjerke Travbane 3 10/4 - 04 / 9 2100 27,2a 30
Stall Kolbu Kæsj A. Stensen Biri Travbane 1 22/3 - 06 / 2 2100 28,2a 29
Andre H. Stensen (T) Finn Holmen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 3 20/2 - 02 / 10 2100 27,9a 46
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 1 06/2 - 05 / 6 2100 29,7a 39
11 2019: -5 -2 -0 -1 -0 -51 000 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -31 000
Jarli Sota 11 Plass 199 700
7 år SVART HP v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 0 24/4 - 06 / 12 1609 26,8a 117
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo V. Hop Biri Travbane 1 12/4 - 06 / 5 1609 27,3a 23
Ola Rusten /Eina Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 10 1609 30,1a 104
Olav Mikkelborg (T) Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 06/3 - 02 / 11 1609 28,1a 63
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 28/2 - 06 / 8 1609 29,2a 252
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -8 -2 -1 -1 -233 296
Storm Teddy 12 Plass 233 296
4 år LYSBRUN H v.Dotterud Teddy A. Sjoner Leangen Travbane 6 24/11 - 06 / 4 2140 30,3a 41
e. Storm Pia v. Storm Jo A. Sjoner Leangen Travbane 1 05/11 - 02 / 7 2200 28,1 20
Glenn Ivar Helgheim /Trondheim A. Sjoner Leangen Travbane 2 29/9 - 02 / 7 2180 28,1 70
Arve Sjoner (T) Glenn Ivar Helgheim A. Sjoner Bergsåker 1 05/9 - 04 / 15 2160 29,0 27
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Biri Travbane 2 17/8 - 07 / 5 2120 29,1 g 12