<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V75-3
STEGGJAKKS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 19.001 kr.
For 3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Halmrast Balder 1 Plass 10 000
4 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Biri Travbane 1 26/4 - 07 / 6 2100 35,2 71
e. Horgen Eldy v. Elding A. Stensen Biri Travbane P 12/4 - 20 / 5 2120 35,0 P
Andreas Halmrast-Helene Øveraasen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 29/9 - 21 / 4 2100 58,0 B
Andre H. Stensen (T) Andreas Halmrast Ø. Ruttenborg Biri Travbane 15/9 - 24 / 6 2100 59,5 B
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
2 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -16 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kulingen 2 Plass 16 000
3 år MØRKBR H v.Stiv Kuling H. Holm Drammen Travbane 1 27/4 - 01 / 5 2100 36,7 44
e. Lyssjø Eldi v. Elding H. Holm Momarken Travbane 5 18/4 - 01 / 3 2140 37,6 g 53
Else T. Parker-Terry Parker H. Holm Jarlsberg Travbane 6 05/4 - 08 / 2 2100 36,0 g 146
Hans Chr. Holm (T) Else T. Parker H. Holm Drammen Travbane P 16/3 - 20 / 4 2120 38,7 g P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Bjerke Travbane 30/5 - 20 / 6 1660 50,2 B
3 2019: -5 -0 -0 -0 -5 -12 500 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Eld Best 3 Plass 16 500
8 år BRUN V v.Horgen Tore A. Valstad Momarken Travbane 7 09/4 - 03 / 8 2160 35,6 g 276
e. April Spira v. Spang Best A. Valstad Momarken Travbane 5 12/3 - 02 / 11 2160 35,4 568
Line Nygård-Håkon Vollebekk A. Valstad Momarken Travbane 4 26/2 - 07 / 1 2140 34,4 109
Anita Valstad Hagmann (S) Line Nygård A. Valstad Momarken Travbane 9 05/2 - 03 / 4 2140 35,5 g 688
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek L. Trudvang Momarken Travbane 8 22/1 - 03 / 5 2140 37,2 g 569
4 2019: -5 -0 -0 -1 -4 -11 990 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Alm Jakken 4 Plass 13 990
5 år SVART V v.Bork Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 3 02/5 - 01 / 5 2100 37,1 17
e. Storm Perla v. Storm Jo V. Hop Jarlsberg Travbane 5 15/4 - 07 / 13 2120 33,4 217
Erland Andersen /Skien V. Hop Årjäng 7 07/4 - 02 / 5 2140 34,8 63
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 5 24/3 - 07 / 9 2100 34,1a 140
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 6 18/2 - 07 / 1 2100 41,6 31
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Karolita 5 Plass 13 000
9 år BRUN HP v.Prins Vinter D. Dalen Drammen Travbane 7 27/4 - 01 / 10 2120 38,0 g 101
e. Ålsfrøkna v. Mentor Mollyn D. Dalen Bjerke Travbane P 10/4 - 20 / 7 2160 36,4 P
Inger Lise Solheim Engen /Reistad D. Dalen Bjerke Travbane 5 01/3 - 07 / 2 2100 34,8a 265
Dag-Sveinung Dalen (T) Inger Lise S. Engen T. Borg Drammen Travbane 0 12/8 - 01 / 2 2100 33,2 g 357
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Borg Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 08 / 4 2100 37,0 895
6 2019: -6 -0 -2 -1 -1 -19 000 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -10 000
Flassi Prinsen 1 Plass 29 500
8 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Momarken Travbane 0 18/4 - 03 / 4 2140 32,1 g 65
e. Heddals Jenta v. Polar Troll V. Hop Jarlsberg Travbane 2 29/3 - 03 / 13 2140 31,9 129
Rune Solberg /Holmestrand V. Hop Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 3 2140 33,4 50
Erlend Rennesvik (T) Rune Solberg (A) V. Hop Jarlsberg Travbane 5 01/2 - 03 / 5 2120 34,3 39
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek V. Hop Bjerke Travbane 3 23/1 - 08 / 1 2140 33,8 47
7 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -28 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reiremo Ruggen 2 Plass 28 000
4 år BRUN H v.Joker Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 26/4 - 03 / 1 2100 33,7 g 88
e. Vind v. Järvsöfaks (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 12/4 - 03 / 3 2100 33,9 g 53
Bjørn Sandum /Lalm O. Østre Jarlsberg Travbane 5 29/3 - 03 / 8 2120 33,1 42
Øyvind Ruttenborg (T) O. Østre Biri Travbane 1 22/3 - 03 / 7 2100 35,2 21
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 08 / 6 2100 34,6 g 225
8 2019: -9 -0 -2 -1 -3 -28 022 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Håkon 3 Plass 28 022
5 år BRUN UH v.Voje Spik A. Nilsen Leangen Travbane 2 06/5 - 10 / 6 2160 33,8 40
e. Høiby Ina v. Høiby Kongen A. Sjoner Östersund 4 25/4 - 08 / 9 2160 32,3 98
Anne-Mari Helgheim /Ranheim V. Hop Biri Travbane 2 12/4 - 07 / 9 2100 35,8 79
Arve Sjoner (T) Glenn Ivar Helgheim A. Nilsen Leangen Travbane 0 01/4 - 09 / 5 2160 39,0 g 262
blå m/reklame på sv. stolpe A. Nilsen Leangen Travbane 3 25/3 - 09 / 5 2160 38,7 g 323
9 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000
Oliver Viking 4 Plass 23 000
4 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) K. Johansen Drammen Travbane 2 02/5 - 03 / 2 2100 33,0 200
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/12 - 01 / 12 2100 34,2a 297
Terje Limoseth /Bybrua E. Høitomt Biri Travbane 1 23/11 - 08 / 6 2100 35,1 140
Kai Johansen (T) Erland Holm (T) E. Høitomt Biri Travbane - 16/11 - 03 / 3 2100 dg 257
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Høitomt Bjerke Travbane 7 24/10 - 09 / 1 2140 36,4 g 76
10 2019: -6 -0 -1 -2 -3 -21 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Linsi 5 Plass 21 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 4 24/4 - 09 / 1 2140 32,5 114
e. Frisli Eldi v. Elding B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 15/4 - 07 / 2 2100 32,8 g 53
Merete C. Rønås /Nannestad P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 09/4 - 03 / 9 2160 34,0 591
Magnus Teien Gundersen (S) Merete C. Rønås B. Steinseth Biri Travbane 7 22/3 - 03 / 6 2100 37,2 358
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Momarken Travbane 3 12/2 - 08 / 3 2140 37,8 61
11 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -24 500 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Frøken Helmine 6 Plass 28 000
4 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 28/4 - 05 / 4 2120 29,5 15
e. Bell Sona v. H.G. Balder E. Høitomt Momarken Travbane 1 18/4 - 06 / 5 2140 30,1 86
Isabelle M. Gløersen /Nordre Frogn M. Gløersen Momarken Travbane 0 09/4 - 03 / 10 2160 35,7 g 755
Eirik Høitomt (T) Isabelle M Gløersen M. Gløersen Momarken Travbane 7 05/2 - 03 / 2 2140 34,8 g 1096
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gløersen Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 07 / 3 2100 37,1 32
12 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -20 947
Opseth Alsvinn 7 Plass 31 947
5 år SVART V v.Bork Odin H. Holm Drammen Travbane 8 02/5 - 03 / 10 2120 35,2 g 47
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter H. Holm Bjerke Travbane 5 24/4 - 09 / 13 2160 31,9 g 237
Stall Ravinni B. Steinseth Bjerke Travbane 6 07/3 - 07 / 5 2100 33,2a 51
Bjørn Steinseth (T) Elen Marie Opseth B. Steinseth Bjerke Travbane 6 10/1 - 05 / 3 2100 33,5ag 55
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj H. Holm Biri Travbane 6 21/12 - 03 / 6 2100 33,8 g 501
13 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Brisa 8 Plass 31 000
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Bjerke Travbane 1 24/4 - 09 / 6 2140 30,4 21
e. Brødsjø Blesa v. Bokli Eld O. Sagholen Momarken Travbane 5 18/4 - 06 / 12 2140 31,6 g 216
Øyvind Ruud /Gan O. Sagholen Momarken Travbane P 09/4 - 20 / 4 2160 34,6 P
Odd Arne Sagholen (T) Øyvind Ruud O. Sagholen Bjerke Travbane - 19/4 - 03 / 4 2140 dg 388
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 8 10/4 - 09 / 2 2100 36,8 g 314
14 2019: -5 -1 -2 -1 -1 -30 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hesby Vilter 9 Plass 30 500
4 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Flåten Bjerke Travbane 2 24/4 - 09 / 4 2140 30,9 31
e. Lykkelinn v. Lykke Gutten G. Flåten Momarken Travbane 2 18/4 - 06 / 2 2140 30,4 g 23
Gunnar Eirik Flåten /Sem G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 03 / 4 2120 32,9 15
Geir Flåten (T) G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 07 / 7 2100 31,8a 16
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 15/3 - 08 / 10 2100 35,0 g 40
15 2019: -6 -0 -0 -3 -3 -23 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Runi 10 Plass 23 500
4 år MØRKBR HP v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 3 02/5 - 03 / 5 2100 33,5 291
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 02 / 5 2100 33,5 605
Stein Langørgen /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 15/4 - 07 / 5 2100 33,9 282
Eivind Gravdal (T) Stein Langørgen E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 24/3 - 07 / 10 2100 33,9ag 219
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 7 15/3 - 08 / 9 2100 36,0 590