<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
GRUNNLAGSFORDEL AMATØR / REKRUTT / STALLMANN
GRUNNLAGSFORDEL AMATØR / REKRUTT / STALLMANN
Varmblods 1600 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 250.000 kr. Også for 3-12-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -14 -3 -4 -1 -3 -108 000
Neverending L. 1 Plass 298 500
6 år SVARTBRUN HP v.Brad De Veluwe* (FI) E. Høitomt Forus Travbane 4 03/5 - 03 / 2 1600 14,7a 196
e. Qtee v. Super Arnie* (US) T. Karlsen Forus Travbane 3 16/4 - 03 / 4 2040 15,5a 422
Ragnhild Tjaum-Ole Eivind J. Erga D. Dalen Sørlandets Travpark - 31/3 - 03 / 7 1609 dg a 191
Ragnhild Tjaum (A) E. Nedrebø Forus Travbane 0 19/3 - 05 / 9 2040 16,3a 177
svart m/rosa stjerner på skråbånd. T. Karlsen Forus Travbane 4 23/10 - 03 / 8 2040 16,8a 219
2 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -15 000 2018: -14 -0 -1 -2 -4 -30 000
Joe Frazier (S) 2 Plass 298 355
8 år BRUN V v.Judge Joe* (US) S. Høitomt Forus Travbane 4 03/5 - 04 / 3 1600 18,8a 357
e. Penny Lane F.* (FR) v. Gabor Star (FR) S. Høitomt Forus Travbane 5 16/4 - 01 / 8 2060 17,9 473
Maylen Lode /Kleppe M. Lode Forus Travbane 0 26/3 - 07 / 7 2040 16,7a 701
Maylen Lode (A) Elin Lode (T) M. Lode Forus Travbane 5 05/3 - 01 / 6 2060 17,5 598
Burgun, grått sidef.,hvite seler, rekl S. Lode Sørlandets Travpark 5 10/2 - 01 / 4 1609 16,8a 211
3 2019: -8 -0 -1 -1 -1 -32 000 2018: -14 -0 -1 -3 -9 -161 114
Upstart at Home (S) 3 Plass 193 114
4 år BRUN V v.Farifant (IT) T. Karlsen Forus Travbane 0 23/4 - 06 / 10 2040 17,0a 368
e. Sweetsimone (S) v. Fast Photo* (US) T. Karlsen Forus Travbane 0 16/4 - 04 / 7 2040 16,5a 129
Tormod Haugnes /Randaberg L. Hauge Bergen Travpark 2 04/4 - 05 / 5 2100 16,4a 84
Dag-Sveinung Dalen (T) Ove Kenneth Karlsen (T) T. Karlsen Sørlandets Travpark 0 09/3 - 03 / 6 3160 br 806
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Karlsen Bergen Travpark 6 02/3 - 06 / 2 2100 17,4a 291
4 2019: -5 -0 -0 -0 -5 -10 000 2018: -11 -0 -0 -1 -8 -30 500
Lady Toy Star 4 Plass 146 000
7 år MØRKBR HP v.Boardwalk Hall* (US) M. Mæland Forus Travbane 7 02/4 - 03 / 11 1600 15,8a 1059
e. Abby Toy v. Express Ride* (US) B. Steine Forus Travbane 7 26/3 - 05 / 3 2040 17,1a 327
Jimmy M. Vatland /Sola O. Mæland Forus Travbane 7 19/2 - 02 / 4 2040 16,8a 701
Oddvar Mæland (A) Jimmy Vatland (A) O. Mæland Forus Travbane 7 21/1 - 06 / 3 1600 16,8a 723
gul m/blått sk.stk/stolpe,ermstr, rekl B. Steine Forus Travbane 7 06/1 - 03 / 2 2040 18,0a 603
5 2019: -9 -5 -1 -0 -3 -102 750 2018: -14 -2 -4 -1 -3 -87 000
Jailhouse Banker 5 Plass 229 750
7 år BRUN V v.Banker Hall* (US) L. Hauge Bergen Travpark 1 01/5 - 06 / 5 2100 16,3a 17
e. Twisty v. Gunslinger Spur (US) S. Wassberg Forus Travbane 1 23/4 - 06 / 6 2040 15,9a 115
Georg Rosell /Haugesund S. Wassberg Bergen Travpark 1 11/4 - 04 / 4 2620 17,1 16
Svein Ove Wassberg (T) Tor Ivar Hagen (T) E. Nedrebø Forus Travbane 1 26/3 - 07 / 1 2040 15,4a 38
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. R. Hop Bergen Travpark 4 02/3 - 06 / 7 2100 17,2a 613
6 2019: -7 -1 -2 -0 -1 -53 000 2018: -16 -1 -1 -4 -7 -67 144
Albarella Rags 6 Plass 219 644
5 år BRUN HP v.Juliano Rags P. Kals Sørlandets Travpark 0 27/4 - 06 / 3 1609 15,5a 217
e. Futurity Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) O. Østre Sørlandets Travpark 0 14/4 - 06 / 10 1609 14,8a 156
Sandra Margrethe Homme-Linn-Kristine Homme Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 31/3 - 05 / 4 1660 15,7 51
Per Vetle Kals (S) Sandra Margrethe Homme Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 09/3 - 05 / 11 2140 16,2a 273
Gull M/rødt sidefelt og ermer. Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 10/2 - 06 / 6 2140 17,0a 51
7 2019: -9 -5 -3 -1 -0 -127 000 2018: -11 -3 -1 -1 -3 -57 500
You Love 7 Plass 188 000
5 år BRUN H v.Love You* (FR) T. Erga Forus Travbane 2 03/5 - 03 / 7 1600 14,2a 17
e. Celine Tuna (S) v. Ganymede (FR) T. Erga Forus Travbane 1 23/4 - 02 / 1 2040 14,1a 10
Lars Tjøtta-Linn Tjøtta T. Erga Forus Travbane 1 16/4 - 04 / 9 2040 15,8a 17
Tom Erga (T) T. Erga Bergen Travpark 2 02/3 - 06 / 4 2100 17,0ag 15
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 1 19/2 - 02 / 1 2040 14,7a 24
8 2019: -7 -2 -2 -1 -1 -61 000 2018: -10 -1 -0 -2 -3 -38 000
Al B. Back Zet (S) 8 Plass 259 778
6 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) G. Mikkelsen Forus Travbane 4 23/4 - 06 / 3 2040 16,3a 120
e. Image Lavec (S) v. Viking Kronos* (IT) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 14/4 - 06 / 5 1609 14,3a 49
Eirik Djuve /Sola S. Høitomt Forus Travbane 2 02/4 - 03 / 12 1600 15,4a 45
Synne Høitomt (S) Geir Mikkelsen (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 17/3 - 05 / 6 1609 14,9a 29
hv m/grå sidefe.sv.ermer,rø.seler.rekl G. Mikkelsen Forus Travbane 2 19/2 - 08 / 5 2040 15,4a 58
9 2019: -8 -1 -1 -0 -4 -39 500 2018: -20 -5 -2 -1 -8 -132 000
Fam B.R. 9 Plass 288 500
6 år BRUN HP v.From Above* (S) L. Hauge Bergen Travpark 4 25/4 - 10 / 9 1600 16,4a 78
e. Adena Hanover (US) v. American Winner* (US) S. Wassberg Forus Travbane 5 16/4 - 03 / 3 2040 15,7a 90
Tormod Haugnes /Randaberg T. Karlsen Forus Travbane 0 02/4 - 06 / 2 1600 15,3a 74
Bjørn Steine (S) Ove Kenneth Karlsen (T) B. Steine Forus Travbane 4 19/3 - 05 / 6 2040 16,1a 47
Grønn m/svart sidefelt, reklame. T. Karlsen Forus Travbane 1 05/3 - 06 / 5 2040 15,1a 31
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -5 -5 -1 -4 -176 500
Bongo 10 Plass 235 500
5 år BRUN V v.Ens Snapshot (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/2 - 04 / 4 2100 16,8ag 212
e. Concordia O.* v. Little Devil (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 12/1 - 01 / 5 2100 16,7a 22
Oddvar Eide /Tananger E. Høitomt Bjerke Travbane 2 31/12 - 06 / 8 2100 17,2a 143
Pål Buer (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 16/12 - 01 / 9 2140 16,6a 44
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re J. Hansen Momarken Travbane 1 11/11 - 03 / 8 2140 16,6a 29
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -30 000
Cecilia Linn 11 Plass 115 000
9 år BRUN HP v.Magnetic Power (US) E. Nordbustad Forus Travbane 0 23/4 - 02 / 5 2040 16,2a 789
e. Santa Crown v. Lindy's Crown (US) E. Nordbustad Haugaland Travpark 1 10/5 - 02 / 8 1800 18,9a 150
Nina Engedal-Arve Engedal O. Østre Forus Travbane - 21/4 - 06 / 3 1600 dg a 561
Evy Anita Nordbustad (A) Nina Engedal I. Risa Forus Travbane 2 20/3 - 07 / 1 2040 18,0 116
Hvit m/rød skstk,3 svarte skråstr,rek E. Nordbustad Forus Travbane 8 13/3 - 03 / 7 2060 18,6 303
12 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -0 -8 -22 000
Cirkeline C.N. (DK) 12 Plass 78 500
5 år MØRKBR HP v.Axwill* (DK) B. Steine Forus Travbane 0 19/2 - 07 / 12 2040 18,6a 793
e. Gelinde Shane* (DK) v. Shane T. Hanover (US) B. Steine Forus Travbane 0 15/1 - 03 / 3 2060 19,8 g 483
Jimmy M. Vatland /Sola T. Gudmestad Forus Travbane 0 25/12 - 06 / 13 2060 19,4 636
Jimmy Vatland (A) O. Gudmestad Forus Travbane 0 08/12 - 04 / 4 2040 18,2 765
hvit m/blått ruterf.på lilla skstk+rek T. Gudmestad Forus Travbane 4 27/11 - 02 / 2 2040 16,5a 1955