<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:10 V5-3


Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 185.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -16 000 2018: -20 -0 -4 -1 -8 -72 000
Photoshoot O.S. 1 Plass 141 000
7 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 30/4 - 04 / 9 2100 16,0a 314
e. Lady's Vera v. Dell Ridge Image* (CA) O. Østre Bjerke Travbane 4 17/4 - 01 / 4 2100 14,3a 528
Stall Sørfjell O. Østre Sørlandets Travpark 2 31/3 - 02 / 9 1609 15,6a 178
Adrian Solberg Akselsen (S) Øyvind Slåen O. Østre Jarlsberg Travbane 4 15/3 - 03 / 6 2100 17,5a 260
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv O. Østre Jarlsberg Travbane - 01/3 - 03 / 11 2100 dg ag 640
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -0 -3 -6 -72 000
Royalty Street 2 Plass 106 000
6 år BRUN V v.R.C. Royalty (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 03 / 5 2100 20,5ag 90
e. My Taurus Girl (US) v. Sir Taurus* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 07 / 3 2100 19,3a 123
Bente Halland /Sandefjord G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 01 / 5 2100 19,5a 44
Herman R. Tvedt (T) Cato Michelsen (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 21/10 - 04 / 7 2140 17,6a 46
Hvit m/sort V og ermer, reklame. G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 05 / 12 2100 18,5a 370
3 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -11 -0 -3 -0 -3 -38 991
Boynton (S) 3 Plass 173 524
6 år BRUN V v.Scarlet Knight* (US) J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 05/5 - 02 / 6 2100 16,7a 76
e. Salsa Marandaise (FR) v. Niky (FR) D. Dalen Sørlandets Travpark 5 09/3 - 01 / 5 1609 14,2a 75
Jan-Arne Raab-Arne Chr. Rødby D. Dalen Bjerke Travbane - 17/11 - 03 / 2 1609 dg a 96
Vidar Hop (T) Jan-Arne Raab (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 26/10 - 06 / 10 2100 16,8a 125
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Bjerke Travbane 2 15/10 - 04 / 1 2100 14,8a 109
4 2019: -8 -1 -0 -2 -2 -30 000 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -42 000
Elvis Ruda (S) 4 Plass 183 854
7 år BRUN V v.Text Me* (CA) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 06/5 - 01 / 9 1609 15,4a 160
e. Hertha Ruda (S) v. Foreign Office* (FR) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 20/3 - 05 / 4 1609 16,9a 590
Julie Dahl /Skiptvet K. Ødegaard Bjerke Travbane 3 07/3 - 02 / 5 2100 17,4a 36
Lars Anvar Kolle (T) Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 28/2 - 03 / 7 2100 16,6a 47
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 14/2 - 04 / 1 1609 15,4a 187
5 2019: -9 -3 -1 -0 -3 -63 500 2018: -14 -3 -1 -1 -3 -70 063
Viking Ivi 5 Plass 133 563
5 år BRUN V v.Great Challenger (US) J. Hansen Bjerke Travbane 0 17/4 - 01 / 2 2100 15,0ag 80
e. Ivery Simoni (DK) v. Ride The Wave* (US) J. Hansen Bjerke Travbane 2 01/4 - 02 / 2 1609 13,8a 70
Team Oktober J. Hansen Bjerke Travbane 5 20/3 - 04 / 6 2100 16,1a 35
Joakim Hansen (S) Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane 1 01/3 - 03 / 7 2100 15,4a 136
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Bjerke Travbane 5 23/2 - 01 / 7 1609 16,0a 77
6 2019: -10 -0 -0 -0 -4 -25 500 2018: -29 -1 -2 -3 -5 -63 000
Circus Va Bene 6 Plass 147 000
7 år BRUN HP v.Severino (FR) C. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 02 / 3 2100 17,0a 118
e. Calendar Girl v. Supergill* (US) A. Andersen Bjerke Travbane 0 29/4 - 03 / 4 2100 16,1ag 805
Anette Larsen /Våle A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 05 / 4 2900 br g 648
Anders Andersen (T) C. Akselsen Bjerke Travbane 4 27/3 - 09 / 2 2100 16,8a 139
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Drammen Travbane - 16/3 - 01 / 12 2100 dg a 93
7 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 474 2018: -9 -2 -1 -0 -0 -176 307
Keystone Cash (US) 7 Plass 184 781
3 år BRUN H v.Chapter Seven* (US) K. Malmin Åby - 27/4 - 12 / 7 2140 dg a 51
e. Keystone Cola (US) v. Explosive Matter (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 06/4 - 02 / 5 2100 14,8a 19
Stall Grini AS /Eiksmarka Y. Gingras Lexington 0 04/10 - 09 / 3 1609 11,2a 610
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) Y. Gingras Lexington 0 27/9 - 09 / 5 1609 13,3a 581
Mørkblå med gul reklame/bånd L. Utenlandsk Lexington 19/9 - 92 / 4 1609 14,5a GDK
8 2019: -3 -0 -0 -2 -1 -13 000 2018: -9 -2 -2 -0 -2 -92 491
Scar 8 Plass 158 400
5 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) I. Lamvik Leangen Travbane 3 21/4 - 09 / 6 2160 17,4 37
e. Aqua Symphony v. Chipmate* (US) I. Lamvik Leangen Travbane 3 07/4 - 07 / 3 2160 17,4 49
Lamvik Project E. Kristiansen Leangen Travbane 5 14/1 - 01 / 1 2140 17,6a 51
Dag-Sveinung Dalen (T) Lars O. Romtveit (T) E. Kristiansen Leangen Travbane 0 17/12 - 04 / 5 2140 br ag 17
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Leangen Travbane 1 24/11 - 05 / 3 2140 18,6a 156
9 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -19 -2 -3 -1 -7 -87 500
Logical Nora 9 Plass 171 829
7 år MØRKBR HP v.The Liquidator (US) A. Robertsen Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 02 / 4 2100 17,0a 137
e. Keystone Cosmic (US) v. Sierra Kosmos* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/1 - 05 / 7 2100 16,5a 518
Erik Valle-Katrine Blakkestad G. Austevoll Momarken Travbane 2 08/1 - 06 / 7 2140 17,1a 230
Gunnar Austevoll (T) Katrine Blakkestad (A) D. Dalen Bjerke Travbane 5 26/12 - 02 / 3 1609 15,9a 286
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 8 2500 18,6a 799
10 2019: -6 -2 -0 -0 -1 -35 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Respect (S) 10 Plass 142 399
7 år BRUN V v.Revenue* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 05/5 - 02 / 5 2100 16,2a 49
e. Go For Diamonds* (S) v. Elvis de Rossignol* (FR) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 27/4 - 04 / 2 1609 15,3a 38
Jan Fredrik Laursen-Jan Olaf Laursen L. Kolle Klosterskogen Travbane - 07/3 - 03 / 7 1700 dg a 195
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Olaf Halle (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 08 / 8 2100 19,8 116
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Bjerke Travbane 5 07/2 - 03 / 5 1609 15,5a 168
11 2019: -6 -1 -1 -0 -2 -35 000 2018: -6 -3 -2 -0 -0 -64 000
Restless By The Sea 11 Plass 179 500
6 år BRUN V v.Turbo Sund* (S) D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 19/4 - 04 / 9 2100 17,2a 61
e. Fancy Space (S) v. Defi D'aunou* (FR) T. Solberg Bjerke Travbane 0 06/4 - 02 / 6 2100 17,3a 84
Stall By The Sea R. Kruse Bjerke Travbane 2 27/3 - 09 / 4 2100 16,7a 20
Eirik Høitomt (T) Therese Andresen D. Dalen Bjerke Travbane 0 06/2 - 06 / 11 2100 16,4a 79
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 04 / 10 2100 16,5a 30
12 2019: -5 -1 -0 -2 -0 -26 000 2018: -17 -1 -2 -4 -5 -80 000
L.J.'s Sonador 12 Plass 146 500
5 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 02/5 - 07 / 6 2100 17,6a 43
e. Movie Q.C. (S) v. Windsongs Legacy* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 08 / 9 2100 18,5 g 301
Stall We Never Learn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 05 / 2 1700 16,1a 107
Tom Erik Solberg (T) Jørund Auråen E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 27/1 - 04 / 9 2140 19,1a 17
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 04 / 7 2100 16,9a 48