<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V65-6
V5-4
DD-2
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 85.001 - 365.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -8 -2 -0 -1 -1 -38 000 2018: -10 -1 -1 -2 -3 -42 500
Classic Thompson 1 Plass 152 000
5 år BRUN H v.Thai Tanic J. Undem Drammen Travbane 1 02/5 - 04 / 2 2100 16,9a 100
e. Delice Classic v. Sack Pack (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 04 / 3 2100 17,3a 232
Marianne Undem /Skien J. Undem Sørlandets Travpark 3 31/3 - 02 / 7 1609 15,6a 379
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Sørlandets Travpark 0 24/2 - 02 / 8 2140 19,4ag 262
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 04 / 10 2100 22,8ag 35
2 2019: -9 -2 -0 -0 -4 -49 000 2018: -18 -1 -4 -4 -4 -75 238
Grace Yoga (S) 2 Plass 170 756
6 år M.BRUN HP v.Judge Joe* (US) D. Dalen Sørlandets Travpark 5 27/4 - 06 / 6 1609 15,2a 378
e. Provence (US) v. Self Possessed* (US) M. Finsand Jarlsberg Travbane 4 15/4 - 03 / 10 2100 17,0a 94
Thomas Edh /Eidfjord G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 31/3 - 05 / 13 1660 16,1 390
Tom Erik Solberg (T) Kari Anne Knutsen (T) P. Kals Drammen Travbane 0 16/3 - 07 / 5 1700 17,9a 257
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Kals Sørlandets Travpark 6 09/3 - 05 / 6 2140 15,8a 279
3 2019: -5 -1 -0 -2 -2 -42 000 2018: -11 -0 -1 -1 -6 -31 500
Unaffected 3 Plass 179 500
7 år MØRKBR V v.Norvelous Hanover (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 19/4 - 04 / 7 2100 17,1a 50
e. Beauty's Tatjana v. Super News (US) A. Frønes Bjerke Travbane 1 27/3 - 09 / 7 2100 16,6a 99
Lars Omdal-Tine Omdal A. Frønes Sørlandets Travpark 3 17/3 - 04 / 5 2160 16,9 245
Anette Frønes (A) Tine Omdal A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 18/2 - 04 / 8 2100 20,8a 40
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 06 / 2 2100 17,6a 273
4 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000 2018: -19 -2 -2 -3 -5 -104 500
Rock The Boat 4 Plass 232 500
7 år BRUN V v.Thai Tanic J. Undem Klosterskogen Travbane 4 02/5 - 06 / 4 2540 17,9 156
e. Sugar Frances v. Sugarcane Hanover* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 19/4 - 04 / 1 2100 17,0a 97
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 0 08/4 - 01 / 8 2100 16,2a 368
Arild Berås (T) Elsa Fiskum Bjørntvedt J. Undem Bjerke Travbane 0 27/3 - 02 / 10 1609 14,5a 511
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl J. Undem Jarlsberg Travbane 6 01/3 - 05 / 7 1609 14,0a 326
5 2019: -8 -0 -0 -1 -5 -31 500 2018: -24 -2 -1 -3 -9 -88 000
Dante Kievitshof (DE) 5 Plass 246 893
9 år BRUN V v.Super Arnie* (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 27/4 - 05 / 3 1609 14,0a 234
e. Innovazione (DE) v. Armbro Goal* (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 14/4 - 06 / 8 1609 14,1a 308
Stine Birkeland /Søgne V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 31/3 - 05 / 11 1660 15,8 338
Vidar Tjomsland (S) Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 17/3 - 05 / 9 1609 15,5a 416
Mørkeblå m/reklame. S. Birkeland Bjerke Travbane 0 27/2 - 06 / 5 2100 16,0a 382
6 2019: -8 -3 -0 -1 -1 -55 500 2018: -15 -3 -3 -0 -5 -111 000
Lady Lara 6 Plass 255 500
5 år BRUN HP v.Viking Frecel Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 06 / 5 2100 16,7a 153
e. Lovely Lady v. Hr. Siem (DK) O. Østre Sørlandets Travpark 4 31/3 - 03 / 5 1609 14,1a 65
Janne Rahd /Sandefjord V. Hop Bjerke Travbane 1 13/3 - 09 / 4 2100 16,4a 24
Lars Anvar Kolle (T) Lars M. Søvik (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 05 / 10 1609 14,5a 143
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 06 / 6 1700 18,2ag 40
7 2019: -6 -0 -2 -1 -2 -26 000 2018: -20 -4 -4 -2 -3 -122 991
S.M.K. Smashing 7 Plass 283 496
6 år BRUN V v.Revenue* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 2 25/4 - 05 / 7 2100 15,0a 18
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 15/4 - 05 / 4 2100 14,4a 134
Steffan T. Kristoffersen /Sande I Vestfold Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 29/3 - 06 / 11 1609 13,5a 83
Dag-Sveinung Dalen (T) Renate Aarlie (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 21/3 - 04 / 1 2100 15,2a 102
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Aarlie Jarlsberg Travbane 6 10/3 - 06 / 7 2609 17,3a 278
8 2019: -9 -0 -0 -0 -5 -13 500 2018: -8 -1 -0 -2 -2 -35 000
Gigi Follo (S) 8 Plass 304 737
7 år BRUN HP v.Gift Kronos* (IT) G. Mikkelsen Forus Travbane 6 03/5 - 03 / 10 1600 14,8a 743
e. Effi Follo (DK) v. Lord Follo* (DK) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 27/4 - 05 / 6 1609 14,2a 245
Rune Ellingsen /Loddefjord R. Ellingsen Bergen Travpark 0 11/4 - 04 / 10 2640 17,7 398
Geir Mikkelsen (T) R. Ellingsen Forus Travbane 5 26/3 - 07 / 8 2040 16,1a 701
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek R. Ellingsen Forus Travbane 5 19/3 - 03 / 10 2080 17,1 1342
9 2019: -7 -0 -4 -2 -0 -56 000 2018: -14 -1 -1 -0 -3 -34 000
Imperium Bo (DE) 9 Plass 265 877
7 år BRUN V v.From Above* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 14/4 - 06 / 1 1609 13,8a 42
e. Newcastle (DE) v. Mykindavictory (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 27/3 - 02 / 9 1609 14,0a 62
Merete Tornes-Tor Inge Skretting M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 02 / 2 2100 16,9a 70
Eirik Høitomt (T) Marius Høitomt (T) M. Høitomt Bjerke Travbane 2 30/1 - 07 / 5 1609 14,0a 232
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 3 22/1 - 06 / 7 1640 15,1a 47
10 2019: -10 -1 -2 -1 -3 -49 000 2018: -15 -3 -1 -1 -5 -73 500
That's Good Chip 10 Plass 271 500
6 år MØRKBR H v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 27/4 - 05 / 8 1609 13,8a 100
e. Daisy Chip (US) v. Lindy Lane* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 14/4 - 06 / 2 1609 13,6a 95
Cecilie Jensen /Revetal Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 31/3 - 03 / 6 1609 dg a 125
Åsbjørn Tengsareid (T) Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 17/3 - 05 / 7 1609 14,6a 109
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 06/3 - 03 / 1 1609 15,6a 50
11 2019: -7 -1 -0 -2 -1 -30 000 2018: -6 -2 -0 -0 -4 -45 500
Ervin Boko (NL) 11 Plass 312 050
8 år BRUN V v.Make It Happen (US) Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 03/5 - 03 / 9 1600 14,9a 125
e. Tina Boko* (NL) v. Viking's Way* (FR) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 27/4 - 05 / 1 1609 13,2a 64
Steinar Nordengen /Nordre Toten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 14/4 - 01 / 2 2140 15,5a 73
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 31/3 - 03 / 10 1609 14,1a 228
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 27/1 - 06 / 11 2140 19,0a 42
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -0 -2 -1 -44 000
Into The Sun 12 Plass 342 000
6 år BRUN V v.Thai Tanic K. Djøseland Forus Travbane - 26/6 - 06 / 11 2040 dg a 14
e. Hertiginnan C.D. (S) v. Malabar Circle Ås* (S) K. Djøseland Forus Travbane 3 16/6 - 03 / 12 3030 16,0 g 20
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Forus Travbane 3 05/6 - 05 / 2 2040 15,7 g 15
Frode Hamre (T) K. Djøseland Forus Travbane 1 22/5 - 07 / 8 2040 12,9a 29
Mørkblå/lysblå todelt, reklame K. Djøseland Sørlandets Travpark 6 28/4 - 06 / 1 2140 16,0a 25