Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1
SPORTRAPP / GRUNNLAG - FORMLØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG - FORMLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige 400.001 - 730.000 kr. Også for 3-15-årige minst 400.001 kr, som har gått raskest 1.25,0 i de 10 siste starter.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -20 000 2018: -14 -0 -4 -2 -5 -63 500
Will Lita 1 Plass 422 250
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) R. Roland Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 04 / 10 1700 26,1ag 276
e. Willtilla v. Braute C. Roland Sørlandets Travpark 9 31/3 - 06 / 14 2200 26,4 394
Rudolf Roland-Caroline Roland C. Roland Sørlandets Travpark 2 17/3 - 01 / 6 2140 27,2a 188
Caroline Roland (A) Rudolf Roland (A) C. Roland Sørlandets Travpark 0 24/2 - 01 / 2 2160 26,5 422
Svart m/rød hestesko,rød init.CR/ermer C. Roland Sørlandets Travpark 4 10/2 - 03 / 1 1609 28,2a 327
2 2019: -7 -3 -0 -2 -1 -86 000 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 2 Plass 553 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Bjerke Travbane 1 30/4 - 01 / 1 2100 26,1a 75
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Momarken Travbane 3 22/4 - 01 / 1 2140 24,7a 44
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Bjerke Travbane 5 10/4 - 05 / 9 2100 25,3a 59
Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 29/3 - 01 / 5 2100 29,6a 15
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 05 / 7 1700 26,4a 26
3 2019: -7 -0 -0 -2 -3 -25 500 2018: -17 -2 -4 -3 -5 -196 000
Valle Tiril 3 Plass 606 000
8 år SVART HP v.Åsajerven J. Bjaanes Forus Travbane 0 04/5 - 05 / 13 2080 27,5 g 426
e. Sunnmørsjenta v. Elding J. Bjaanes Forus Travbane 3 23/4 - 01 / 2 1600 25,1 79
Jostein Osland /Sandnes J. Bjaanes Forus Travbane 6 16/4 - 07 / 7 2080 26,2 243
Eirik Høitomt (T) Jostein Osland J. Bjaanes Forus Travbane 3 02/4 - 01 / 6 1600 25,0a 73
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Bjaanes Forus Travbane 0 19/3 - 01 / 2 2060 27,4 77
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -6 -4 -7 -180 000
Myhreng Brage 4 Plass 608 054
9 år MØRKBR H v.Bork Odin D. Dalen Forus Travbane 0 02/4 - 01 / 7 1600 28,3a 118
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven L. Kolle Sørlandets Travpark 0 10/2 - 03 / 3 1609 30,2a 54
Tor Birger Krageboen /Tveit D. Dalen Bergen Travpark 4 29/12 - 04 / 1 2100 27,6 19
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane - 09/12 - 07 / 3 2100 dg a 40
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 3 02/12 - 07 / 1 2140 26,5 96
5 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -19 500 2018: -20 -0 -0 -2 -5 -30 491
Tallas 5 Plass 676 491
12 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 02/5 - 08 / 10 2120 28,6 g 1013
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 08 / 6 2100 27,2a 663
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Drammen Travbane 0 16/3 - 03 / 11 2100 30,1ag 839
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 10/3 - 01 / 3 2100 28,3ag 220
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 10/2 - 03 / 4 1609 28,0a 121
6 2019: -8 -1 -2 -2 -1 -49 500 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -29 000
Røster 6 Plass 781 000
11 år BRUN H v.Røste Bo* (S) T. Karlsen Bergen Travpark 3 01/5 - 01 / 4 2120 25,9 64
e. Rappspika v. Spikeld Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 08 / 8 2100 26,4a 54
Kåre Refsland & Team Røster Ø. Hegdal Forus Travbane 1 26/3 - 06 / 7 2060 26,9 56
Åsbjørn Tengsareid (T) Kåre Refsland Ø. Hegdal Forus Travbane 5 19/3 - 01 / 4 2080 26,4 157
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 09/3 - 09 / 5 2140 25,1ag 485
7 2019: -4 -1 -0 -1 -0 -24 000 2018: -19 -4 -4 -1 -2 -206 000
Tomeld Ø.K. 7 Plass 1 126 555
8 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld C. Morken Bergen Travpark 1 25/4 - 03 / 9 2180 25,5 20
e. Tripså v. Storelan B. Øksnevad Sørlandets Travpark - 14/4 - 04 / 8 2180 dg 27
Stall Davenskø B. Øksnevad Forus Travbane - 26/3 - 06 / 9 2080 dg 27
Bernt Øksnevad (A) B. Øksnevad Forus Travbane 3 19/3 - 01 / 7 2100 25,4 46
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Sørlandets Travpark 0 16/12 - 05 / 10 2180 27,6 g 182