<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-3
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 70.001 kr.
For 3-15-årige høyest 142.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -2 -1 -1 -1 -45 000 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -25 000
Glans Tider 1 Plass 70 000
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Momarken Travbane 3 22/4 - 03 / 3 2140 31,4 g 122
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 8 31/3 - 08 / 10 2180 34,6 g 21
Birger Krusche Pedersen /Kristiansand S L. Kolle Bjerke Travbane 2 06/3 - 04 / 7 2100 32,0ag 45
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 18/2 - 03 / 2 2100 34,4 13
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 1 27/1 - 03 / 2 2140 32,7 60
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -15 -2 -0 -1 -9 -59 000
Hippoline 2 Plass 70 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 02/5 - 05 / 1 2100 31,6 52
e. Troll Molly v. Spang Best S. Wassberg Klosterskogen Travbane 7 19/4 - 01 / 6 2120 32,2 309
Ine Elisabeth Dahl /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 08/4 - 05 / 7 2100 31,8ag 185
Tom Erik Solberg (T) Ine Elisabeth Dahl (T) D. Dalen Momarken Travbane 5 29/11 - 02 / 6 2140 35,3ag 51
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 3 2140 32,9 g 76
3 2019: -3 -1 -1 -0 -1 -23 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -42 000
Stjerne Kos 3 Plass 65 000
5 år MØRKBR V v.Troll Kos D. Dalen Forus Travbane 4 03/5 - 06 / 8 2100 31,4 88
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin D. Dalen Sørlandets Travpark 2 27/1 - 03 / 7 2180 31,2 20
Cay Normann Hovstad /Grendi E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 13/1 - 07 / 6 2180 32,7 22
Dag-Sveinung Dalen (T) Cay Normann Hovstad D. Dalen Bjerke Travbane 1 21/11 - 01 / 8 2160 31,6 50
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 26/10 - 04 / 7 2100 34,0 13
4 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -1 -1 -2 -4 -44 500
Robust 1 Plass 130 000
10 år BRUN V v.Steinsvad Eld Ø. Hegdal Forus Travbane 0 03/5 - 07 / 11 1600 30,1a 665
e. Spensti v. Pilmin B. Barka Sørlandets Travpark 3 14/4 - 02 / 5 1660 29,8 167
Beate Barka /Jørpeland E. Nedrebø Forus Travbane - 02/4 - 08 / 9 1600 dg a
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Arne Barka E. Nedrebø Forus Travbane 0 18/12 - 10 / 3 2040 33,8a 126
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Barka Forus Travbane 5 27/11 - 07 / 4 2060 31,7 253
5 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -13 -0 -1 -0 -7 -34 000
Alvin Tyr 2 Plass 101 500
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) H. Forberg Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 03 / 4 1700 30,3a 490
e. Ylvinblessa v. Braute H. Forberg Klosterskogen Travbane 2 08/4 - 03 / 2 2100 31,0a 187
Laila Olsen /Arendal H. Forberg Sørlandets Travpark 5 31/3 - 04 / 8 2180 29,5 1046
Helene G. Forberg (A) Laila Olsen H. Forberg Sørlandets Travpark 0 21/10 - 06 / 5 2160 32,2 1037
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Sørlandets Travpark - 22/9 - 03 / 2 1609 dg a 511
6 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -21 -0 -1 -2 -7 -40 000
Vik Pilen 3 Plass 107 500
9 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 27/4 - 03 / 6 2140 30,3a 54
e. Vik Kine v. Elding M. Finsand Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 03 / 11 1700 br a 1025
Vidar Finsand-Bjørn Ommundsen M. Finsand Jarlsberg Travbane 7 01/3 - 01 / 2 2100 31,6 679
Eirik Høitomt (T) Martine Finsand (A) M. Finsand Sørlandets Travpark 0 24/2 - 06 / 7 2180 30,4 g 295
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Finsand Sørlandets Travpark 5 10/2 - 02 / 3 2160 31,6 g 342
7 2019: -4 -0 -0 -2 -2 -17 500 2018: -15 -2 -5 -2 -6 -94 500
Sitje Rapp 4 Plass 132 000
6 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Klosterskogen Travbane 4 20/4 - 03 / 3 1700 28,6a 166
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Drammen Travbane 3 04/4 - 02 / 8 1700 30,2ag 137
Team Rapp J. Undem Klosterskogen Travbane 3 17/1 - 05 / 6 2120 32,8 107
Johan Herbjørn Undem (T) Petter Hvistendahl J. Undem Klosterskogen Travbane 6 05/1 - 07 / 6 2100 32,2a 40
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 04 / 8 2120 30,7 67
8 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 5 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen J. Eriksen Forus Travbane 4 04/5 - 03 / 4 2040 31,4 349
e. Viggdine v. Elding J. Eriksen Momarken Travbane 0 22/4 - 06 / 4 2160 30,0 82
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 31/3 - 04 / 6 2180 28,8 36
Johan Kringeland Eriksen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 20/3 - 02 / 2 2160 29,7 g 129
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 04 / 10 2100 33,3ag 182
9 2019: -4 -1 -1 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -9 000
Nygårds Viking 6 Plass 104 000
10 år BRUN V v.Alm Viktor P. Kals Jarlsberg Travbane 1 28/4 - 09 / 4 1609 28,1a 52
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 2 14/4 - 02 / 3 1660 29,3 368
Dag Nilsen /Vennesla P. Kals Sørlandets Travpark 0 31/3 - 04 / 5 2180 30,4 g 675
Per Vetle Kals (S) Dag Nilsen H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 0 13/1 - 03 / 4 2160 36,2 g 257
Gull M/rødt sidefelt og ermer. E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 28/12 - 04 / 2 1609 dg a 118
10 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000 2018: -9 -6 -1 -0 -1 -116 472
Kaptein Kuling 7 Plass 140 472
6 år RØD V v.Stiv Kuling J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 01 / 12 2140 28,5 20
e. Kapfrøkna v. Järvsöfaks (S) J. Gaustad Bjerke Travbane 4 06/4 - 04 / 12 2100 28,1ag 42
Stall Eldo J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 24/3 - 01 / 12 2100 29,2a 21
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Bjerke Travbane 1 12/12 - 05 / 5 2100 29,2ag 16
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Momarken Travbane 1 04/12 - 02 / 7 2140 31,7a 13
11 2019: -8 -0 -0 -3 -4 -30 000 2018: -8 -2 -3 -0 -3 -55 500
Lille Odin 8 Plass 85 500
9 år SVART V v.Moe Odin H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 4 27/4 - 03 / 3 2140 29,2a 299
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 6 20/4 - 01 / 8 1700 28,8a 121
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 3 31/3 - 04 / 2 2180 29,3 132
Harry Tharaldsen (A) H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 4 24/3 - 01 / 10 2100 30,0a 208
rød m/grønne ermer + reklame H. Tharaldsen Bjerke Travbane 4 06/3 - 04 / 9 2100 32,0a 116
12 2019: -7 -1 -0 -0 -2 -26 000 2018: -22 -0 -2 -6 -9 -79 500
Kilestjerna 9 Plass 138 500
5 år MØRKBR HP v.Alm Taragon P. Kals Forus Travbane 1 03/5 - 10 / 5 2080 30,2 118
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Undem Sørlandets Travpark 0 27/4 - 03 / 9 2140 29,9a 1256
Stall 1.2.3. Kile J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 01 / 6 1700 29,1ag 234
Vidar Tjomsland (S) Åge Jan Kile J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 31/3 - 04 / 4 2180 29,6 252
Mørkeblå m/reklame. J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 17/3 - 03 / 1 2140 31,2 106
13 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -83 000
Kos Frigga 10 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Frigg Elden O. Østre Bjerke Travbane 0 20/3 - 03 / 5 2100 30,7ag 269
e. Kos Edda v. Kos Knekten O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/3 - 06 / 1 2100 32,0ag 108
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes O. Østre Klosterskogen Travbane - 28/1 - 04 / 9 2140 dg 48
Geir Mikkelsen (T) Odd Arne Aaland O. Østre Jarlsberg Travbane 3 28/12 - 04 / 7 1609 30,3ag 21
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek O. Østre Drammen Travbane 2 22/12 - 04 / 5 2100 32,4ag 77