<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
DD-1
V4-3
VG+ LØPET - SØLVDIVISJONEN - FINALE
SØLVDIVISJONEN - FINALE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-12-årige.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-8 Plass : 4-10-8

1 2019: -8 -1 -0 -2 -2 -77 000 2018: -10 -2 -2 -3 -3 -186 000
Lady Lane 2100 1 Plass 610 000
6 år MØRKBR HP v.Mr. Commissioner (US) L. Kolle Biri Travbane 0 30/3 - 08 / 9 2100 15,3a 199
e. X. Lane (S) v. Lindy Lane* (US) L. Kolle Momarken Travbane 0 23/3 - 06 / 13 2160 16,5 g 192
May Kristine Grønvold-Svein Isaksen L. Kolle Sørlandets Travpark 4 09/3 - 08 / 9 1609 13,3a 101
L. Kolle Trond Anderssen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 01/3 - 06 / 7 2100 14,2a 30
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 16/2 - 08 / 3 1609 14,3a 81
2 2019: -9 -0 -1 -2 -2 -41 500 2018: -16 -4 -1 -0 -2 -144 102
Welcome S.E. (S) 2 Plass 613 889
8 år RØD V v.Glen Kronos* (IT) H. Holm Magnor Travbane 2 01/5 - 01 / 6 2000 17,6 g 15
e. You're Welcome (NL) v. Goetmals Wood* (FR) H. Holm Bjerke Travbane - 17/4 - 03 / 2 2100 dg a 267
Bruvollen Racing Team H. Holm Biri Travbane 4 22/3 - 01 / 6 2120 17,9 75
H. Holm Erik Killingmo (T) H. Holm Bjerke Travbane 3 07/3 - 04 / 1 2100 15,0a 81
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 06 / 3 1609 14,7a 121
3 2019: -7 -2 -2 -0 -0 -106 000 2018: -10 -1 -0 -0 -2 -30 826
Umaticaya (IT) 3 Plass 1 121 170
6 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 17/4 - 03 / 10 2100 13,5a 37
e. Naomi I.T. (IT) v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Leangen Travbane 1 13/4 - 09 / 12 2140 13,9a 109
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 01 / 1 2100 15,9a 77
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 2 07/3 - 04 / 7 2100 14,9a 17
Mørkblå/lysblå todelt, reklame A. Abrivard Hippodrome de Vincennes - 17/2 - 06 / 2 2850 dg 24
4 2019: -6 -3 -0 -0 -2 -190 000 2018: -19 -3 -3 -0 -9 -202 683
Kick Off Classic 4 Plass 735 683
6 år BRUNSVART H v.Quite Easy (US) K. Malmin Klosterskogen Travbane 4 20/4 - 05 / 14 2940 15,9 101
e. Kicking Promessa (S) v. Chergon* (DE) D. Dalen Momarken Travbane 4 23/3 - 07 / 7 2640 15,2a 60
Stall Bitt Av Basillen D. Dalen Bergen Travpark 1 02/3 - 10 / 11 2620 17,0 23
D. Dalen Trond Anderssen (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 16/2 - 06 / 1 1609 13,2a 88
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 19/1 - 07 / 5 1609 13,6a 74
5 2019: -5 -0 -3 -1 -1 -88 476 2018: -21 -2 -5 -4 -6 -270 500
Kicking Classic 5 Plass 743 976
7 år MØRKBR H v.Quite Easy (US) K. Malmin Årjäng 2 07/4 - 06 / 5 2660 14,3 62
e. Kicking Promessa (S) v. Chergon* (DE) K. Malmin Momarken Travbane 5 23/3 - 07 / 6 2640 15,2a 146
Stall Cala d'Or K. Malmin Sørlandets Travpark 2 09/3 - 08 / 3 1609 12,9a 61
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 2 19/1 - 07 / 9 1609 13,1a 26
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 3 09/1 - 07 / 3 1609 12,7a 82
6 2019: -5 -1 -1 -2 -1 -93 000 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -30 491
N.Y. Coeur de Soleil 6 Plass 633 127
6 år RØD H v.Coktail Jet (FR) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 28/4 - 07 / 2 2100 13,2a 18
e. Camargue I.T. (IT) v. Supergill* (US) M. Gundersen Biri Travbane 1 30/3 - 08 / 4 2100 14,6a 58
Torbjørn Skage-Håkon Hagebø Hauge M. Gundersen Bjerke Travbane 2 20/3 - 01 / 5 2100 14,2a 30
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 27/2 - 02 / 7 2100 14,4a 75
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 5 14/2 - 03 / 9 2100 16,6a 18
7 2019: -7 -4 -0 -1 -1 -186 310 2018: -11 -2 -1 -0 -4 -92 866
Peder Mykla* 7 Plass 847 868
9 år RØDBRUN V v.Love You* (FR) D. Aarum Färjestad 1 29/4 - 08 / 4 2140 13,2a 74
e. Tamina Run v. Tamin Sandy D. Aarum Axevalla 1 14/4 - 10 / 3 2140 13,6a 57
Sverige D. Aarum Halmstad 0 02/3 - 10 / 10 1640 12,7a 400
D. Aarum Johan Danielsson D. Aarum Eskilstuna 3 17/2 - 10 / 2 1640 13,2a 53
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek B. Goop Åby 7 02/2 - 08 / 11 2160 16,7 39
8 2019: -5 -3 -2 -0 -0 -121 000 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -25 500
Tip Esterel (DK) 8 Plass 800 659
9 år RØD H v.Esterel Sunset* (DK) P. Buer Forus Travbane 1 04/5 - 09 / 5 1600 11,7a 21
e. Hera Esterel (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) P. Buer Forus Travbane 2 16/4 - 08 / 11 2040 13,9a 30
Håkon Tornes-Anne Marit Bruvik P. Buer Forus Travbane 1 26/3 - 02 / 4 2040 14,7a 12
P. Buer P. Buer Jarlsberg Travbane 2 16/2 - 06 / 10 1609 13,6a 38
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Bergen Travpark 1 31/1 - 06 / 11 2100 15,6a 20
9 2019: -5 -1 -0 -0 -4 -80 000 2018: -9 -0 -4 -3 -0 -55 000
Frascati B.R. 9 Plass 521 500
6 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 20/4 - 09 / 6 2100 15,0a 191
e. Patsy Fed (US) v. Muscles Yankee* (US) T. Solberg Sørlandets Travpark 6 09/3 - 08 / 2 1609 13,6a 95
Team Frascati T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 16/2 - 06 / 7 1609 14,0a 98
T. Solberg Alexander Heisholt (T) T. Solberg Bjerke Travbane 6 19/1 - 07 / 8 1609 13,5a 184
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 08 / 8 2520 19,1 87
10 2019: -5 -3 -0 -0 -0 -190 474 2018: -6 -2 -2 -1 -1 -216 118
Madelen L.T.C. 10 Plass 1 263 187
6 år SVART HP v.Thai Tanic H. Tvedt Solvalla 0 24/4 - 07 / 7 2140 12,9a 211
e. Thai Chillena v. Giant Chill* (US) E. Høitomt Momarken Travbane - 23/3 - 10 / 5 1640 dg a 250
Stall Madelen E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 09/3 - 08 / 4 1609 12,7a 16
E. Høitomt Malene Berdalen (T) E. Høitomt Biri Travbane 1 02/2 - 06 / 4 2100 14,8a 14
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 08 / 6 2100 14,4a 24
11 2019: -10 -1 -2 -1 -4 -79 000 2018: -25 -4 -3 -5 -6 -277 367
Revenue Lavec 11 Plass 546 118
6 år BRUN V v.Revenue* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 28/4 - 07 / 10 2100 13,1a 315
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) L. Kolle Leangen Travbane 6 13/4 - 09 / 6 2140 14,6a 126
Truls Roar Wivestad-Morten Wivestad T. Solberg Biri Travbane 6 30/3 - 08 / 3 2100 15,2a 81
L. Kolle Truls Roar Wivestad L. Kolle Bjerke Travbane 5 20/3 - 01 / 7 2100 14,3a 57
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 3 09/3 - 08 / 10 1609 13,0a 231
12 2019: -8 -2 -4 -0 -1 -266 000 2018: -9 -2 -1 -2 -2 -89 491
Falcon Dragon (DE) 12 Plass 716 624
7 år BRUN H v.Love You* (FR) H. Tvedt Klosterskogen Travbane 1 20/4 - 05 / 12 2920 16,3 44
e. Marianne Dragon (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) Å. Tengsareid Leangen Travbane 2 13/4 - 09 / 10 2140 14,0a 80
Maria Tverbak Widnes /Horten H. Tvedt Biri Travbane 2 30/3 - 08 / 6 2100 14,7a 152
H. Tvedt Malene Berdalen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 06 / 8 2100 16,2a 43
Hvit m/sort V og ermer, reklame. E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 01 / 5 2100 16,4a 109