Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 19.001 kr., 40 m. ved 38.001 kr.
For 3-15-årige høyest 60.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-3 Plass : 8-5-3

1 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Talomen Ø.K. 2100 1 Plass 18 500
7 år MØRKBR V v.Lome Elden J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 24/4 - 09 / 12 2160 br g 486
e. Taletta v. Rigel Jo J. Kvikstad Biri Travbane 5 12/4 - 03 / 2 2100 34,2 g 322
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Biri Travbane 5 22/3 - 03 / 3 2100 36,8 733
J. Kvikstad Elin Hong J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 08/2 - 07 / 3 2140 br 275
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 7 25/1 - 03 / 13 2120 36,2 g 347
2 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -17 000
Godinåsprinsen 2120 1 Plass 28 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane - 26/4 - 03 / 3 2100 dg 313
e. Slåtsve Tora v. Elding A. Stensen Biri Travbane 0 12/4 - 03 / 8 2120 34,7 g 482
Martin Øveraasen /Åsmarka A. Stensen Biri Travbane 4 22/3 - 03 / 15 2120 35,1 1320
E. Holm E. Holm Bjerke Travbane 0 28/2 - 05 / 4 2100 37,7ag 392
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame A. Stensen Biri Travbane 5 15/2 - 07 / 7 2140 35,7 111
3 2019: -9 -1 -2 -1 -3 -37 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Birk B.B. Remin 2 Plass 37 000
4 år LYSBRUN V v.Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 0 26/4 - 03 / 8 2120 36,1 g 73
e. Lome Lisa v. Spang Best G. Austevoll Biri Travbane 0 12/4 - 03 / 11 2120 34,1 g 28
Torstein Skjaker /Jaren G. Austevoll Bjerke Travbane 4 03/4 - 04 / 1 2140 31,0 117
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Biri Travbane 2 22/3 - 03 / 14 2120 34,3 42
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 07/3 - 07 / 1 2100 32,5a 58
4 2019: -6 -1 -1 -1 -1 -27 107 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Koseboen 3 Plass 27 107
8 år RØD V v.Krageboen M. Pedersen Bjerke Travbane 7 24/4 - 09 / 11 2160 33,2 g 153
e. Troll Kosa v. Kos Knekten M. Pedersen Årjäng 3 07/4 - 02 / 14 2160 33,4 142
Unni-Beate Myren-Terje Ringlund M. Pedersen Biri Travbane 0 22/3 - 03 / 12 2120 br g 60
M. Pedersen M. Pedersen Momarken Travbane 1 12/3 - 02 / 1 2140 33,7 207
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 07 / 7 2100 37,4 47
5 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -17 500 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -20 000
Frisli Paja 4 Plass 37 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 28/4 - 05 / 7 2120 30,3 314
e. Veslepaja v. Perle Troll K. Malmin Biri Travbane - 12/4 - 03 / 9 2120 dg 272
Tor Opheim-Anita Opheim Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 21/2 - 07 / 7 2160 34,8 79
K. Malmin Tor Opheim (B) A. Stensen Bjerke Travbane 8 08/2 - 07 / 12 2160 36,6 212
Mørkblå med gul reklame/bånd Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 31/1 - 06 / 8 2100 33,6a 72
6 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -14 500 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hof Lodin 5 Plass 29 000
7 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Biri Travbane 3 26/4 - 03 / 2 2100 33,3 125
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Momarken Travbane 4 18/4 - 06 / 9 2140 31,1 216
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 07 / 1 2100 33,7 631
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 24/3 - 08 / 6 2100 34,7 240
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 2 2140 34,1 296
7 2019: -3 -1 -0 -2 -0 -18 000 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500
Mjølner Apollo 6 Plass 21 500
4 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 18/4 - 06 / 11 2140 30,7 g 36
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 09/4 - 03 / 12 2160 33,2 28
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 08 / 1 2100 34,3 21
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 30/10 - 08 / 7 2140 36,7 26
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane P 23/9 - 20 / 4 2140 36,7a P
8 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -3 -3 -7 -53 000
Solhøyulven 2140 1 Plass 56 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 09 / 8 1609 30,4a 138
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 15/4 - 04 / 5 1609 30,7a 117
Stall Frønes E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 11 1609 30,4a 129
O. Østre Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 03 / 10 2120 35,2 267
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Gravdal Drammen Travbane 2 22/12 - 01 / 8 2120 33,8 257
9 2019: -9 -0 -0 -1 -8 -29 343 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000
Rapp Rauen 2 Plass 57 343
5 år RØD V v.Wik Stjernen M. Gundersen Årjäng 6 05/5 - 02 / 6 2160 31,7 g 85
e. Vår Frøya v. Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 4 26/4 - 03 / 7 2120 32,6 g 89
Sigrun Engevold-Kari Røise E. Høitomt Momarken Travbane 6 18/4 - 03 / 10 2160 30,9 150
M. Gundersen Ola Engevold (B) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 03/4 - 04 / 4 2140 31,6 g 121
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Austevoll Momarken Travbane 4 28/3 - 02 / 1 2140 32,0a 155
10 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -42 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Maris Rappfot 3 Plass 45 500
5 år SVART V v.Moe Svarten J. Bjerring Momarken Travbane 0 22/4 - 03 / 6 2160 31,0 404
e. Vinnie Månni v. Slottelid Knekten J. Bjerring Biri Travbane 3 12/4 - 03 / 10 2120 33,0 133
Stall Rappfot J. Bjerring Bjerke Travbane 5 03/4 - 04 / 5 2140 31,3 516
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 4 24/3 - 08 / 7 2120 32,5 66
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane 4 13/3 - 08 / 4 2140 33,4 56