<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
GRUNNCUPEN - FINALE (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
GRUNNCUPEN - FINALE - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-8-12 Plass : 11-8-12

1 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -70 000 2018: -8 -1 -4 -1 -2 -95 000
Mo Harjar 2100 1 Plass 165 000
4 år MØRKBR H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 27/4 - 03 / 7 2140 28,3a 14
e. Schutora v. Bokli Balder S. Birkeland Sørlandets Travpark 1 14/4 - 02 / 2 1660 27,5 14
Lustberget AB Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 06/4 - 04 / 5 2100 27,3a 61
Ø. Tjomsland V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 03 / 6 2120 30,4 72
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 18/11 - 08 / 8 2180 29,4 15
2 2019: -6 -2 -1 -0 -1 -71 000 2018: -14 -2 -3 -1 -5 -117 500
Ros Son 2 Plass 188 500
4 år SVART H v.Tekno Odin K. Djøseland Forus Travbane 2 03/5 - 07 / 4 1600 27,1a 120
e. Nordli Svarta v. Spikeld K. Djøseland Forus Travbane 0 16/4 - 06 / 12 2080 30,0 85
Team Optimister T. Salte Forus Travbane 0 09/2 - 06 / 11 2060 34,1 g 144
M. Gundersen Kjetil Djøseland (T) T. Salte Forus Travbane 1 29/1 - 04 / 6 2060 30,7 24
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame K. Djøseland Bjerke Travbane 5 19/1 - 04 / 3 2100 28,9a 47
3 2019: -9 -6 -1 -1 -0 -152 000 2018: -12 -4 -1 -0 -3 -73 438
Mjølner Marius 3 Plass 225 438
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 09/4 - 01 / 2 2140 27,8a 37
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Biri Travbane 1 30/3 - 07 / 3 2100 27,4 28
Eddie Grinaker /Oslo J. Mjølnerød Drammen Travbane 3 16/3 - 05 / 9 2140 32,5 g 28
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 06 / 5 2100 29,4a 18
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 23/2 - 04 / 9 2160 29,3 41
4 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -49 000 2018: -26 -7 -1 -0 -11 -189 000
Faks Blæsen 4 Plass 259 000
5 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Eilertsen Bjerke Travbane - 10/4 - 04 / 2 2100 dg a 288
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 01/3 - 01 / 6 2120 dg 206
Gunvald Åsegård /Torpo P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 09 / 5 2609 31,5ag 147
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 28/1 - 03 / 7 2140 32,2 17
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 19/1 - 04 / 10 2100 28,5a 34
5 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 5 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 15/4 - 03 / 8 2100 26,3a 46
e. Arien v. Lome Elden A. Akselsen Bjerke Travbane 4 10/4 - 04 / 1 2100 27,2a 31
Team Alle Skal Få E. Høitomt Biri Travbane 3 30/3 - 07 / 9 2120 26,7 79
E. Høitomt Lars O. Romtveit (T) E. Høitomt Bergen Travpark 4 02/3 - 05 / 12 2140 29,4 84
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 16/2 - 09 / 2 2609 28,9a 257
6 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 6 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Bjerke Travbane 1 25/4 - 03 / 3 1609 28,9a 13
e. Torpa Kry v. Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 12 31/3 - 06 / 8 2180 27,9 529
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 17/3 - 02 / 7 2140 28,8a 80
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark - 09/3 - 04 / 8 2140 dg a 126
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Kals Bjerke Travbane 0 06/2 - 02 / 4 2100 28,7a 73
7 2019: -6 -1 -4 -0 -1 -65 000 2018: -16 -1 -9 -1 -1 -136 000
Dag Jo 7 Plass 338 500
6 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Hauge Bergen Travpark 2 01/5 - 02 / 8 2100 29,0a 19
e. Dag Mi v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 2 02/4 - 05 / 11 1600 27,5a 20
Jonas Vevle-Mons Kjetil Vevle G. Gudmestad Forus Travbane 1 26/3 - 04 / 7 2080 27,7 35
G. Gudmestad G. Gudmestad Drammen Travbane 2 16/3 - 06 / 10 2500 30,8a 129
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 2 05/3 - 03 / 10 2080 28,3 25
8 2019: -6 -2 -1 -1 -0 -89 000 2018: -20 -2 -5 -3 -5 -191 120
Komnes Bork 8 Plass 345 120
5 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Bjerke Travbane 1 17/4 - 07 / 7 2100 26,6a 142
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Bjerke Travbane - 27/3 - 06 / 5 2100 dg a 54
Stall Eldo J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 10/3 - 05 / 5 2100 dg a 18
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 2 16/2 - 09 / 11 2609 28,4a 65
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 1 23/1 - 04 / 3 2100 26,9a 34
9 2019: -14 -1 -2 -3 -4 -66 581 2018: -17 -3 -3 -1 -5 -96 500
Løve Lomen 9 Plass 288 581
8 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Årjäng 4 05/5 - 05 / 1 2640 28,1 155
e. Løve Jerka v. Auvin (S) I. Lamvik Klosterskogen Travbane 4 19/4 - 07 / 2 2100 29,4a 72
Thomas Simonsen-Kjetil Hove L. Kolle Drammen Travbane 2 11/4 - 04 / 9 2100 29,2a 55
O. Østre Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Drammen Travbane 3 04/4 - 04 / 8 2100 29,0a 75
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 05 / 3 2100 27,8ag 196
10 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 10 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 29/4 - 05 / 3 2100 dg a 37
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 09/4 - 05 / 5 2140 25,9a 41
Stig Bye-Hanne Bye Å. Tengsareid Biri Travbane 2 30/3 - 07 / 13 2120 26,7 166
Å. Tengsareid Stig Bye E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 15/3 - 06 / 8 2120 29,8 21
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 2 14/2 - 07 / 1 2100 31,2a 20
11 2019: -6 -3 -1 -1 -0 -96 000 2018: -15 -3 -2 -2 -4 -162 500
Moe Tyr 11 Plass 348 500
5 år SVART H v.Tekno Odin T. Solberg Bjerke Travbane 2 29/4 - 05 / 7 2100 25,7a 17
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bjerke Travbane 0 17/4 - 07 / 9 2100 27,3ag 24
Tor-Martin Moe /Sundebru T. Solberg Drammen Travbane 1 16/3 - 06 / 11 2500 30,7a 16
T. Solberg Tor-Martin Moe T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 28/2 - 01 / 8 1700 26,5a 11
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 16/2 - 09 / 6 2609 28,5a 70
12 2019: -11 -2 -1 -4 -3 -160 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 12 Plass 442 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 02/5 - 08 / 6 2100 29,0 47
e. Mirastjerna v. Elding H. Skjoldal Bjerke Travbane 6 24/4 - 01 / 2 1609 27,4a 171
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 05/4 - 03 / 3 2100 27,1a 44
S. Wassberg Helge Skjoldal (A) S. Wassberg Biri Travbane 3 30/3 - 03 / 1 2100 27,4 78
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. G. Austevoll Bjerke Travbane 2 06/3 - 07 / 6 2140 27,8 72