<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-3
EKKO LLOYDS LØP (DELINGSLØP - SPORTRAPP/GRUNNLAG)
DELINGSLØP - MAX 400 - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige 38.001 - 500.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-2-1 Plass : 12-2-1

1 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -14 -0 -0 -3 -4 -25 000
Muscles Classic 1700 1 Plass 130 000
6 år MØRKBR V v.Muscle Mass* (US) A. Valstad Drammen Travbane 4 02/5 - 04 / 7 2100 17,9ag 386
e. Iris Lavec (S) v. Cezio Josselyn* (FR) A. Valstad Bjerke Travbane 0 24/4 - 04 / 3 2100 16,5a 632
Anita Valstad Hagmann-Adrian Valstad Hagmann A. Valstad Biri Travbane 0 12/4 - 05 / 10 2120 17,8 377
A. Hagmann Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Momarken Travbane 0 28/3 - 04 / 4 2140 15,2a 376
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Momarken Travbane - 17/1 - 03 / 11 2140 dg a 727
2 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -18 -0 -1 -2 -7 -66 251
Balotelli 2 Plass 147 251
6 år SVART V v.Dream Vacation* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 0 29/4 - 03 / 2 2100 16,0a 600
e. Kisstheboysgoodbye v. Rosalind's Guy (US) M. Rasmussen Drammen Travbane 6 11/4 - 02 / 3 2100 17,2a 151
Anita Solberg Kristiansen /Eidsberg M. Rasmussen Bjerke Travbane 0 03/4 - 06 / 8 2600 17,6a 1063
O. Østre Anita Solberg Kristiansen H. Tvedt Bjerke Travbane 0 06/2 - 06 / 2 2100 16,7a 487
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Bjerke Travbane 0 19/1 - 05 / 3 2100 16,6a 243
3 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -35 000
Corsa d'Amour (DE) 3 Plass 149 827
7 år SVARTBRUN HP v.So Lovely Girl* (FR) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 28/2 - 08 / 7 2100 19,1 77
e. Soraya November (DE) v. General November (DE) L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 8 1609 16,9a 244
Tom Forkerud /Skotterud Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 05/1 - 02 / 10 1700 18,5a 337
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 28/11 - 05 / 4 1609 14,6a 235
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Leangen Travbane 6 29/9 - 03 / 12 2140 17,7a 181
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -16 -1 -3 -3 -5 -78 016
O.M. Corpentino (S) 4 Plass 169 016
7 år SVARTBRUN HP v.MagicCarpetRide* (US) O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 09 / 6 2100 16,5a 123
e. Savannah Simb (S) v. Probe* (US) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 07/11 - 07 / 12 2100 16,2a 1430
Jaran Gjerløw-Elisabeth Gjerløw O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 26/10 - 06 / 1 2100 16,8a 95
O. Kjenner Jaran Gjerløw O. Kjenner Jarlsberg Travbane 4 28/9 - 05 / 4 2100 16,4ag 107
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 6 18/9 - 04 / 4 2140 16,2a 83
5 2019: -7 -0 -1 -0 -2 -13 500 2018: -23 -0 -5 -2 -9 -74 644
Tedo O.K. (IT) 5 Plass 170 829
7 år BRUN V v.Self Possessed* (US) O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 06 / 9 1609 15,5a 631
e. Matilda Grif (IT) v. Varenne* (IT) O. Sagholen Bjerke Travbane 0 21/3 - 01 / 2 2100 16,6a 326
Stall Capella O. Sagholen Momarken Travbane 0 12/3 - 05 / 9 1640 17,0a 475
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 4 28/2 - 03 / 10 2100 16,5a 205
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl J. Hansen Momarken Travbane 7 12/2 - 04 / 9 2140 18,8a 89
6 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2018: -23 -1 -1 -1 -6 -46 500
Legacy 6 Plass 183 000
9 år BRUN V v.Millmaker M. Östman Drammen Travbane 4 27/4 - 03 / 7 2100 18,7a 24
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) D. Dalen Drammen Travbane 4 11/4 - 02 / 7 2100 17,2a 179
Linda-Kristin Wallumrød /Andebu D. Dalen Drammen Travbane 0 04/4 - 05 / 5 2100 16,9ag 387
R. Aarlie D. Dalen Bjerke Travbane 0 27/3 - 02 / 5 1609 15,0a 523
Svart/gull todelt, gull mansj, rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 07/2 - 04 / 8 2100 18,3a 438
7 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -12 -0 -1 -3 -7 -44 000
Bertoni 7 Plass 193 500
7 år BRUN V v.Banker Hall* (US) O. Sagholen Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 7 2000 20,2 g 281
e. Real Big Bang v. Big Spender (S) O. Sagholen Momarken Travbane 4 05/2 - 04 / 5 2140 17,3a 135
Cato Fjeld /Oslo O. Sagholen Momarken Travbane 6 17/1 - 03 / 8 2140 17,5a 121
C. Antonsen Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 5 10/1 - 02 / 2 2100 16,2a 76
Blå m/gul hestesko & tre ermringer O. Sagholen Drammen Travbane 5 19/7 - 05 / 9 2100 15,4a 372
8 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -12 000 2018: -17 -0 -2 -3 -6 -58 000
Arion Augustinu 8 Plass 209 000
8 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Handeland Bergen Travpark 4 28/3 - 05 / 1 2100 17,3a 212
e. Ariel Nosto v. Pearsall Hanover* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 09/3 - 01 / 12 1609 14,8a 831
Malin Grødum /Kongsberg K. Handeland Bergen Travpark 2 21/2 - 05 / 7 2100 17,4a 77
V. Hop Malin Grødum K. Handeland Sørlandets Travpark - 10/2 - 06 / 7 2140 dg a 249
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Handeland Forus Travbane 0 21/1 - 05 / 7 1600 15,1a 1451
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -1 -1 -5 -26 465
Fighter Filiokus 9 Plass 189 965
10 år BRUN V v.Ganymede (FR) D. Dalen Momarken Travbane 0 04/11 - 05 / 5 2140 17,5a 260
e. Lindy's Sugar v. Sugarcane Hanover* (US) K. Johansen Biri Travbane 0 19/10 - 06 / 9 1609 17,3a 1131
Stall Flying K. Johansen Bjerke Travbane 5 02/10 - 04 / 4 2100 18,5a 416
O. Mikkelborg Lasse Kjærnet K. Johansen Årjäng 7 15/9 - 07 / 3 2140 17,0ag 120
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl K. Johansen Drammen Travbane 0 30/8 - 05 / 2 2100 17,0ag 417
10 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000 2018: -16 -1 -1 -0 -6 -42 564
Escaped (NL) 10 Plass 190 546
8 år MØRKBR HP v.Varenne* (IT) G. Austevoll Drammen Travbane 3 02/5 - 01 / 4 1700 15,9a 149
e. Zecile Boko* (NL) v. Goetmals Wood* (FR) P. Buer Sørlandets Travpark - 09/3 - 01 / 10 1609 dg a 826
Tom Forkerud /Skotterud L. Kolle Bjerke Travbane 6 27/2 - 05 / 3 2100 16,9a 407
G. Austevoll Tom Forkerud (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/2 - 04 / 2 2100 18,2a 75
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Kolle Biri Travbane 5 11/1 - 07 / 8 2100 16,6a 117
11 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -0 -4 -0 -5 -46 500
Backgammon 11 Plass 224 500
6 år BRUN V v.Ens Snapshot (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 08/4 - 01 / 1 2100 16,2ag 191
e. Concordia O.* v. Little Devil (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 29/3 - 06 / 3 1609 dg a 199
Erling Olsen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 15/10 - 04 / 7 2100 15,6a 385
L. Kolle Kåre Andersen (T) I. Lamvik Biri Travbane 0 05/10 - 06 / 1 2100 18,4ag 438
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Kolle Bjerke Travbane 5 07/9 - 02 / 5 2100 17,7ag 121
12 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -15 -2 -1 -2 -8 -84 500
Willy Invalley 12 Plass 228 000
7 år M.BRUN V v.Cromwell (US) T. Desserud Bjerke Travbane 0 25/4 - 05 / 3 2100 15,4a 141
e. Bertha Invalley v. David Raymond* (US) T. Desserud Bjerke Travbane - 03/4 - 06 / 5 2600 dg a 224
Truls Desserud /Prestfoss G. Austevoll Momarken Travbane 3 12/3 - 05 / 5 1640 16,3a 108
T. Desserud T. Desserud Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 05 / 5 1609 br ag 157
mørkblå m/lysblå og hvit v. H. Eggen Bjerke Travbane 0 28/11 - 08 / 12 2100 16,0a 423