<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-2
LYNGSVARTENS LØP (MAX 600 POENG - DATOLØP)
MAX 600 POENG - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 305.000 kr med høyest 600 poeng. Også for 3-15-årige hopper høyest 350.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-2 Plass : 5-1-2

1 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -12 000 2018: -15 -0 -2 -4 -2 -47 000
Trø Flax 2100 1 Plass 263 000
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 5 31/3 - 01 / 4 2160 27,9 512
e. Trø Flikka v. Bork Rigel L. Kolle Sørlandets Travpark 0 17/3 - 02 / 6 2140 29,0a 114
Stall Andelshester.no L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 01 / 10 1700 27,5a 322
D. Dalen Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 3 27/1 - 02 / 5 2140 30,4ar 43
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Kolle Bjerke Travbane 6 09/1 - 06 / 9 2100 27,8a 236
2 2019: -5 -0 -0 -1 -4 -19 000 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554
Furderud Svarten 2 Plass 289 347
11 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Magnor Travbane 5 01/5 - 06 / 11 1620 27,3 245
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Bjerke Travbane 3 14/3 - 07 / 3 2100 30,3a 409
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 4 23/2 - 02 / 3 2100 29,0a 464
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane 4 14/2 - 07 / 2 2100 31,3a 155
gul m/grått belte og ermring J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 06/2 - 02 / 8 2100 28,2a 398
3 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -71 000
Kagge Luna 3 Plass 227 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Drammen Travbane 0 02/5 - 05 / 12 1700 29,3a 59
e. Høgda Vesla v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 6 15/4 - 03 / 10 2100 27,7a 196
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen O. Østre Drammen Travbane 2 04/4 - 04 / 11 2100 28,7a 106
G. Austevoll Bjørn Gustavsen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 3 1609 27,3a 187
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Sørlandets Travpark 0 09/3 - 04 / 6 2140 28,1a 124
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -1 -10 -81 000
Langaard Siv 4 Plass 275 500
8 år BRUN HP v.Ridder Prinsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 05 / 11 2120 28,2 857
e. Rust Mari v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 08/11 - 05 / 9 2140 29,7 112
Stall Langaard Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 02/11 - 05 / 5 1609 27,8ag 159
Å. Tengsareid Halvor Bø Langaard Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 03 / 7 2100 29,0a 39
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 18/10 - 01 / 6 2100 28,0a 74
5 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -20 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -264 500
Ruskeli Blesa 5 Plass 345 000
6 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 5 02/5 - 08 / 4 2100 29,0 144
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 20/4 - 04 / 1 1700 24,5a 69
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Momarken Travbane 4 09/4 - 05 / 2 2140 26,2a 513
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Biri Travbane 0 30/3 - 03 / 3 2100 28,4 511
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 5 24/3 - 05 / 11 1700 27,5a 128
6 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -18 -5 -1 -3 -3 -159 695
Vik Jet 6 Plass 253 195
10 år SVART V v.Nordli Svarten H. Bjørntvedt Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 07 / 1 2100 br ag 226
e. Vik Jill v. Spikeld G. Flåten Drammen Travbane 3 11/4 - 04 / 5 2100 29,2a 200
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn V. Hop Drammen Travbane 0 16/3 - 06 / 4 2500 35,0a 349
T. Solberg Gunn Tove S. Buaas A. Robertsen Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 03 / 8 2140 34,0 g 73
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Robertsen Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 03 / 5 2100 br g 70
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eos Marinka 7 Plass 302 529
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) M. Sørvik Klosterskogen Travbane - 02/5 - 08 / 1 2100 dg 1013
e. Atom Lilja v. Åsrapp D. Dalen Momarken Travbane - 18/4 - 05 / 11 1660 dg 104
Tone Rasmussen /Vestfossen M. Sørvik Drammen Travbane P 04/4 - 20 / 3 2120 31,9 P
M. Sørvik H. Holm Biri Travbane 0 06/10 - 07 / 6 1609 26,1ag 79
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek H. Holm Bjerke Travbane 3 27/9 - 03 / 1 1609 25,3a 518
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 8 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Magnor Travbane 0 01/5 - 06 / 8 1620 30,6 g 416
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Eskilstuna 0 19/4 - 05 / 8 2180 28,3 623
Leif Brenden-Olaug Kjexrud D. Dalen Bjerke Travbane 4 17/11 - 02 / 6 2100 29,1a 484
C. Antonsen Leif Brenden E. Høitomt Bjerke Travbane 6 07/11 - 06 / 3 2100 30,3a 634
Blå m/gul hestesko & tre ermringer K. Brenden Färjestad 0 27/10 - 05 / 7 1660 29,5 712
9 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 9 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Bjerke Travbane 1 25/4 - 03 / 3 1609 28,9a 13
e. Torpa Kry v. Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 12 31/3 - 06 / 8 2180 27,9 529
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 17/3 - 02 / 7 2140 28,8a 80
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark - 09/3 - 04 / 8 2140 dg a 126
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Kals Bjerke Travbane 0 06/2 - 02 / 4 2100 28,7a 73
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -19 -1 -1 -2 -7 -56 500
Maurstad Mina 10 Plass 229 000
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane 6 26/4 - 06 / 7 1609 28,3a 731
e. Maurstad Mi v. Spang Best V. Hop Biri Travbane 0 25/1 - 05 / 1 2100 31,8 584
Magne Stenslie /Raufoss A. Robertsen Bjerke Travbane 5 21/11 - 03 / 7 2160 30,4 315
O. Østre Magne Stenslie V. Hop Biri Travbane 0 09/11 - 04 / 4 2100 30,2 142
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Biri Travbane 4 28/10 - 06 / 2 1609 26,4a 195