<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:24 V5-4
DD-1
KVIT BAUS LØP (MAX 700 POENG)
MAX 700 POENG
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 120.000 kr med høyest 700 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-6 Plass : 1-4-6

1 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -42 000
Jæger N.A. 1700 1 Plass 104 500
6 år BRUN V v.Wik Stjernen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 27/4 - 03 / 4 2140 29,0ag 164
e. Buer Dina v. Elding Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 19/4 - 01 / 8 2120 31,6 g 144
Inger Nygård-Øyvind Aske B. Larsen Drammen Travbane 5 04/4 - 02 / 10 1700 30,3a 458
Å. Tengsareid Bjørn Larsen (T) B. Larsen Klosterskogen Travbane 0 24/3 - 01 / 8 2100 30,6ag 514
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 6 1700 32,1ag 151
2 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -15 000 2018: -13 -0 -3 -3 -4 -42 500
Alm Kine 2 Plass 68 700
8 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 28/4 - 09 / 6 1609 28,8a 82
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 5 2100 33,8a 306
Magne Helgesen /Vikersund O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 08/2 - 03 / 6 1609 29,6a 171
H. Holm Magne Helgesen G. Gundersen Biri Travbane 4 02/2 - 02 / 11 1609 31,6a 100
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 24/1 - 05 / 4 2100 31,7a 57
3 2019: -7 -0 -1 -0 -2 -13 500 2018: -15 -1 -1 -3 -4 -47 000
Lolly Løva 3 Plass 109 583
10 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 25/4 - 03 / 4 1609 28,9a 215
e. Julie Løva v. Nordli Svarten K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 15/4 - 04 / 10 1609 30,3ag 113
Stall Thosigi Jr. K. Bjørnerød Momarken Travbane 4 28/3 - 06 / 3 1640 28,4a 321
K. Bjørnerød Sidsel Kjeve K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 10 1640 31,6a 833
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 08/2 - 03 / 5 1609 31,1a 489
4 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 4 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 24/4 - 02 / 1 2100 30,2a 79
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane - 20/4 - 03 / 6 1700 dg a 172
Marita Høyesveen /Ringebu O. Mikkelborg Drammen Travbane 2 04/4 - 02 / 9 1700 30,1ag 97
O. Mikkelborg Marita Høyesveen O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 28/3 - 06 / 5 1640 31,0ag 25
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 21/3 - 05 / 1 1609 27,9a 82
5 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -17 000
Gylden Bausa 5 Plass 83 200
9 år SVART HP v.Skibber Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 11/4 - 03 / 4 2100 33,3a 241
e. Gylden Vår v. Bork Rigel D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 10/3 - 03 / 8 2140 34,1 439
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 03 / 1 2100 39,1 716
R. Aarlie Magnus Billing D. Dalen Bjerke Travbane 0 19/1 - 01 / 6 2140 32,4 262
Svart/gull todelt, gull mansj, rek K. Malmin Momarken Travbane 0 27/12 - 01 / 11 2180 35,0 98
6 2019: -6 -1 -1 -0 -3 -30 000 2018: -10 -1 -2 -3 -0 -45 000
Aarbakks Evelyn 6 Plass 114 000
6 år BRUN HP v.Rapp Best T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 15/4 - 04 / 1 1609 29,3a 27
e. Fjære Besta v. Spiktoto T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 24/3 - 01 / 9 2100 30,1a 546
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 10/3 - 04 / 2 1609 29,9ag 142
T. Solberg Anniken Mastereid T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 01/3 - 04 / 6 2100 31,3a 224
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Sørlandets Travpark 2 13/1 - 03 / 2 2160 34,4 127
7 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -22 -2 -2 -2 -9 -97 661
Idlava 7 Plass 114 661
7 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 30/4 - 05 / 2 2140 dg 462
e. Id Elida v. Elding K. Johansen Klosterskogen Travbane 4 20/4 - 01 / 7 1700 28,8a 551
Terese Aarlie /Hønefoss K. Johansen Biri Travbane - 12/4 - 01 / 8 2100 dg a 247
V. Hop Terese Aarlie V. Hop Bjerke Travbane 5 31/1 - 05 / 3 2100 31,3a 85
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 24/1 - 02 / 1 1609 28,3a 34
8 2019: -7 -1 -0 -2 -0 -24 000 2018: -22 -0 -4 -1 -8 -53 000
A.H. Svarten 8 Plass 98 000
5 år SVART V v.Skibber L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 01 / 4 1700 29,1a 173
e. Bø Katinka v. Vital Pil L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 08/4 - 03 / 6 2100 31,0a 93
Andres Hegna-Grethe Hegna L. Kolle Drammen Travbane 0 04/4 - 02 / 12 1700 30,8a 305
L. Kolle Arthur Bø (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 24/3 - 01 / 1 2100 29,9a 300
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 04 / 3 2100 33,9 g 141
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -1 -3 -5 -79 000
Riga Viktoria 9 Plass 97 000
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor V. Hop Bjerke Travbane 0 30/4 - 03 / 11 2160 31,3 g 118
e. Engsnuppa v. Eng Svarten D. Dalen Bjerke Travbane - 24/4 - 02 / 4 2100 dg a 54
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen D. Dalen Bjerke Travbane 0 12/12 - 05 / 9 2100 30,4a 68
D. Dalen Ellen C. Koller D. Dalen Momarken Travbane 3 30/10 - 04 / 6 2160 34,3 g 122
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 24/10 - 04 / 12 2140 31,3 52
10 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -20 -1 -0 -3 -8 -53 000
Turbofaksen 10 Plass 105 000
6 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 03 / 1 1700 29,4a 282
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 08/4 - 03 / 7 2100 35,0ag 60
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 21/3 - 05 / 6 1609 28,8a 20
G. Austevoll Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 10/3 - 04 / 10 1609 29,1a 113
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 04 / 1 1609 30,1a 143
11 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -18 -1 -3 -1 -9 -70 000
Songe Mai 11 Plass 99 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 28/4 - 09 / 2 1609 28,5a 59
e. Eike Borka v. Bork Rigel P. Kals Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 04 / 11 1609 31,2a 100
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen P. Kals Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 03 / 7 1609 32,4a 71
J. Hansen Rune Stea Christiansen P. Kals Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 02 / 8 1700 33,4a 46
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek P. Kals Drammen Travbane 4 26/11 - 05 / 7 1700 31,4a 58
12 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 12 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 02/5 - 05 / 7 2120 30,7 98
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 20/4 - 03 / 10 1700 29,4a 117
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 15/4 - 04 / 8 1609 29,9a 40
O. Østre Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 08/4 - 03 / 1 2100 31,1ag 63
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 04/4 - 02 / 11 1700 31,0a 37