<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:00 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
M.T.Kingofthehill (S) 2140 1 Plass 678 824
7 år BRUN H v.Muscle Hill (US) B. Goop Solvalla 0 26/12 - 06 / 8 3180 br 47
e. Princess Pleasure (S) v. Viking Kronos* (IT) B. Goop Solvalla 0 30/11 - 08 / 14 2160 17,1 g 25
Stall Creation AB /Oslo B. Goop Solvalla 0 23/10 - 06 / 1 2140 15,6a 56
K. Malmin Trond Anderssen (T) B. Goop Solvalla 3 12/10 - 09 / 6 2140 12,9a 236
Mørkblå med gul reklame/bånd B. Goop Solvalla 1 25/9 - 09 / 9 2160 13,0 22
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
New Yankee 2 Plass 0
3 år BRUN H v.Ken Warkentin (US) O. Østre Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 4 1640 24,6 g B
e. New Jersey v. Love You* (FR)
Tor Brænden /Oslo
O. Østre Anders Lundstrøm Wolden (T)
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Yarrah 3 Plass 0
3 år BRUN V v.Yarrah Boko (S)
e. Queen Sensation (S) v. Super Arnie* (US)
Team Happy Hour
E. Rennesvik
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Revenator 4 Plass 0
3 år MØRKBR H v.Revenue* (S)
e. Wera Laylock v. David Raymond* (US)
Gudbrand Alm Skiaker /Brandbu
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
N.Y. Rosslyn 5 Plass 0
3 år BRUN HP v.Raja Mirchi* (S)
e. Tinita Surprise v. Viking's Way* (FR)
Arne Sandbæk Jr. /Skreia
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T)
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bona Fide 2160 1 Plass 0
5 år BRUN V v.Mythical Lindy (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 14/9 - 20 / 5 1640 26,3 g B
e. Blueridge Pride (US) v. Mutineer (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 31/8 - 20 / 7 1660 31,0 B
Svein Ystenes /Granli
G. Gundersen Svein Ystenes
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Aksel Pedro 2 Plass 0
3 år BRUN H v.Orlando Vici (FR) D. Dalen Bjerke Travbane N 24/4 - 20 / 2 2140 28,3 g N
e. Be My Princess v. Credit Winner* (US)
Terje Pedersen /Nittedal
K. Johansen Terje Pedersen
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ayita 3 Plass 0
3 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 03/8 - 20 / 3 2100 26,8 g B
e. Tamaya v. Muscle Hill (US)
Team Tamaya
K. Kvasnes
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Icarus B.R. 4 Plass 0
3 år BRUN H v.Love You* (FR) T. Mjøen Leangen Travbane 08/10 - 20 / 1 1640 26,3 B
e. Sharapova (US) v. Andover Hall* (US)
Magne Finsbråten /Eidsvoll
H. Holm Anders Lundstrøm Wolden (T)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hedda B.R. 5 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.S.J.'s Photo* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 15/4 - 20 / 3 2100 dg N
e. Armbro Barefoot (CA) v. Malabar Man* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane N 02/9 - 21 / 1 2100 26,3 g N
Odd Magnus Heiberg-Kjell Kristian Fadum Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane N 09/7 - 22 / 1 2100 25,3 g N
A. Akselsen Morten Lura (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nordby Fyr 2180 1 Plass 0
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 03/4 - 20 / 9 2160 dgpp N
e. Nesstjerna v. Elding
Hans Petter Paulsen /Sandvika
O. Mikkelborg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl