<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V75-5
V5-2
LYKKE GUTTENS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 475.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-7-5 Plass : 10-7-5

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 500
Nito Nicklas 1609 1 Plass 378 444
11 år SVART V v.Lumjor B. Steinseth Biri Travbane 0 21/12 - 04 / 6 2100 27,7a 493
e. Friskina v. Rigel Jo B. Steinseth Biri Travbane 3 30/11 - 01 / 6 1609 33,3a 54
Stall L.E.K. O. Østre Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 11 1609 26,7a 375
B. Steinseth Leif Skogen B. Steinseth Bjerke Travbane 0 17/10 - 05 / 1 1609 25,7a 595
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 5 05/10 - 05 / 4 1609 26,1a 532
2 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -27 474 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 2 Plass 402 849
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin D. Dalen Bjerke Travbane 4 24/4 - 01 / 1 1609 27,4a 156
e. Mørtvedt Mari v. Elding M. Jakobsson Färjestad - 19/4 - 06 / 3 1640 dg 850
Frank Andre Skubberud /Ørje Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 03/4 - 05 / 3 2100 28,0a 533
Å. Tengsareid Frank A. Skubberud M. Gundersen Momarken Travbane 4 28/3 - 07 / 5 2160 28,0 158
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 23/3 - 02 / 14 2160 28,2 362
3 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -3 -3 -0 -1 -133 611
Skogli Viktor 3 Plass 418 543
8 år SVART V v.Alm Viktor P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 24/4 - 01 / 3 1609 29,0a 77
e. Skogli Flickan v. Elding A. Valstad Bjerke Travbane 0 13/2 - 02 / 7 2100 36,5a 63
Hans Ingvald Minge /Mysen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 08/2 - 05 / 11 1609 27,3a 58
P. Midtfjeld Hans Ingvald Minge P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 02/1 - 06 / 11 1609 26,4a 418
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek N. Westerholm Romme 0 14/12 - 06 / 12 1640 26,5a 166
4 2019: -7 -1 -1 -1 -4 -48 166 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 4 Plass 432 361
6 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Magnor Travbane 3 01/5 - 07 / 5 1600 24,1 28
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven O. Sagholen Årjäng 6 23/4 - 02 / 7 2160 26,8 38
Terje Haglund /Mysen O. Sagholen Momarken Travbane 1 28/3 - 07 / 7 2160 25,9 21
O. Sagholen O. Sagholen Färjestad 4 18/3 - 08 / 12 2160 27,6 g 105
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 4 27/2 - 01 / 7 2100 26,5a 184
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -5 -1 -7 -219 655
Skeie Stjerna 5 Plass 423 655
5 år BRUN HP v.Bork Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 03 / 4 1620 25,7 429
e. Gam Garbo v. Elding K. Kvasnes Biri Travbane 0 22/2 - 04 / 2 2120 33,5 117
Annett S. Gulbrandsen /Askim P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 30/12 - 08 / 4 2120 29,8 1080
T. Solberg Annett S. Gulbrandsen P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 04/12 - 07 / 6 2200 28,7 146
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek L. Kolle Biri Travbane 4 23/11 - 01 / 4 2100 30,0a 15
6 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -16 -1 -3 -2 -4 -75 745
Hvatt Ronja 6 Plass 462 123
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Jarlsberg Travbane 5 28/4 - 03 / 5 1620 24,4 377
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Bjerke Travbane 6 21/11 - 08 / 10 2100 28,0a 1133
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane 0 14/11 - 03 / 4 2140 27,5 347
P. Hvattum P. Hvattum Klosterskogen Travbane 2 01/11 - 04 / 2 2100 28,4a 112
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Biri Travbane 0 13/10 - 05 / 9 2100 27,9a 189
7 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 7 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Biri Travbane - 30/3 - 05 / 10 2100 dg a 705
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 4 20/3 - 07 / 6 2100 27,6a 28
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Biri Travbane 5 15/2 - 05 / 10 2100 26,9a 45
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Biri Travbane 3 02/2 - 09 / 4 2100 27,1 57
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 03 / 1 2100 27,8a 15
8 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 8 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Drammen Travbane 1 02/5 - 05 / 6 1700 27,7a 28
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Bjerke Travbane 5 24/4 - 01 / 9 1609 27,4a 341
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 0 03/4 - 05 / 4 2100 28,3a 925
T. Lindbak J. Øveraasen Biri Travbane 0 22/3 - 04 / 8 2140 33,0 192
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Bjerke Travbane 0 20/3 - 07 / 1 2100 27,7a 629
9 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 9 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Magnor Travbane 6 01/5 - 07 / 2 1600 26,1 g 372
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 24/4 - 01 / 5 1609 27,2a 205
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 28/3 - 07 / 8 2160 26,4 270
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 20/3 - 07 / 9 2100 27,6a 1028
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 10/3 - 05 / 10 2100 28,3a 708
10 2019: -7 -1 -1 -1 -2 -49 474 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -63 000
Kuven Storm 10 Plass 367 474
6 år SVARTBRUN H v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 3 17/4 - 07 / 3 2100 26,8a 193
e. Kuven Texa v. Saje (S) M. Gundersen Årjäng 0 07/4 - 05 / 6 2160 34,2 g 87
Stall Texa K. Kvasnes Biri Travbane 4 22/3 - 04 / 7 2140 30,7 54
M. Gundersen Heidi Moen (T) K. Kvasnes Momarken Travbane 1 12/3 - 01 / 8 2180 30,6 18
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bergen Travpark 4 02/3 - 09 / 1 1600 27,3 60
11 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -21 -5 -4 -2 -5 -150 824
Lykkje Tveiten 11 Plass 449 460
7 år SVART H v.Tin Tveiten O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 24/4 - 01 / 10 1609 27,2a 80
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Biri Travbane 0 14/12 - 04 / 1 2100 30,0a 87
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 10 2100 30,8a 186
O. Mikkelborg Edvard Lindalen C. Antonsen Momarken Travbane 6 11/11 - 06 / 11 2140 29,1a 284
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 04 / 1 2100 28,4a 53
12 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -29 500 2018: -22 -3 -8 -3 -3 -178 104
Alm Nagano 12 Plass 386 816
7 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Magnor Travbane 4 01/5 - 07 / 6 1600 24,3 g 30
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Leangen Travbane 0 13/4 - 06 / 11 2140 27,0a 178
Knut Alm /Jaren M. Gundersen Bjerke Travbane 2 03/4 - 05 / 5 2100 27,7a 80
G. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/3 - 06 / 8 2100 28,5a 140
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 10/3 - 05 / 6 2100 27,9a 78